Filtrele
Kredi Kartı Sağlayıcıları
Kazanç Türü
Yıllık Ücret
Ödeme Seçenekleri
Sağlayıcı
Filtrele
Sıralama
Fiyat Artan
Axess'e şimdi başvuran Akbanklılar, 1.000 TL'ye varan chip-para kazanıyor!
 • Axess'e şimdi başvuran Akbanklılar, 1.000 TL'ye varan chip-para kazanıyor!
 • İlk kez dijital karta başvurup, Akbanklı olanlara %0 faizli 10.000 TL Taksitli Avans fırsatı!
Ömür boyu kredi kartı aidatı yok!
 • Enpara.com Kredi Kartı, size sunulan limitler dahilinde alışveriş, ödeme ve nakit avans kullanımı yapabileceğiniz, aidatsız bir kredi kartıdır.
 • Enpara.com Kredi Kartı’nızı kullanarak QNB Finansbank ile anlaşmalı üye iş yerlerinden anında taksitli alışveriş yapabilirsiniz, ancak CardFinans’a özel artı taksit ve diğer kampanyalardan yararlanamazsınız.
 • Sevilen oyun, eğlence ve müzik platformlarındaki harcamalarınızın %50’sini geri alabilirsiniz.
qnb
10.000 TL

%0 (faizsiz)6 Ay Taksitle

yapi kredi
10.000 TL

%0 (faizsiz)6 Ay Taksitle

akbank
20.000 TL

%0 (faizsiz)12 Ay Taksitle

Ömür boyu kredi kartı ücreti yok! Ücretsiz, faizsiz sonradan taksit fırsatı!
 • Ömür boyu kredi kartı ücreti yok! Ücretsiz, faizsiz sonradan taksit fırsatı!
The Banker'ın seçtiği, dünyanın en değerli 10 kredi kartı arasına giren ilk ve tek Türk kredi kartı olan World, kullanıcılarına kazançla ve fırsatlarla dolu bir dünya sunuyor. Ayda 1.500 TL'ye varan Worldpuan kazanmak için hemen başvur!
 • World ile anlaşmalı World Üye İşyeri ağında Worldpuan ve taksit imkanlarından yararlanabilir, size özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatınızı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok ayrıcalığa sahip olursunuz.
 • Kazandığınız Worldpuan'larınızla gönlünüzce alışveriş yapabilir, emekliliğinize katkıda bulunabilirsiniz.
 • Dilerseniz Hızlıcep ile istediğiniz an istediğiniz yerde sadece bir SMS ile Turkcell Hazır Kart TL paketi yükleyebilirsiniz.
Ömür boyu kredi kartı aidatı yok!
 • Ömür boyu kredi kartı aidatı yok!
31 Mart'a kadar ilk kez Axess veya Wings Business kredi kartı sahibi olarak yapacağınız toplam 10.000 TL harcamanıza 1.000 TL chip para kazanabilirsiniz.
 • Siz de Axess veya Wings Business sahibi olarak kampanya ve fırsatlardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik ilk yıl kart ücreti ödemeden.
 • Kampanya 1– 31 Mart 2023 tarihleri arasında ilk kez Axess Business veya Wings Business Kredi Kartına başvuru yapan müşterilerimiz için geçerlidir.
 • Akbank Mobil ve İnternet, Juzdan, Akbank.com, Axess.com.tr, tüm ATM ve şubelerimiz ile Müşteri İletişim Merkezimizden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • 01-31.03.2023 arasında başvurarak, 31.03.2023'e kadar kartı onaylanan müşteriler, 15 Nisan 2023'e kadar yapacakları toplam 10.000 TL harcamalarına 1.000 TL chip para kazanabilir.
İlk kez Wings'e başvurarak toplamda yapacağınız 10.000 TL ve üzeri harcamaya 100.000 Mil Puan kazanabilirsiniz.
 • Wings'e şimdi başvuran Akbanklılar, 100.000 Mil Puan kazanıyor!
31 Mart'a kadar ilk kez Axess veya Wings Business kredi kartı sahibi olarak yapacağınız toplam 10.000 TL harcamanıza 1.000 TL chip para kazanabilirsiniz.
 • Siz de Axess veya Wings Business sahibi olarak kampanya ve fırsatlardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik ilk yıl kart ücreti ödemeden.
 • Kampanya 1– 31 Mart 2023 tarihleri arasında ilk kez Axess Business veya Wings Business Kredi Kartına başvuru yapan müşterilerimiz için geçerlidir.
 • Akbank Mobil ve İnternet, Juzdan, Akbank.com, Axess.com.tr, tüm ATM ve şubelerimiz ile Müşteri İletişim Merkezimizden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • 01-31.03.2023 arasında başvurarak, 31.03.2023'e kadar kartı onaylanan müşteriler, 15 Nisan 2023'e kadar yapacakları toplam 10.000 TL harcamalarına 1.000 TL chip para kazanabilir.
Ömür boyu aidatsız. Her ay 5 harcamayı toplamda 5.000 TL'ye kadar faizsiz ve ücretsiz sonradan taksitlendirme imkanı.
 • Ömür boyu aidatsız. Her ay 5 harcamayı toplamda 5.000 TL'ye kadar faizsiz ve ücretsiz sonradan taksitlendirme imkanı.
Üniversite öğrencileri ve genç profesyoneller için tasarlanan Yapı Kredi Play, gençlere alışverişlerinde, seyahatlerinde ve daha pek çok alanda fırsatlarla dolu bir dünya sunuyor. Ayda 1.500 TL'ye varan Worldpuan kazanmak için hemen başvur!
World Gold, seyahatten alışverişe, iş yaşamından sosyal hayata tüm tercihlerde size özel fırsatlar ve öncelikler sunarak yaşam kalitenizi ileri taşır. Ayda 1.500 TL'ye varan Worldpuan kazanmak için hemen başvur!
 • Tıbbi danışma hattından, yol yardımına, Sosyal Etkinlik Hizmetleri'nden acil çözüm gerektiren cam, su, elektrik problemlerinize kadar her türlü konuda 444 0 444 Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak World Gold’un sunduğu ayrıcalıklı Yapı Kredi Asistans Hizmetleri'nden yararlanabilirsiniz.
 • Ayrıca, World Gold ile World Üye İşyeri ağından yaptığınız alışverişlerde Worldpuan kazanma ve taksit imkânlarından yararlanmanın yanında yaptığınız alışverişler Alışveriş Güvencesi kapsamındadır.
 • Nakit ihtiyacınıza çözüm World Gold'unuzdan! Nakite ihtiyacınız olduğunda World Gold'unuzla uygun ücretlerle nakit avans çekebilir, üstelik dilerseniz taksitli geri ödeyebilirsiniz.
Yaşamın her anında kendinizi özel hissettiren kart! Ayda 1.500 TL'ye varan Worldpuan kazanmak için hemen başvur!
 • Yaşamın her anında kendinizi özel hissettiren kart!
Adios, biriktirdiğiniz puanları değerli puan katsayısı ile seyahat harcamalarınızda kullanmanıza olanak sağlar. Ayda 1.500 TL'ye varan Worldpuan kazanmak için hemen başvur!
 • Adios, biriktirdiğiniz puanları değerli puan katsayısı ile seyahat harcamalarınızda kullanmanıza olanak sağlar.
Adios Premium ayrıcalıkları ile seçkin otel ve restoranlardaki indirim fırsatlarından yararlanabilir, puanlarınızı seyahatlerinizde daha değerli kullanabilirsiniz. Ayda 1.500 TL'ye varan Worldpuan kazanmak için hemen başvur!
 • Adios Premium ayrıcalıkları ile seçkin otel ve restoranlardaki indirim fırsatlarından yararlanabilir, puanlarınızı seyahatlerinizde daha değerli kullanabilirsiniz.
Yapı Kredi'nin en özel müşterileri için tasarladığı Crystal ile her zaman herkesten daha fazlasına sahipsin! Ayda 1.500 TL'ye varan Worldpuan kazanmak için hemen başvur!
 • Yurt içindeki anlaşmalı otel ve restoranlarda indirim ayrıcalıklarından, seyahat ve concierge hizmetlerine, size özel ek hizmetlerden sigortalara kadar tüm detayları hayatınızı kolaylaştırmak ve güzelleştirmek için tasarlanan Yapı Kredi Crystal’ın başka hiçbir kartta bulunmayan benzersiz ayrıcalıkları, hayatınızın her anını doyasıya yaşamanız için sizi bekliyor.
Yılda 4.500 TL'ye Varan Bonus Fırsatı!
 • Yılda 4.500 TL'ye Varan Bonus Fırsatı!
Dijital Ödeme Çözümleriyle 100 TL ParaPuan!
 • Dijital Ödeme Çözümleriyle 100 TL ParaPuan!
TEB Kredi Kartı Başvurunuza 4.500 TL'ye Varan Bonus Fırsatı!
 • TEB Kredi Kartı Başvurunuza 4.500 TL'ye Varan Bonus Fırsatı!

Kredi Kartı Rehberleri

Kredi Kartları
30 Mart 2023
Nakit iade veya cashback, bir alışveriş işlemi ...
Kredi Kartları
22 Mart 2023
Ön onaylı kredi kartı, bankalar tarafından sun ...
Kredi Kartları
20 Mart 2023
Ön ödemeli kartlar, önceden belirlenmiş bir mi ...
Kredi Kartları
18 Mart 2023
Sanal kart, fiziksel bir banka veya kredi kartı o ...

Kredi Kartları

Çevreye bakıldığında kredi kartı kullanmayan kişi sayısının çok az olduğu görülür. Çünkü insanlar artık maddi ihtiyaçlarını bankaların sunduğu kredi kartlarıyla karşılıyorlar. Bunun nedeni ise kişiden kişiye ve kullanılan kredi kartının çeşidine göre değişir.

Kredi kartı almadan önce en çok dikkat edilmesi gereken nokta kartlara uygulanan faizdir. Bu nedenle kredi kartı almadan önce bankaların kartlar üstünde uyguladıkları faiz oranlarını incelemek gerekir. Firmamız size bu konuda yardımcı oluyor. Bir kredi kartı almak istiyor fakat hangi bankadan almak konusunda kararsız kalıyorsanız firmamızın sunduğu hizmet tam size göre.

En Uygun Kredi Kartı Seçeneklerini ve Türlerini Görebilirsiniz

Kredi kartları konusunda kararsız kalmamanız için birçok bankanın kredi kartı detaylarını sizlere sunuyoruz. Yaklaşık 20 bankaya ait bilgileri barındırdığımız sistemimizde, kredi kartlarının bankalar arasındaki karşılaştırmasını bulabilirsiniz. Bu hizmetimiz ile beraber faizi en düşük kredi kartını rahatlıkla seçebilirsiniz.
Kredi kartı kategorilerimiz şu şekilde;

Kredi Kartları Aidatları

Kredi kartları temelde iki türe ayrılır. Bunlardan biri bireysel kredi kartı diğeri ise şirket kredi kartı olarak adlandırılır. Bireysel kredi kartları kişisel ihtiyaçlar için kullanılırken şirket kartları işletme harcamalarında kullanılır. Bu kartların da kendi içerisinde farklı türleri bulunur. Detaylarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

İki çeşidi bulunan kredi kartlarının bazılarında aidat ödenir. Bu sebeple kredi kartı alırken hangi kredi kartı için aidat ödenip ödenmediğine dikkat etmelisiniz. Sitemiz bu konuda da sizelere yardımcı oluyor. Hangi bankanın, hangi kredi kartı için aidat talep ettiği bilgisine erişebileceğiniz sitemizde bu aidatların ne kadar olduğunu da öğrenebilirsiniz.

Kredi Kartınızın Asgari Ödeme Tutarını Hesaplayın

Firmamız kullandığınız kredi kartının ödeme tutarları hakkında da bilgilendirmede bulunuyor. Kredi kartınızda kullandığınız miktarın asgarisini ödemek istiyorsanız sitemizden hesaplayabilirsiniz. Bu hesaplama için sitemizde bulunan kredi kartı asgari ödeme hesaplama kısmına kartınızın limiti ve kartınızın dönem borcu bilgilerini girmelisiniz. Ardından hesapla butonuna basarak asgari ödeme tutarınızı öğrenebilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans Hesaplama

Bazı kredi kartlarında nakit avans özelliği bulunmaktadır. Nakit avans, kredi kartı kartı limitinizden çekebileceğiniz nakit oranına denir. Bu oran bankaya ve kartın özelliğine göre değişir. Bazı kartlarda bu limit %100’dür. Ancak nakit avansın faizi normal kredi kartı kullanımına göre daha fazladır. Bu nedenle kredi kartınızından nakit avans çekmeden önce sitemizden hesaplamasını yapabilirsiniz. Kredi kartı taksitli nakit avans bölümümüze girerek çekeceğiniz nakit avans miktarına göre ne kadar faiz ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.