Akbank Serbest Hesabının Avantajları Nelerdir?

Akbank bankası bünyesinde serbest hesap sahibi olan müşterilere özel hazırlanmış ve vadesiz mevduatlarındaki bakiyeleri üzerinden gecelik faiz kazanacakları bir hesap türüdür.

Hangi Bankada Platin Hesabı Açılabilir?

Platin hesabı son yıllarda çok daha fazla popüler olan bir yatırım aracı olarak dikkat çekmeye başladı.

Bireysel Emeklilik Sistemi Nedir? Avantajları Nelerdir?

Günümüzde farklı tarzda yatırımlar yapılabiliyor. Ülkemizde yapılan yatırımlar arasında altın, gümüş, dövizden sonra bireysel emeklilik sistemi geliyor. Bireysel emeklilik sistemi özellikle son beş yıllık süreçte popüler hale geliyor.

E-Devlet Üzerinden Yapılabilecek Bankacılık İşlemleri

E devlet üzerinden birçok işlem yapılabiliyor. Yapılan işlemler arasında bankacılık işlemleri de yer alıyor. E devletin sunduğu bu hizmet birçok kişi tarafından beğeniliyor.

Yurt Dışında Nasıl Banka Hesabı Açılır?

Yurt dışında olan Türkler bazı sorunlarla karşılaşabilir. Bu sorunlardan birisi de banka hesabı açmaktır. Yurt dışına gidenler banka hesabının nasıl açılacağını çeşitli yerlerden araştırıyor.

Emekli Maaşı Promosyonu Nedir?

Emekli maaşı promosyonu her yıl binlerce emeklinin bankalar tarafından almış olduğu bir paradır. Genellikle bankalar daha fazla müşteri çekmek için emekli olan kişilere belli bir söze karşılık emekli ikramiyesi promosyonu verirler.

Bireysel Emeklilik Hakkında Merak Edilenler

İnsanların çoğu geleceğe yatırım yapmak istiyor. Ancak birçok kişi neye yatırım yapacağını bilmiyor. Bireysel emeklilik sistemi bu konuda insanlara yardımcı oluyor.

E-Haciz Nedir? Nasıl Kaldırılır?

Ödenmemiş borçlara gerekli önemi vermek gerekiyor. Ödenmemiş borçlar kişilere farklı sorunlar açabiliyor. Bu sorunlarla karşılaşmamak isteyen kişiler borçlarını ödüyor. Ancak borç ödeme konusunda herkes aynı tavrı göstermiyor.

Karekod İle Para Çekme Nasıl Yapılır?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte tüm banka işlemlerinde üst düzey güvenlik önlemleri bulunuyor. Özellikle bankalarda para çekme ve yatırma işlemlerine uygulanan kolaylıklar bulunuyor. Para çekme ve yatırma işlemleri ATM üzerinden kolaylıkla yapılabiliyor.

Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı Nedir?

Ülkemizde ve dünyada birçok yatırım seçeneği bulunuyor. Bu yatırım seçeneklerinden insanlar zarar etmek istemiyor. Kur korumalı TL vadeli mevduat hesabı da bir yatırım şekli olarak görülüyor.