Filtrele
Kredi Kartı Sağlayıcıları
Kazanç Türü
Yıllık Ücret
Ödeme Seçenekleri
Sağlayıcı
Filtrele
Sıralama
Fiyat Artan
The Banker'ın seçtiği, dünyanın en değerli 10 kredi kartı arasına giren ilk ve tek Türk kredi kartı olan World, kullanıcılarına kazançla ve fırsatlarla dolu bir dünya sunuyor. Ayda 1.500 TL'ye varan Worldpuan kazanmak için hemen başvur!
  • World ile anlaşmalı World Üye İşyeri ağında Worldpuan ve taksit imkanlarından yararlanabilir, size özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatınızı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok ayrıcalığa sahip olursunuz.
  • Kazandığınız Worldpuan'larınızla gönlünüzce alışveriş yapabilir, emekliliğinize katkıda bulunabilirsiniz.
  • Dilerseniz Hızlıcep ile istediğiniz an istediğiniz yerde sadece bir SMS ile Turkcell Hazır Kart TL paketi yükleyebilirsiniz.
World Gold, seyahatten alışverişe, iş yaşamından sosyal hayata tüm tercihlerde size özel fırsatlar ve öncelikler sunarak yaşam kalitenizi ileri taşır. Ayda 1.500 TL'ye varan Worldpuan kazanmak için hemen başvur!
  • Tıbbi danışma hattından, yol yardımına, Sosyal Etkinlik Hizmetleri'nden acil çözüm gerektiren cam, su, elektrik problemlerinize kadar her türlü konuda 444 0 444 Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak World Gold’un sunduğu ayrıcalıklı Yapı Kredi Asistans Hizmetleri'nden yararlanabilirsiniz.
  • Ayrıca, World Gold ile World Üye İşyeri ağından yaptığınız alışverişlerde Worldpuan kazanma ve taksit imkânlarından yararlanmanın yanında yaptığınız alışverişler Alışveriş Güvencesi kapsamındadır.
  • Nakit ihtiyacınıza çözüm World Gold'unuzdan! Nakite ihtiyacınız olduğunda World Gold'unuzla uygun ücretlerle nakit avans çekebilir, üstelik dilerseniz taksitli geri ödeyebilirsiniz.
Yaşamın her anında kendinizi özel hissettiren kart! Ayda 1.500 TL'ye varan Worldpuan kazanmak için hemen başvur!
  • Yaşamın her anında kendinizi özel hissettiren kart!
Adios, biriktirdiğiniz puanları değerli puan katsayısı ile seyahat harcamalarınızda kullanmanıza olanak sağlar. Ayda 1.500 TL'ye varan Worldpuan kazanmak için hemen başvur!
  • Adios, biriktirdiğiniz puanları değerli puan katsayısı ile seyahat harcamalarınızda kullanmanıza olanak sağlar.
Adios Premium ayrıcalıkları ile seçkin otel ve restoranlardaki indirim fırsatlarından yararlanabilir, puanlarınızı seyahatlerinizde daha değerli kullanabilirsiniz. Ayda 1.500 TL'ye varan Worldpuan kazanmak için hemen başvur!
  • Adios Premium ayrıcalıkları ile seçkin otel ve restoranlardaki indirim fırsatlarından yararlanabilir, puanlarınızı seyahatlerinizde daha değerli kullanabilirsiniz.
Dijital Ödeme Çözümleriyle 100 TL ParaPuan!
  • Dijital Ödeme Çözümleriyle 100 TL ParaPuan!

Puan Kazandıran Kredi Kartları

Puan kazandıran kredi kartları son dönemde oldukça popülerleşti. Avantajlı kredi kartları sayesinde harcadıkça para puan kazanabilirsiniz. Biriken puanlarınızı akaryakıt istasyonlarında ya da zincir marketlerde kullanabileceksiniz. Kredi kartlarından kazanılan puanları sıklıkla kullanıyorsanız sitemizi ziyaret etmelisiniz. Puan kazandıran kredi kartlarını sizlere sunuyor ve karşılaştırmanıza olanak tanıyoruz. Bu sayede en kazançlı kredi kartlarına anında başvuru yapabilirsiniz. Para puanlar alışverişlerinizde çeşitli indirim ve kampanyalardan yararlanmanızı sağlar.

En Çok Puan Kazandıran Kredi Kartları

Kredi kartlarının her biri farklı avantajlarla geliyor. Bazı kredi kartları az puan verirken bazı kredi kartları bolca puan verebilir. Yaptığınız harcamalar para puan olarak hesabınıza geri döner. Oldukça avantajlı olan bu özellik için en çok kazandıran kredi kartlarına yönelebilirsiniz. En çok puan kazandıran kredi kartlarını sitemizde inceleyebilir ve size en yakın olanı seçebilirsiniz. Para puanlar cebinize her zaman katkı sağlayan bir özelliktir. En çok puan kazandıran kredi kartlarından yararlanmak isteyenler sitemizde karılaştırma yaparak doğru cevabı bulabilirler.

Puan Kazandıran Kredi Kartlarını Karşılaştırma

Puan kazandıran kredi kartları arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Kredi kartlarındaki avantajlar her bankaya göre değişiklik gösterdiği için seçim yapmanız zorlaşacaktır. Fakat sitemizde karşılaştırma yaptığınızda aklınızda herhangi bir şüphe kalmaz. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılara bankalar arasında karşılaştırma hakkı tanıyoruz. Bu sayede en çok kazandıran kredi kartlarını bularak başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi kartlarındaki para puanlar bütçenize destek olur ve harcamalarınızdan para kazanmanızı sağlar.

En Avantajlı Kredi Kartları

Para puan kazandıran en avantajlı kredi kartları genellikle birçok şirket ile anlaşmalıdır. Para puanları kazandıkça birçok alanda harcama imkanına sahip olursunuz. Avantajlı kartlar sayesinde biriken puanlarınızı aracınıza yakıt almak için kullanabilirsiniz. Para puanlarınızı birçok kampanyada kullanma şansınız olur. Bu puanlarla alacağınız bir ürünü daha ucuza almanız mümkün olabilir. Avantaj ve kampanyalar sunan kredi kartları için sitemizi ziyaret edin. En avantajlı kredi kartlarına sitemizden ulaşabilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz.

Para Puan Veren Bankalar

Harcama yaptıkça kazandığınız puanlara "Para Puan" adı verilir. Para puan sistemine izin veren kredi kartlarına sitemizden ulaşabilir ve her birini kıyaslayabilirsiniz. Günümüzde birçok banka para puan sistemini destekliyor. Her bankanın para puan kazandırma oranı değişiklik göstermektedir. Para puanlara önem veriyorsanız en çok para puan veren bankalar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kazandığınız para puanlar birçok kampanyada işinize yarayacak.

Harcadıkça Kazandıran Kredi Kartları

Para Puan veren bankalar harcadıkça kazan mantığıyla çalışıyor. Kredi kartınızla yaptığınız alışverişlerin tutarına göre bir puan hesaplanarak hesabınıza eklenir. Biriken puanlarınızı yakıt almak, market alışverişi veya online mağaza alışverişi yapmak için kullanabilirsiniz. Hangi bankanın daha çok kazandırdığını öğrenmek için sitemizde kıyaslama yapabilirsiniz. En çok para puan kazandıran kredi kartlarına başvurduktan sonra harcayarak kazanmaya başlayabilirsiniz.