Hemen Bankanın Müşterisi Olun

Yeni müşterilere özel kampanyalardan yararlanmak için şubeye gitmeden müşteri olun!

Akbank Dijital Bankacılık
Akbank

Mobilden Akbanklı ol, %0 faizli 30.000 TL'ye kadar taksitli avans ve kredi fırsatını kaçırma!

Yeni Müşterilere Özel, 3 ay vadeli, %0 faizli 20.000 TL Taksitli Avans!

Yeni Müşterilere Özel 6 ay vadeli, %0 faizli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Kazanan Akbanklı ile 7.500 TL'ye varan chip-para fırsatı!

Hemen Başvur
Aidatsız Kredi Kartı Var Aidatsız Kredi Kartı Var
52.00 Tanışma Faizi 52.00 Tanışma Faizi
5300 ATM 5300 ATM
711 Şube 711 Şube
Ücretsiz Havale/EFT Ücretsiz Havale/EFT
4.17 İhtiyaç Kredisi 4.17 İhtiyaç Kredisi
Hemen Başvur
QNB Finansbank Dijital Bankacılık
QNB Finansbank

QNB Mobil'den Yeni Müşteri Olanlara Özel %0 Faizli Anında 30.000 TL Fırsatı!

Yeni Müşterilere Özel %0 Faizli 10.000 TL, 6 ay vadeli ihtiyaç kredisi!

Yeni Müşterilere Özel %0 Faizli 20.000 TL, 3 ay vadeli taksitli nakit avans!

Otomatik Fatura Talimatlarınıza toplamda 750 TL iade fırsatı!

Hemen Başvur
Aidatsız Kredi Kartı Var Aidatsız Kredi Kartı Var
44.50 Tanışma Faizi 44.50 Tanışma Faizi
2993 ATM 2993 ATM
444 Şube 444 Şube
Ücretsiz Havale/EFT Ücretsiz Havale/EFT
3.94 İhtiyaç Kredisi 3.94 İhtiyaç Kredisi
Hemen Başvur
Garanti BBVA Dijital Bankacılık
Garanti BBVA

Siz de Mobil’den Garanti BBVA’lı olun, 20.000 TL’ye varan faizsiz kredi fırsatından yararlanın.

Migros Sanal Market'te 800 TL'ye varan fırsat!

Garanti BBVA'lı olan gençlere 8.000 TL'ye varan fırsat!

Hemen Başvur
Aidatsız Kredi Kartı Var Aidatsız Kredi Kartı Var
51.00 Tanışma Faizi 51.00 Tanışma Faizi
5386 ATM 5386 ATM
826 Şube 826 Şube
Ücretli Havale/EFT Ücretli Havale/EFT
3.74 İhtiyaç Kredisi 3.74 İhtiyaç Kredisi
Hemen Başvur
Enpara.com Dijital Bankacılık
Enpara.com

Yeni müşteri olanlara özel %0 Faizli 10.000 TL 6 ay vadeli krediniz Enpara.com'da!

Kampanya sadece yeni müşterilere özeldir.

Kredi başvurusu onaylanması durumunda kampanyadan yararlanılabilir.

Hemen Başvur
Aidatsız Kredi Kartı Var Aidatsız Kredi Kartı Var
56.00 Tanışma Faizi 56.00 Tanışma Faizi
2993 ATM 2993 ATM
444 Şube 444 Şube
Ücretsiz Havale/EFT Ücretsiz Havale/EFT
0.00 İhtiyaç Kredisi 0.00 İhtiyaç Kredisi
Hemen Başvur
Akbank Dijital Bankacılık
Akbank

Akbank KOBİ'lerin yanında! Hemen Akbanklı ol, KOBİ'lere özel faizsiz taksitli ticari kredi fırsatından yararlan!

Mobilden Akbanklı olanlara 50.000 TL'ye varan %0 faizli Taksitli Ticari Kredi!

Kampanya sadece yeni müşterilere özeldir.

Hemen Başvur
Hemen Başvur

Faizsiz Kredi

Nakit ihtiyaçların karşılanması, finanse edilmesi amacıyla çoğu kişi kredi çekme yoluna başvurur. Kredi kullanarak bireysel ve kurumsal gereksinimler için yeterli kaynak yaratmak mümkündür. Günümüzün en çok başvurulan bankacılık ürünlerinin başında gelen krediler özellikle faizsiz sunulduklarında tüketicilere birçok avantaj sağlar.

Faizsiz kredi çektiğinizde belirli bir vade süresince geçerli olmak şartıyla aldığınız paradan daha fazlasını geri ödemek zorunda kalmazsınız. Finans kuruluşları size verdikleri ana para miktarı kadar geri ödeme talep eder. %0 faizli kredi teklifleri son yıllarda oldukça yaygınlaşmıştır ve bankadan bankaya değişen farklı koşullara bağlanır. Güncel kampanyaları takipte kalarak en iyi banka teklifini değerlendirip, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Faizsiz Kredi Nedir?

Faizsiz kredi herhangi bir faiz maliyeti ödemek zorunda olmadan borç alabileceğiniz nakit paradır. Finans kuruluşları faizsiz kredi kampanyaları ile genellikle yeni müşteri çekmek, tüketiciyi kredi kullanımına alıştırmak ya da teşvik etmek gibi amaçlar gözetir. Faizsiz kredi önceki dönemlerde çoğunlukla ihtiyaç kredisi ile sınırlıyken bugün daha farklı kredi türlerinde de görülebilir.

Bireysel ya da kurumsal müşteriler tarafından faizsiz finansman kaynağı bulunmak istendiğinde faizsiz kredi ürünlerine başvuru yapılır. Faiz masrafları olmadan kredi kullanmak tüketiciler için daha sürdürülebilir ve uygun bir borçlanma türüdür. Bazı durumlarda yalnızca cüzi miktarda dosya masrafları ana para üstüne eklenir.

Kimler Faizsiz Kredi İmkanlarından Yararlanabilir?

Bankaların faizsiz kredi kullandırma koşulları değişkenlik gösterdiği için faizsiz kredi çekmek için başvuru yaptığınız finans kuruluşuna özel şartları yerine getirmelisiniz. Genel olarak faizsiz kredi kullanabilen tüketici kesimleri arasında bankaların yeni müşterileri, emekliler, esnaflar, engelliler ve çiftçiler bulunur. 0 faizli kredi kullanabilmek için başvuru yaptığınız kurum veya kuruluşun koşullarını yerine getirmeniz çoğu kez yeterlidir.

Faizsiz kredi imkanlarından yararlanmak için koşulları yerine getirmenin yanı sıra belgelenebilir bir gelire sahip olup 18 yaşını doldurmak gerekir. Finansman kaynakları sınırlı ya da düşük gelir kazancına sahip tüketiciler de bazı koşullar dahilinde faizsiz kredi kampanyalarından yararlanabilir.

Faizsiz kredi nasıl alınır? sorusunun cevabı bankadan bankaya değişkenlik göstermesine rağmen genellikle aşağıdaki koşulların önem kazandığı görülür:

 • Faizsiz krediler genellikle belirli bir gelir düzeyinin üzerinde olan tüketicilere sunulur.
 • Bazı bankalar faizsiz kredi kullandırmanın koşulu olarak tüketiciden kefil göstermesini talep eder.
 • Tüketicinin kredi geçmişini ve finansal durumunu ortaya seren kredi notu da faizsiz kredi kullanabilmek açısından önem taşır. Kredi notunuz iyiyse ve geçmişte aldığınız kredileri sorunsuz şekilde geri ödediyseniz başvurunuzun kabul edilme olasılığı da yüksektir.
 • İş planı ve proje amaçlı olarak da faizsiz kredi başvurusunda bulunmak mümkündür. Bazı durumlarda bankalar müşterilerinden neden krediye ihtiyaç duyduklarını belirtmelerini ve iş planlarını detaylı olarak sunmalarını talep edebilir.

Sonuç olarak her banka ve kurumun kredi koşulları farklı olabildiği için başvurunuzu gerçekleştirmeden önce istediğiniz bankanın şartlarını dikkatlice incelemenizde fayda vardır.

Faizsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Faizsiz kredi başvurusu yapmaya karar verirseniz size en uygun koşulları sunabilecek bankaları araştırmakla süreci başlatabilirsiniz. Başvuru süreci bankadan bankaya farklılık gösterir. Her bankanın faizsiz kredi başvuru adımlarını takip ederek istediğiniz nakit finansmana kısa sürede sahip olmanız mümkündür.

Faizsiz kredi başvuruları genel olarak banka şubesi, internet veya mobil bankacılık aracılığıyla gerçekleştirilir. İnternet veya mobil bankacılık üzerinden yapacağınız işlemler bankaya gitmenize gerek kalmadan kredi kullanabilmenizi sağlar. Faizsiz krediler belirli bir limite sahip olduğundan hemen her banka internet ve mobil bankacılık başvurularını müşterilerine açık tutmaktadır. Bazı durumlarda ise yalnızca şube başvurusu kabul edilir.

Faizsiz Kredi çekmek için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Talep ettiğiniz kredi türü ile başvuru yaptığınız bankaya göre teslim etmeniz gereken evraklar değişebilir. Faizsiz kredi almanız için genel olarak sizden istenecek olan evraklar ise şunlardır:

 • Faizsiz kredi kullanabilme hakkına sahip olduğunuzu ispatlayan belgeler
 • Gelir belgesi
 • Faizsiz kredi başvuru formu
 • İkametgah belgesi
 • Kimlik belgesi

Faizsiz Kredi Türleri Nelerdir?

Popüler faizsiz kredi türleri arasında ihtiyaç kredisi ile nakit avans ilk iki sırada yer alır. çektiğiniz kredinin vadesi boyunca faiz işlemeden aldığınız borcu bankaya geri ödeyebilir, finansal avantajlar elde edebilirsiniz. En sık görülen faizsiz kredi türleri şunlardır:

 • Faizsiz Araç Kredisi
 • Faizsiz İhtiyaç Kredisi
 • Faizsiz Nakit Avans
 • Taksitli Nakit Avans
 • Faizsiz Konut Kredisi
 • Faizsiz özel Krediler (Yeni müşteriler, esnaf, emekli, engelli vb. kredileri)

Genel uygulamada çoğu banka faizsiz kredi kampanyalarını kredi kartı üzerinden sunulan nakit avans ile bireysel ihtiyaç kredisine yoğunlaştırır.

Faizsiz Kredi Hesaplama

Faizsiz kredi hesaplaması da standart kredilerde olduğu gibidir. Tek fark faiz oranının hesaplamalar sonucu 0 çıkmasıdır. Vade süreleri bankadan bankaya farklılık gösterir ancak çoğu durumda 0 faizli krediler 2-12 vade için geçerli olur.

Faiz kredisi hesaplarken taksit tutarını bulmak için toplam kredi miktarını vade sayısına bölmeniz gerekir.

örneğin 15.000 TL faizsiz ihtiyaç kredisini 10 aylık vade ile çektiyseniz aylık ödemeniz gereken taksit oranı: 15.000/10=1500 TL olacaktır. çektiğiniz kredi için 10 aylık vade süresi boyunca faiz işlemez ancak aylık taksit tutarınıza varsa kredi tahsis ücreti vb. ek masraflar eklenebilir.

Faizsiz Kredi Almanın Avantajları

%0 faizli kredi sunan bankalar yüksek faiz oranları ve masrafları ile uğraşmak zorunda kalmadan ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz nakit parayı bulmanıza yardımcı olur. Krediyi geri ödeme koşulları genellikle esnek tutulur ve size daha az mali yükümlülük bindirir. Bütçe planlarınızı ekstra faiz sorumluluğu olmadan daha net şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

çoğu banka faizsiz kredi kampanyaları düzenlerken müşterilerine uygun özel geri ödeme planları çıkartır. Bu durum kişiye uygun bir kredi geri ödeme tablosu oluşturulabilmesi adına önemlidir. Müşteriler kendi finansal durumlarına uygun olarak aldıkları krediyi hem faizsiz hem esnek ödeme planları doğrultusunda geri ödeyebilir.

Sonuç olarak faizsiz kredi almanın başlıca avantajları daha düşük toplam geri ödeme planı, esnek ödeme koşulları ve faiz ödemeden finansman sağlayabilmektir. Faizsiz kredi çekmek çoğu kişinin talep ettiği bir durumdur ancak bu tür kampanyaları sağlayan bankaların sayısı son zamanlarda artış gösterse de genellikle sınırlıdır. Kredi miktarları ise çoğunlukla düşük tutarlı olup belirli bir vade ile limitlenir.

Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2024

Bankalar başta bireysel ihtiyaç kredisi ve nakit avans olmak üzere sık sık faizsiz kredi kampanyaları düzenler. 2024 senesinde de çok sayıda banka müşterileri için avantajlı, belirli bir vade boyunca faiz işletmedikleri kredi seçenekleri sunmaya devam etmektedir. Mart 2024 tarihi itibarıyla faizsiz kredi veren bankalar şunlardır:

 • Akbank
 • QNB Finansbank
 • Garanti BBVA
 • Yapı Kredi
 • Türkiye İş Bankası
 • Denizbank
 • Enpara
 • ING Bank
 • Halkbank
 • Ziraat Katılım
 • Şekerbank
 • TEB
 • Albaraka Türk
 • CEPTETEB
 • Vakıf Katılım

Akbank Faizsiz Kredi

Dönemsel olarak ve sıklıkla faizsiz kredi kampanyası düzenleyen bankalardan biri Akbank tır. Akbank faizsiz kredi seçenekleri güncel dönemde (Mart 2024) 20.000 TL ye varan taksitli nakit avans olarak sunulur. Akbank faizsiz kredi kampanyası koşullarına göre mobil üzerinden Akbank müşterisi olmanız ve kredi kartına başvuru yapmanız gerekir.

Yeni müşterilere özel faizsiz kredi avantajlarından yararlanmak isteyen kişiler Akbank mobil bankacılık üzerinden banka müşterisi olabilir. Akbank faizsiz nakit avans kampanyası için 2-6 ay vade ödemesi tanır. Belirtilen vade ve tutar dışında taksitli nakit avans kullanımları için bankanın belirlediği faiz oranı işler.

Akbank kredi kartları üzerinden faizsiz nakit avans kullanmak istediğinizde çekebileceğiniz tutar kartınıza tanımlanan kullanılabilir nakit avans limiti, günlük ve tek işlem limiti ile sınırlıdır. Akbank 2024 senesi içinde faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası da düzenlemiştir. özellikle yeni müşteriler ve kredi kartı başvurusunda bulunacaklar için zaman zaman 0 faizli avantajlı teklifler sunulmaktadır.

Yapı Kredi Faizsiz Kredi

Faizsiz kredi kampanyaları sunan bankalar arasında Yapı Kredi de yer alır. Yapı Kredi nin faizsiz kredi tekliflerinden yararlanmak içinse öncelikle bankanın yeni müşterileri arasına katılmalısınız. Kredi kartı başvurunuzu ise bankanın kampanya tarih ve koşulları dahilinde gerçekleştirmiş olmanız gerekir.

Yapı Kredi faizsiz kredi kampanyası güncel dönem itibarıyla (Mart 2024) 15.000 TL ye varan faizsiz taksitli nakit avans imkanlarını kapsar. Taksitli nakit avans fırsatlarından yararlanmak içinse Yapı Kredi nin mobil uygulamasını indirerek platform üzerinden Yapı Kredi müşterisi olmanız gerekir.

Banka müşterisi olduktan sonra 15 gün içinde kredi kartı başvurusunda bulunmalısınız. 0 faizli nakit avans çekmek içinse kart başvurunuzun kabul edilmesi ve kullanıma açılması koşulu bulunur. Yapı Kredi nin faizsiz taksitli nakit avans teklifi 6 ay vade için geçerlidir.

Garanti BBVA Faizsiz Kredi

Garanti BBVA faizsiz kredi kampanyası güncel dönemde 25.000 TL ye varan faizsiz ihtiyaç kredisi ve taksitli nakit avans imkanı sunar. Garanti BBVA bankasına faizsiz ihtiyaç kredisi için başvuru yaptığınızda 10.000 TL ye kadar finansman sağlamanız mümkündür. Kampanyadan gerçek kişiler ve şahıs firmaları yararlanabilir. Faizsiz taksitli nakit avans ise 15.000 TL ile sınırlandırılmıştır.

10.000 TL ye varan faizsiz kredi için Garanti BBVA Mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirmeniz ve bankanın müşterisi olmanız gerekir. Mobil platform üzerinden banka müşterisi olduktan sonra belirlenen süre içinde 0 faizli kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel İhtiyaç kredisi/Ticari Amaçlı Destek Kredisi kapsamında bulunan faizsiz kredi 6 ay vadeye kadar geçerlidir ve dönemsel kampanyalara göre farklı tutar/koşullarla sunulabilir.

Şubeye gitmeden mobil uygulamadan bankanın ilk kez müşterisi olacak olanlara sunulan diğer bir güncel kampanya da taksitli nakit avanstır. %0 faizli taksitli nakit avans kullanabilmeniz için bankanın kredi kartı ürünü için başvuruda bulunmalısınız. Başvurunuz banka tarafından onaylandığı takdirde masrafsız, faizsiz taksitli nakit avansınızı kullanabilirsiniz. Güncel kampanya doğrultusunda faizsiz taksitli nakit avans için maksimum tutar 15.000 TL dir.

QNB Finansbank Faizsiz Kredi

QNB Finansbank da faizsiz kredi seçeneklerinde yeni müşterilerine çok avantajlı fırsatlar sunar. Dönemsel olarak faizsiz ihtiyaç kredisi ve taksitli nakit avans kampanyaları düzenleyen QNB Finansbank müşterilerini kredili ürün kullanımına teşvik etmektedir. QNB Finansbank faizsiz kredi kampanyası güncel dönem itibarıyla iki türü de kapsar.

Banka yeni müşterilere özel 6 ay vadeli 10.000 TL ye kadar faizsiz ihtiyaç kredisi verir. Farklı ihtiyaçlara yönelik sunulan ihtiyaç kredisi tekliflerinden kendiniz için en uygun olanı seçebilirsiniz. Başvurular QNB Mobil uygulama üzerinden gerçekleştirilmelidir.

QNB Finansbank %0 faizli kredi seçenekleri arasında taksitli nakit avans da yer alır. Sıfır faizli taksitli nakit avans imkanından faydalanmak içinse ilk kez CardFinans başvurusu yapmanız ve başvurunuzun onaylanması gerekir. Kredi kartı başvurunuz kabul edildikten sonra 6 ay vade ile 10.000 TL ye kadar faizsiz taksitli nakit avans çekebilir, anında kredi fırsatından yararlanabilirsiniz.

QNB Finansbank faizsiz kredi kampanyası için QNB Mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirerek başvuru formunu doldurmalısınız. Görüntülü görüşme ile de her yerden güvenli ve hızlı biçimde QNB Finansbank müşterisi olabilirsiniz.

Enpara Faizsiz Kredi

Enpara, beklenmedik sürpriz ödemelere veya acil nakit ihtiyaçlarına karşı yeni müşterilere özel %0 faiz oranlı ve 6 ay vadeli 10.000 TL'ye varan faizsiz kredi kampanyası düzenliyor. Ücretsiz havale ve EFT hizmetleriyle de fark yaratan Enpara, faizsiz kredi kampanyası ile beklenmedik harcamalar için her zaman yanınızda.

Enpara, müşterilerine özel olarak hazırladığı faizsiz kredi kampanyası kapsamında herhangi bir faiz oranı uygulamıyor. Faizsiz kredi kampanyası sayesinde 10.000 TL'ye kadar olan ihtiyaçlarınızı rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Enpara faizsiz kredi kampanyasından yararlanmak için düzenli bir gelir sahibi olmak ve güncel kredi skorunun bankanın kredi kriterlerine uygun olması yeterli.

Bütün bunların yanı sıra Enpara faizsiz kredi başvurusu, minimum sürede değerlendirilir ve onaylanır. Bu sayede ihtiyaçları ertelemeden nakite kavuşabilir, ödemeleriniz için de avantajlı bir finansal çözüm sağlayabilirsiniz. Ayrıca Enpara faizsiz kredi kampanyası sadece ana parayı ödeyerek, bütçeyi rahatlamaya yardımcı olur.

Enpara kredi kartlarına da başvuru yaparak her ekstre döneminde yaptığınız 3 adet harcamayı 9.000 TL'ye kadar herhangi bir ücret veya faiz ödemeden sonradan taksitlendirmek mümkün. Enpara faizsiz ihtiyaç kredisi ve faizsiz kredi kartı harcama taksitlendirmesi hizmetleri ile bazı harcamalarınız için finansal esneklik elde edebilirsiniz.

Enpara faizsiz kredi kampanyasına Mukayese.com'un faizsiz kredi sayfasında ilgili bölümünde yer alan 'Hemen Başvur' butonu ile ulaşabilir, %0 faizli kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Böylece Enpara'nın müşterilerine sunmuş olduğu faizsiz kredi kampanyasından ve ücretsiz Havale/EFT kampanyasından faydalanabilir, finansal anlamda yüksek konfor sağlayabilirsiniz. Enpara ayrıcalıklarının keyfini yaşamak için faizsiz kredi kampanyasına bankaya gitmeden başvuruda bulunabilirsiniz.

Denizbank Faizsiz Kredi

Mali açıdan gerekli ihtiyaçlara Denizbank faizsiz kredi kampanyasıyla destek oluyor. %0 faizli kredi hizmeti, ekonomik çözümler arayan kişilerin dikkatini çekiyor. Denizbank, yeni müşteriler için düzenlediği %0 faizli 6 ay vadeli 20.000 TL'ye varan kredi hizmetiyle ön plana çıkıyor. Ayrıca Denizbank'ın faizsiz kredi kampanyasına başvurmak için banka şubesine gitmeye gerek yok.

Online başvuru kanalı üzerinden Denizbank faizsiz kredi hizmetine ulaşabilir, zaman kaybetmeden acil nakit ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Denizbank faizsiz ihtiyaç kredisine başvuru yaparak, 20.000 TL'ye kadar bütçeniz için ek finansman sağlayabilirsiniz. Ayrıca bankanın sunmuş olduğu ücretsiz Havale ve EFT hizmetiyle kredi onayı sonrasında hesabınıza geçen miktarı herhangi bir ücret kesilmeden ödemeleriniz için kullanabilirsiniz.

Denizbank'ın yeni müşterilerine sunmuş olduğu faizsiz kredi hizmeti ile ek maliyetler oluşmadan avantajlı bir finansal çözüm sağlamak mümkün. Denizbank faizsiz ihtiyaç kredisi için belirli bir gelir sahibi olmak ve kredi notunun bankanın onay kriterlerine uygun olması yeterlidir. Ayrıca MobilDeniz uygulaması üzerinden ücret ödemeden hesap açmak da oldukça kolay!

Bütün bunların yanı sıra Denizbank yeni müşterilere özel %0 faizli 10.000 tl taksitli nakit avans fırsatı da sunuyor. Faizsiz nakit avans fırsatından yararlanmak için şubeye gitmeden Denizbank kredi kartlarına başvuru yapmak gerekiyor. Avantajlı bir nakit avans planı oluşturarak, 10.000 TL'ye kadar ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Ayrıca taksitli nakit avans seçeneğinde bütçenize uygun olacak şekilde maksimum 6 aya kadar ödeme planı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kapsamlı bir bankacılık deneyimi sunan Denizbank, faizsiz kredi başvurunuzu ise en kısa sürede değerlendirir. Onaylanan kredi tutarınızı dilediğiniz gibi harcayabilir, geri ödeme adımında faizsiz ve sadece ana para ödemesi kolaylığı ile hayalinizdeki yaşama bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Denizbank faizsiz kredi başvurusu için Mukayese.com üzerinden 'Hemen Başvur' butonu ile ilerleyebilir, zamandan tasarruf ederek nakit ihtiyaçlarınızı hızlıca karşılayabilirsiniz

İş Bankası Faizsiz Kredi

İş Bankası uzaktan banka müşterisi olan kişilere faizsiz kredili ürün sunar. Güncel kampanya dahilinde banka faizsiz taksitli nakit avans imkanı sağlamaktadır. İş Bankası faizsiz kredi kampanyası 20.000 TL ye kadar 6 ay vadeli olarak düzenlenir. Faizsiz taksitli nakit avans ayrıcalığından yararlanmak için yapmanız gereken İşBank uygulamasından İş Bankası müşterisi olmaktır.

İşCep uygulamasında Müşteri Olmak İstiyorum bölümündeki direktifleri takip ederek kısa sürede ve şubeye gitmeye gerek kalmadan banka müşterisi olmak mümkündür. Faizsiz taksitli nakit avans kampanyası için kredi kartı başvurusunda bulunmanız ve onay almanız gerekir. Kartınız kullanıma açıldıktan sonra belirlenen koşullar doğrultusunda faizsiz nakit avans çekebilir, ihtiyaçlarınızı hızlıca finanse edebilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için yalnızca İşCep ve Maximum Mobil kanalları kullanılabilir. Belirtilen yöntemler dışında bankanın müşterisi olup kredi kartı başvurusunda bulunanlar ilgili kredi imkanından faydalanamaz.

Sık Sorulan Sorular

Bankadan çektiğiniz kredi miktarının üzerine herhangi bir faiz masrafının binmemesi, aldığınız ana parayı aynı tutarda geri ödeme imkanı tanıyan kredi türüdür. Faizsiz kredi kampanyaları genellikle bankanın ilk kez müşterisi olacak kişiler ve şahıs şirketleri için düzenlenir.

Kredi kartına tanımlı olup kampanya dahilinde belirlenen vade boyunca faizsiz olarak çekebileceğiniz nakit avans türüne faizsiz taksitli nakit avans denir. Bankalar faizsiz taksitli nakit avans tekliflerini çoğunlukla 2-12 ay vadeli olarak sunar.

Sıfır faizle kredi imkanı sağlayan bankalara Mukayese.com üzerinden başvuru yapabilir ve koşulları birbirleri ile tek sayfa üzerinden zahmetsizce karşılaştırabilirsiniz. Faiz avantajları ile yararlanabileceğiniz krediler için başvuru yaptığınız bankanın şartlarını sağlamanız gerekir. Bazı bankalar çektiğiniz kredi için faiz işletmez ancak cüzi miktarlarda dosya ve sigorta masrafları talep edebilir.

Faizsiz kredi veren başlıca bankalar Yapı Kredi, Akbank, Garanti BBVA, QNB Finansbank, İş Bankası’dır. Sıfır faizli kredi kampanyaları dönemsel olarak düzenlenir. Koşulları ve kapsamları değişkenlik gösterebilir. Güncel kampanyaları Mukayese.com üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Faizsiz kredi teklifi sunan bankalar kampanyalarını çoğunlukla düzenli gelir düzeyi olan kişilere yöneltir. Ayrıca kredi notu ve krediye uygunluk da faizsiz kredi onayı için dikkate alınan başlıca faktörler arasındadır. Gelir durumunuzu belgelemek, önceki dönemlerde aldığınız kredileri düzenli ve zamanında ödemiş olmak faizsiz kredi başvurunuzun onaylanmasını kolaylaştırır.

Faizsiz kredi kampanyaları belirli dönemlerle sınırlı olduğundan başvuru değerlendirme ve onaylanma süreci de kısa sürede tamamlanır. Başvurunun onaylanma süreci kredi çekmek istediğiniz bankaya, istenen koşulları sağlamanıza ve evrakları eksiksiz olarak gösterebilmenize bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Başvuru yaptığınız banka gerek gördüğü takdirde faizsiz kredi kullanımı için sizden kefil ya da teminat göstermenizi talep edebilir. Bunun yanı sıra taksitli nakit avans ve bireysel ihtiyaç kredileri belirli tutarlarla sınırlandırıldığı için istenen koşulları sağlamanız halinde teminat göstermeden de faizsiz kredinizi kullanabilirsiniz.

%0 faizli kredi sunan bankalar çoğunlukla yeni müşteri kazanmayı ve onları kredili ürün kullanımına teşvik etmeyi amaçlar. Bundan dolayı faizsiz kredi teklifleri büyük oranda bireysel ihtiyaç kredilerini ve taksitli nakit avans seçeneklerini kapsar. Kredilerden faydalanmak için ilgili bankanın ilk kez müşterisi olmanız ya da kredi kartına ilk kez başvuru yapıyor olmanız gerekir.