Faizsiz Nakit Avans Kampanyaları

Yeni müşterilere özel faizsiz nakit avans ve kredi fırsatlarını kaçırmayın.

Akbank Dijital Bankacılık
Akbank

Mobilden Akbanklı ol, %0 faizli 20.000 TL'ye kadar taksitli avans fırsatını kaçırma!

Yeni Müşterilere Özel, 3 ay vadeli %0 faizli 20.000 TL Taksitli Avans!

Yeni Müşterilere Özel %52'ye varan vadeli mevduat faizi fırsatı!

Kazanan Akbanklı ile 7.500 TL'ye varan chip-para fırsatı!

Hemen Başvur
Aidatsız Kredi Kartı Var Aidatsız Kredi Kartı Var
52.00 Tanışma Faizi 52.00 Tanışma Faizi
5300 ATM 5300 ATM
711 Şube 711 Şube
Ücretsiz Havale/EFT Ücretsiz Havale/EFT
4.57 İhtiyaç Kredisi 4.57 İhtiyaç Kredisi
Hemen Başvur
QNB Finansbank Dijital Bankacılık
QNB Finansbank

QNB Mobil'den Yeni Müşteri Olanlara Özel %0 Faizli Anında 30.000 TL Fırsatı!

Yeni Müşterilere Özel %0 Faizli 10.000 TL, 6 ay vadeli ihtiyaç kredisi!

Yeni Müşterilere Özel %0 Faizli 20.000 TL, 3 ay vadeli taksitli nakit avans!

Otomatik Fatura Talimatlarınıza toplamda 750 TL iade fırsatı!

Hemen Başvur
Aidatsız Kredi Kartı Var Aidatsız Kredi Kartı Var
45.00 Tanışma Faizi 45.00 Tanışma Faizi
2993 ATM 2993 ATM
444 Şube 444 Şube
Ücretsiz Havale/EFT Ücretsiz Havale/EFT
3.94 İhtiyaç Kredisi 3.94 İhtiyaç Kredisi
Hemen Başvur
Garanti BBVA Dijital Bankacılık
Garanti BBVA

30.000 TL’ye varan faizsiz fırsat! Siz de Mobil’den Garanti BBVA’lı olun, 20.000 TL'ye varan faizsiz taksitli nakit avans ve 10.000 TL'ye varan faizsiz kredi fırsatını kaçırmayın

Madame Coco’da 600 TL’ye varan fırsat!

Yataş Bedding'te 750 TL'ye varan fırsat!

Hemen Başvur
Aidatsız Kredi Kartı Var Aidatsız Kredi Kartı Var
51.00 Tanışma Faizi 51.00 Tanışma Faizi
5386 ATM 5386 ATM
826 Şube 826 Şube
Ücretli Havale/EFT Ücretli Havale/EFT
3.94 İhtiyaç Kredisi 3.94 İhtiyaç Kredisi
Hemen Başvur
Enpara.com Dijital Bankacılık
Enpara.com

Yeni müşteri olanlara özel %0 Faizli 10.000 TL 6 ay vadeli krediniz Enpara.com'da!

Kampanya sadece yeni müşterilere özeldir.

Kredi başvurusu onaylanması durumunda kampanyadan yararlanılabilir.

Hemen Başvur
Aidatsız Kredi Kartı Var Aidatsız Kredi Kartı Var
56.00 Tanışma Faizi 56.00 Tanışma Faizi
2993 ATM 2993 ATM
444 Şube 444 Şube
Ücretsiz Havale/EFT Ücretsiz Havale/EFT
0.00 İhtiyaç Kredisi 0.00 İhtiyaç Kredisi
Hemen Başvur
Akbank Dijital Bankacılık
Akbank

Akbank KOBİ'lerin yanında! Hemen Akbanklı ol, KOBİ'lere özel faizsiz taksitli ticari kredi fırsatından yararlan!

Mobilden Akbanklı olanlara 25.000 TL'ye varan %0 faizli Taksitli Ticari Kredi!

Kampanya sadece yeni müşterilere özeldir.

Hemen Başvur
Hemen Başvur
Yapı Kredi Dijital Bankacılık
Yapı Kredi

Yapı Kredi Mobil'den müşteri olun, 250.000 TL'ye varan 3 ay ertelemeli kredi fırsatını kaçırmayın!

Yıllık 24.000 TL'ye varan Worldpuan fırsatı!

Hemen Başvur
Aidatsız Kredi Kartı Var Aidatsız Kredi Kartı Var
48.00 Tanışma Faizi 48.00 Tanışma Faizi
4545 ATM 4545 ATM
752 Şube 752 Şube
Ücretsiz Havale/EFT Ücretsiz Havale/EFT
5.50 İhtiyaç Kredisi 5.50 İhtiyaç Kredisi
Hemen Başvur
Denizbank Dijital Bankacılık
Denizbank

MobilDeniz'den DenizBanklı olan yeni müşterilere 25.000 TL'ye varan nakit fırsatı!

Yeni müşterilere özel %0 faizli 3 ay vadeli 15.000 TL Taksitli Nakit Avans!

Yeni müşterilere özel %0'dan başlayan faizlerle, 6 ay vadeli 10.000 TL Kredi!

Hemen Başvur
Aidatsız Kredi Kartı Var Aidatsız Kredi Kartı Var
50.00 Tanışma Faizi 50.00 Tanışma Faizi
3073 ATM 3073 ATM
641 Şube 641 Şube
Ücretsiz Havale/EFT Ücretsiz Havale/EFT
4.68 İhtiyaç Kredisi 4.68 İhtiyaç Kredisi
Hemen Başvur

Bankalar yeni müşterileri kendine çekmek için çeşitli kampanyalar düzenler. Mevcut müşteriler için de belli dönemlerde kampanyaya katılım imkanı sunularak müşteri memnuniyeti ile sadakat sağlanmaya çalışılır. Sıfır faizli nakit avans, özellikle yeni müşteri edinmek için bankaların en çok tercih ettiği kampanyalar arasındadır. Kampanya dönemine ve finans kuruluşuna göre taksit seçeneği, nakit avans tutarı ve istenen şartlar değişebilir.

Siz de acil nakit ihtiyacı duyuyorsanız kaynak bulmak için bankaların 0 faizli nakit avans kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Mukayese ile bankaların kampanyalarını karşılaştırabilir, en yüksek tutar ve en kolay katılım koşullarını sunan bankanın müşterisi olmak için başvuru yapabilirsiniz.

İhtiyaç kredilerinden farklı olarak faizsiz nakit avans banka kartı bakiyesinin eksiye düşmesi (kredili mevduat hesabı) ve kredi kartı üzerinden verilir. Nakit avans alım türüne göre tek seferde ya da taksitli olarak geri ödemeniz mümkündür. Faizsiz nakit avans ile sadece ana paradan sorumlu olabilir, düşük taksit tutarları ile kolay ödeme yaparak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

%0 Faizli Nakit Avans Nedir?

Sıfır faizli nakit avans, %0 faizli nakit avans ve faizsiz nakit avans olarak bilinen banka kampanyasıdır. Bankaların müşterileri için sunduğu kredi türlerinden farklı bir düzenlemeye sahiptir. Kredi çekildiğinde ürün türüne, bankaya ve taksit sayısına göre değişen oranlarda faiz eklenerek hesaplama yapılır. Nakit avans da standart uygulamada faiz işlenen bir sistemdir. Sıfır faizli nakit avans ise kampanya dahilinde sunulan bir fırsattır.

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), nakit avans ve taksitli nakit avans için bir bankanın uygulayabileceği azami yani en az akdi faiz oranını ilan eder. Bankaların normal şartlar altında ilan edilen faiz oranının altına inip haksız rekabet yaratması yasaktır. Her üç ayda bir, bazı koşullarda daha sık ilan edilen faiz oranı üzerinden her banka kendi uygulamasını belirler. Bankalar müşteri kazanmak için genellikle en düşük nakit avans faizini vermeye çalışır. Fakat faizsiz uygulamayı sadece kampanya dahilinde düzenleyebilirler.

Siz de bu şartlar altında en yüksek tutarı hiç faiz ödemeden almak istiyorsanız bankaların yeni müşterisi olmak için başvuru yapabilirsiniz. Kredi kartı ve banka kartı özelliklerine göre %0 faiz ile ihtiyacınız olan nakdi alabilirsiniz. Genellikle bankalar 2 ile 12 ay arasında değişen vade seçenekleri ile ödeme imkanı sunar. Gelir düzeyine göre hesaplanan aylık taksitler sadece anapara ödemesini içerir.

Taksitli %0 Faizli Nakit Avans

Bankaların özellikle uzaktan müşteri edinim sistemi ile yeni dahil olan müşterilerine sunduğu taksitli %0 faizli nakit avans değerlendirilmesi gereken bir fırsattır. Taksitli nakit avans tutarı ve vade süresi bankanın insiyatifinde belirlenir. Kredi notuna göre size verilen nakit avans miktarı için tavan uygulama vardır. Örneğin bir banka 20.000 TL taksitli %0 faizli nakit avansı 6 ay vade ile veriyorsa sizin gelir durumunuza göre verilen miktar değişebilir. Aylık olarak ödeme yapabileceğiniz miktara göre 20.000 TL’den daha azı başvuru sonrası teklif edilebilir.

Faizsiz Nakit Avans Nasıl Alınır?

Faizsiz nakit avans almak istiyorsanız sırasıyla şu adımları uygulamanız gerekir:

  • Düzenli gelir sahibi olması ve belgelemesi
  • Kredi notunun yüksek, riskinin düşük olması
  • Taksitleri ödeyebilecek miktarda başvuru yapılması
  • Yeni müşteri kampanyalarına katılım koşullarının sağlanması

Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar Hangileri?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte finans sektöründe de farklı sistem ve teşvikler popüler olmuştur. Son dönemlerin en gözde uygulamalarından biri de Uzaktan Müşteri Edinimi (Digital Onboarding) ve dijital kampanyalardır. Bankalar şube ve çalışan sayısını azaltarak maliyetleri düşürmek için yeni ve mevcut müşterileri dijitale teşvik eden kampanyalar düzenler. Bu kampanyalar arasından en çok rağbet gören de sıfır faizli nakit avans fırsatıdır.

Bankalar dijitalden başvuru yapan ve gerekli koşulları sağlayan yeni müşterileri için faiz işletmeden nakit ihtiyaçlarını karşılama fırsatı sunar. Tamamen dijitalde yürütülen süreç sayesinde müşteri şubeye gitmeden, sıra beklemeden yeni bir banka müşterisi olup nakit avans kampanyalarından faydalanır.

Türkiye’de faaliyet gösteren neredeyse tüm bankalar belli dönemlerde sıfır faizli nakit avans kampanyası düzenler. Döneme göre kampanyası olan banka sayısı, katılım koşulları, nakit avans tutarı ve vade süresi değişebilir. Bu nedenle düzenli olarak Mukayese ile banka kampanyalarını takip etmekte fayda vardır. Bu sayede en avantajlı kampanyaya katılmak için katılım süresini kaçırmadan yeni müşteri olmanın ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz.

Akbank Faizsiz Nakit Avans

Akbank mobilden yeni müşteri olanlar için taksitli nakit avansı %0 faiz fırsatı ile sunar. Yeni müşterilere özel yüksek mevduat faizleri ile kazancınızı artırabilir, ihtiyaç kredisi ve nakit avans için mobil başvuru yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken mobil uygulamayı indirdikten sonra “Akbanklı Olmak İstiyorum” adımlarını takip etmektir. Şubeye gitmeden 08.00 ile 01.00 saatleri arasında anında yeni müşteriler arasına katılmanız mümkün.

Yapı Kredi Faizsiz Nakit Avans

Yeni müşterilere özel fırsatlardan yararlanmak için Yapı Kredi kampanyalarından yararlanmak oldukça kolaydır. Mobil uygulamayı indirdikten sonra görüntülü görüşme ile müşteri olma sürecini tamamlayabilirsiniz. Dijital onay aldıktan ve müşteri olma işlemi bittikten sonra sıfır faizli nakit avans fırsatından yararlanabilirsiniz.

7/24 dijital kanallardan tüm bankacılık işlemleri gibi nakit avans ve kredi başvuru yapma imkanınız var. Size özel fırsatları ve kampanya dönemine göre sunulan Worldpuan fırsatını yakalayabilirsiniz. Yeni müşterilere özel indirimler ve yıllık puan fırsatları için mobilden Yapı Kredi ve Chippin’li olmanız yeterlidir.

QNB Finansbank Faizsiz Nakit Avans

Türkiye’nin en sevilen bankaları arasındaki QNB Finansbank ile nakit avansınızı faizsiz çekmek için kampanyaya mobilden katılabilirsiniz. Anında faizsiz nakit kaynağı yaratmak için hemen mobil uygulamadan başvuru yapabilir, tanışma faizi ve %0 faizli ihtiyaç kredisi gibi farklı kampanya fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Mobil uygulamayı indirdikten sonra “Yapı Kredi Müşterisi Ol” butonuna tıklayarak işlemlerinizi yapmanız mümkün. Başvuru süreci sonunda görüntülü görüşme ile resmi onayı aldığınızda artık faizsiz nakit fırsatları için hazır olursunuz. Ertelemeli kredi, tanışma faizli mevduat hesapları gibi farklı kampanyalara da dijital kanallardan ayrıcalıklı şekilde katılabilirsiniz.

Garanti BBVA Faizsiz Nakit Avans

Faiz derdi yaşamadan cazip taksitlerle nakit avans kullanmak için tercih edebileceğiniz bankalardan biri de Garanti BBVA’dır. Mobilden Garanti BBVA müşterisi olanlara özel sunulan taksitli, faizsiz nakit avans ile ihtiyaçlarınız için anında kaynak bulabilirsiniz. Uzun vade seçenekleri, kolay başvuru ve hızlı onay süreci ile fırsatlardan yararlanmanız mümkün.

Kredi kartı harcamaları için ekstra bonus, marka indirimleri ve çok daha fazla dijital kampanya için bankanın mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Dijital olarak müşteri olma sürecini tamamladıktan sonra şubeye ihtiyaç duymadan 7 gün 24 saat bankacılık işlemlerinizi uygulamadan tamamlamanın tadını çıkarırsınız.

Yeni Müşterilere Özel Faizsiz Kredi ve Nakit Avans

Bir bankanın ilk kez müşterisi olmak her zaman ayrıcalık getirir. Finans sektöründe kurumun çekiciliğini artırmak için cazip teklifler hazırlanarak dönemsel kampanyalar düzenlenir. Dijital bankacılık yaygınlaşması, kredi ve nakit avans başvurularının mobil uygulamalar sayesinde kolaylaşması ile faizsiz nakit fırsatları yaygınlaşmıştır. Birçok bankanın şubesine gitmeden müşterisi olabilir, kredi ve nakit avans limitleri dahilinde faiz yükü olmadan nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Yeni müşterilere özel olarak düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyaları 2-12 ay gibi farklı vadelerde ya da ertelemeli taksit seçeneği ile sunulabilir. Bankanın kampanya koşullarına göre müşterisi için sağladığı ayrıcalık farklılaşır. Ertelemeli faizsiz kredi çektiğinizde birkaç ay sonra ilk taksit ödemesini yaparak mali durumunuzu rahatlatabilir, dönemsel sıkışıklığı atlatabilirsiniz. Taksit sayısı yüksek kredi imkanı da aylık ödeme tutarını düşürerek bütçenizi sarsmadan aldığınız nakdi aynen geri ödemenizi sağlar.

Kredi kartı, kredili mevduat hesabı üzerinden faiz yüküyle uğraşmadan nakit avans kullanabilirsiniz. Üstelik bankanız vadeli mevduat hesabı faizlerini yüksek tutan bir kampanya düzenlediyse ihtiyacınız olmasa da bu fırsatı değerlendirmek akıllıca olur. Taksitli şekilde faiz yükü olmadan çekilen nakit avansı yüksek faiz veren vadeli mevduat hesabına yatırarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Banka kampanyaları arasında ilk alışveriş için indirimler, bankanın ürününe göre kredi kartı ve banka kartı puanları, farklı markalardan ve alışveriş harcamalarından indirim kuponları gibi birçok avantajından yararlanabilirsiniz. Faizsiz ihtiyaç kredisi ve nakit avans fırsatından yararlanırken yeni müşteri olmanın birçok ayrıcalığı da peşinden gelir.

20.000 TL Faizsiz Nakit Avans Kampanyası

Dönemsel olarak farklı tutarlarda kampanya düzenleyen bankalar en yüksek faizsiz nakit avans ve faizsiz krediyi vermek için birbiriyle yarışır. Bankaların yeni müşteri çekmek için birbirleriyle girdiği yarışta en kazançlı çıkan doğru kampanyaya katılım sağlayan yeni müşteridir. Siz de 20.000 TL’ye varan sıfır faizli nakit avans ve kredi fırsatlarından yararlanmak için katılım sağlayabilirsiniz.

Bankalar faizsiz kredi ve nakit avans kampanyası düzenlerken bazı haklarını saklı tutar. Döneme göre 20.000 TL ve üzerinde nakit ihtiyacını karşılamak için farklı kampanyalar ile karşılaşabilirsiniz. Fakat bu noktada bilmeniz gereken bir detay var. Banka faizsiz olarak kredi ve nakit avans tutarını yüksek tutsa da bu herkese verilmek zorunda değildir.

Başvuru yaptığınız bankanın prosedürlerine göre sizin gelir durumunuz göz önüne alınarak sağlanan nakit miktarı belirlenir. Örneğin geliriniz yüksek olsa da hali hazırda farklı bankalarda krediniz varsa daha düşük tutarlar onay alabilir.

Tüm bankalar bu noktada gelir düzeyiniz, aylık giderlerinize göre hesaplama yaparak ödeyebileceğiniz taksit tutarına göre size nakit çıkarır. Siz başvuruyu bankanın teklif ettiği “XXXX TL’ye kadar” ibaresi ile yaparsınız. Bu ibare kampanyada yeni müşteriye verilebilecek en yüksek (tavan) tutarı ifade eder. Bu yüzden banka her başvuran kişiye nakit avansı tutarda vermek zorunda değildir. Mukayese ile karşılaştırma yaparak sizin için en uygun olan kampanyaya hızla karar verebilir, yüksek miktar nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Sıfır Faizli Nakit Avans için Nasıl Yeni Müşteri Olunur?

Bankaların yeni müşterisi olmak için şubeye gidebilir, internet bankacılığı kullanabilir ya da mobil uygulamasını indirerek başvuru yapabilirsiniz. Çoğunlukla kampanyaya katılım için bankalar mobil uygulamadan başvuru yapılması şartı ister. Fakat dönemsel olarak kampanya katılım yöntemi ve koşulları değişebilir.

Şubeye Giderek Müşteri Olma

Bankanın müşterisi olmak için yakınınızda bulunan banka şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Kampanya katılım koşullarında mobil veya internetten başvuru ibaresi bulunuyorsa bu detaya dikkat etmelisiniz. Kampanyaya katılmak istediğinizi şubedeki görevliye söyleyerek size mobilden başvuru için yardımcı olmasını da isteyebilirsiniz. Bu sırada size özel gelen kullanıcı adı ve şifre bilgilerini banka görevlisi ile paylaşmamanız gerekir.

Online Yeni Müşteri Olma

İnternet bankacılığını kullanarak bankaların yeni müşterisi olmanız mümkün. Kampanya katılım koşullarında online başvuru sürecine izin veriliyorsa bankanın resmi web sitesini kullanarak üye olabilirsiniz. “Müşteri Girişi” ve “Müşteri Ol” butonları sitede sizin yönlendiriciniz olur. Müşteri Ol butonuna tıklayarak başvuru formu doldurabilir, banka tarafından arandıktan sonra süreci uzaktan tamamlayabilirsiniz.

Görüntülü Görüşme ile Yeni Müşteri Olma

Mobil uygulama ya da internet sitesinden başvuru formu yolladıktan sonra uzaktan müşteri edinimi sistemi işlemeye başlar. Bu sistem halk arasında görüntülü görüşme ile müşteri olmak şeklinde de bilinir. Yaptığınız dijital başvuru neticesinde banka şubesine hiç gitmeden tüm işlemleri tamamlamanız mümkün. Sırasıyla müşteri olma aşamaları şunlardır:

  • Bankanın uygulaması üzerinden müşteri olmak için başvuruyu NFC özellikli bir cep telefonu ile yapın.
  • Müşteri Temsilcisi tarafından arandıktan sonra sizden başvuru onayı ve görüşme günü için bilgi istenir.
  • Görüntülü görüşme için belirlenen gün ve saatte sessiz, sakin bir yerde uzaktan müşteri olma sürecini yürütebilirsiniz.
  • Cep telefonunun NFC özelliği ile yeni kimlik kartı çipini okutabilir, kameralı görüşme sırasında biyometrik yüz tanıma ile güvenlik adımlarını geçebilirsiniz.
  • Uzaktan müşteri olma süreci tamamlandıktan sonra size verilen geçici şifre ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz.
  • Yeni şifrenizi kaydettikten sonra sıfır faizli kredi ve nakit avans başvurusu yapmaya hazırsınız.

Mukayese ile QR Kod Kullanma Kolaylığı!

Mukayese ile bankaların tekliflerini karşılaştırdıktan sonra kısa yoldan QR kod ile müşteri olmak için yönlendirme özelliğini kullanabilirsiniz. Teklifini kabul etmek istediğiniz bankanın QR kod ikonuna tıklayarak banka sayfasını açabilir ya da direkt Mukayese sayfasındaki kodu cep telefonu kamerasına okutabilirsiniz.

Kod okuttuktan İOS ve Android cihazlarda bankanın resmi uygulamasını indirebilmeniz için bildirim gelir. Bildirime tıklayarak uygulamanın marketini otomatik olarak açabilir, indirme işlemi tamamlandığında müşteri olma işlemine başlayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Bankaların kampanya dahilinde sunduğu faizsiz kredi ve nakit avansı almak mantıklıdır. Anapara taksitli ve vadeli olarak ödeneceği için ödemesi kolaydır. Ekstra faiz ile anapara üzerine ekleme yapılmadığından enflasyonu yüksek ülkelerde parayı çeken taraf daha karlı konuma geçer.

Bankaların şube ya da uzaktan müşteri edinimi sistemi ile yeni müşterisi olanlara %0 faizli nakit avans verilir. Bu noktada kişinin düzenli gelirinin olması, kredi skorunun yüksek olması, banka kara listesinde bulunmaması gibi noktalara dikkat edilmelidir.

Bankanın kampanya koşullarına göre taksitli, ertelemeli ya da taksitsiz olarak ödenebilir. Faiz uygulanmayan dönem, vade sayısı ve verilen kredi tutarı kuruma göre değişiklik gösterebilir.

Mukayese ile bankaların kampanyasını karşılaştırarak sizin için en avantajlı olanı seçebilirsiniz. Bankaların mobil uygulamasını cep telefonuna indirip uzaktan müşterisi olup faizsiz nakit avans ve kredi başvurusunu dijitalden yapabilirsiniz.