Akbank Serbest Hesabının Avantajları Nelerdir?

Akbank bankası bünyesinde serbest hesap sahibi olan müşterilere özel hazırlanmış ve vadesiz mevduatlarındaki bakiyeleri üzerinden gecelik faiz kazanacakları bir hesap türüdür.

Hangi Bankada Platin Hesabı Açılabilir?

Platin hesabı son yıllarda çok daha fazla popüler olan bir yatırım aracı olarak dikkat çekmeye başladı.

Bireysel Emeklilik Sistemi Nedir? Avantajları Nelerdir?

Günümüzde farklı tarzda yatırımlar yapılabiliyor. Ülkemizde yapılan yatırımlar arasında altın, gümüş, dövizden sonra bireysel emeklilik sistemi geliyor. Bireysel emeklilik sistemi özellikle son beş yıllık süreçte popüler hale geliyor.

E-Devlet Üzerinden Yapılabilecek Bankacılık İşlemleri

E devlet üzerinden birçok işlem yapılabiliyor. Yapılan işlemler arasında bankacılık işlemleri de yer alıyor. E devletin sunduğu bu hizmet birçok kişi tarafından beğeniliyor.

Yurt Dışında Nasıl Banka Hesabı Açılır?

Yurt dışında olan Türkler bazı sorunlarla karşılaşabilir. Bu sorunlardan birisi de banka hesabı açmaktır. Yurt dışına gidenler banka hesabının nasıl açılacağını çeşitli yerlerden araştırıyor.

Emekli Maaşı Promosyonu Nedir?

Emekli maaşı promosyonu her yıl binlerce emeklinin bankalar tarafından almış olduğu bir paradır. Genellikle bankalar daha fazla müşteri çekmek için emekli olan kişilere belli bir söze karşılık emekli ikramiyesi promosyonu verirler.

Bireysel Emeklilik Hakkında Merak Edilenler

İnsanların çoğu geleceğe yatırım yapmak istiyor. Ancak birçok kişi neye yatırım yapacağını bilmiyor. Bireysel emeklilik sistemi bu konuda insanlara yardımcı oluyor.

E-Haciz Nedir? Nasıl Kaldırılır?

Ödenmemiş borçlara gerekli önemi vermek gerekiyor. Ödenmemiş borçlar kişilere farklı sorunlar açabiliyor. Bu sorunlarla karşılaşmamak isteyen kişiler borçlarını ödüyor. Ancak borç ödeme konusunda herkes aynı tavrı göstermiyor.

Karekod İle Para Çekme Nasıl Yapılır?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte tüm banka işlemlerinde üst düzey güvenlik önlemleri bulunuyor. Özellikle bankalarda para çekme ve yatırma işlemlerine uygulanan kolaylıklar bulunuyor. Para çekme ve yatırma işlemleri ATM üzerinden kolaylıkla yapılabiliyor.

Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı Nedir?

Ülkemizde ve dünyada birçok yatırım seçeneği bulunuyor. Bu yatırım seçeneklerinden insanlar zarar etmek istemiyor. Kur korumalı TL vadeli mevduat hesabı da bir yatırım şekli olarak görülüyor.

İpotek Kaldırma İşlemleri

Borç ödeme işlemlerine özen göstermek gerekiyor. Olası bir borç ödememede kişiler farklı sorunlarla karşılaşabiliyor. Borç ödememe durumunda kişinin gösterdiği ipotek tehlikeye girebiliyor. Bu sorunla karşılaşmayı hiç kimse istemiyor.

Proforma Fatura Nedir? Nasıl Kullanılır?

Birçok fatura çeşidi bulunuyor. Fatura çeşitleri birçok farklı alanı kapsıyor. Proforma fatura da son zamanlarda pek çok kişi tarafından kullanılıyor. Proforma faturanın işlevsel birçok özelliği bulunuyor.

Atm’den Kartsız İşlemler Nasıl Yapılır?

İnsanlar paralarını saklamak için geçmişte yastık altlarını dolaplarını kullanırken günümüzde ise artık bankaları tercih etmektedir. Özellikle atm ile birlikte insanlar çok daha kolay bir şekilde para çekebilir hale geldiler. Bu durum ise insanların bankalara paralarını atmalarını sağlıyor.

Borç Transferi Nedir? Nasıl Yapılır?

Borç transferi nedir ve ne şekilde yapılır gibi konular en çok merak edilen konular arasında yer alır. Ülkemizde belirli bankalarda borç transferi işlemi uygulanır. Bu işlemler vesilesi ile en hızlı şekilde borç aktarımı yapılır. Borç transferi yaparken uygulanan faiz oranları da merak edilen konular arasında yer alır.

Swift Nedir? Swift İşlemleri Nasıl Yapılır?

SWIFT, uluslararası para transferlerinin hızlı, güvenli ve etkili bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak tanıyan bir iletişim ağıdır. Bankalar ve finansal kuruluşlar arasındaki işlemleri düzenleyen ve yönlendiren küresel bir sistem olarak kabul edilir. SWIFT'in açılımı, Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication'dur ve bu sistem, 1970'lerin başlarında kurulmuştur.

Dijital Bankacılık ile Banka Şubesine Gitmeden Yararlanabileceğiniz Özel Kampanyalar

Dijital bankacılık, bankacılık hizmetlerinin dijital kanallar aracılığıyla sunulmasıdır. Bu hizmetler, müşterilerin bankacılık işlemlerini internet veya mobil cihazlar üzerinden gerçekleştirmelerini sağlar.

Banka Emekli Promosyonu Nedir?

Banka emekli promosyonu, emekli olan kişilere bankalar tarafından verilen bir tür teşviktir. Bu teşvikler, emekli maaşı alan kişilere banka tarafından bir defaya mahsus olarak ödenir ve emeklilerin bankanın sunduğu hizmetleri kullanmaları konusunda teşvik eder.

BIN Banka Kimlik Numarası Nedir?

Banka kimlik numarası finansal işlemlerde kullanılan bir numaradır sahte kredi kartı kullanımının önlenmesi için de kullanılır ve işlem sırasında kullanılan kartın gerçek olduğunu doğrulamak için kullanılır.