Ticari Kredi Kartları

Şubeye gitmeden kredi kartın sana gelsin.

Filtre
3 teklif listeleniyor
Enpara.com

Enpara.com Şirketim

Enpara.com

Aidatsız Yıllık Ücret

Ömür boyu aidatsız!

Her ay 5 adet tek çekim harcamayı toplamda 5.000 TL'ye kadar faizsiz-ücretsiz sonradan taksitlendirme imkanı!

Akbank

Axess Business

Akbank

Aidatsız Yıllık Ücret

Axess Business sahibi olanlara 2.500 TL chip-para kazanma fırsatı!

Akbank

Wings Business

Akbank

Aidatsız Yıllık Ücret

Wings Business sahibi olanlara 2.500 TL chip-para kazanma fırsatı!

İlk yıl ücretsiz!

Mukayese ile
Ticari (Şirket) Kredi Kartları

Maddi ihtiyaçlar her aileyi ya da bireyi zorlar. Özellikle çok zor durumda kalındıysa farklı yollara başvurulur. Bu yolların başında da bankalar gelir. Bankalar birçok insana kredi veya kredi kartı kullanma imkanı sağlayarak maddi ihtiyaçlarını gidermesini sağlar. Kredi nakit olarak verilen ve belirli bir vadede aylık taksitler halinde ödenen paraya denir. 

Kredi kartı ise bankanın size verdiği bir karttır. Bu kartta belirli limitler olur ve belirlenen limite kadar maddi ihtiyaçlarınızı karşılama imkanı verir. Her ay sonunda da kullandığınız kartın en az asgari ücretini ödemeniz istenir.

Kredi kartı alırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus ödeyeceğiniz faiz miktarıdır. Her bankaya gidip ayrı ayrı faizlerini öğrenmek zordur. Bu sebeple firma olarak sizlere biz yardımcı oluyoruz. Sitemizin 20’den fazla banka arasında yaptığı faiz karşılaştırmalarına erişerek en düşük faizli bankayı seçebilirsiniz.

Ticari Kredi Kartların Özellikleri

Bireysel ve ticari olmak üzere iki tür kredi kartı vardır. Bireysel kredi kartları kişiye özel verilen karttır. Ticari kredi kartı ise firma veya kişi adına verilir. Ticari kredi kartların özelliği ise şunlardır:

  • Bu kart işletme harcamaları için kullanılır.
  • Genellikle aidatı olan kredi kartlarıdır.
  • Kullanıldıkça içerisinde puan biriktirir.

Eğer bir ticari kart almayı düşünüyorsanız faiz oranlarına sitemiz üzerinden erişebilirsiniz.

Ticari Kredi Kartı Faizleri

Ticari kredi kartlarının limitleri bireysel kredi kartına göre çok daha yüksek olduğundan ödenecek faiz miktarları da yüksektir. Bu nedenle kredi kartı seçerken faiz oranına dikkat etmek gerekir. 

Firma olarak en uygun kredi kartını seçmenizde yardımcı oluyoruz. Sitemiz üzerinden kredi kartları bölümüne giriş yaparak 20’den fazla banka arasında yaptığımız faiz oranı karşılaştırmalarını görebilirsiniz. Bu bilgiler sayesinde en uygun kredi kartını seçmenize, fazladan ödeyeceğiniz faiz miktarından kurtulmanıza yardımcı oluyoruz.

Kredi Kartı Aidatları

Faizden sonra ticari kredi kartlarında önemli olan bir diğer şey ödenecek yıllık aidatlardır. Faiz oranları ile beraber sizlere aidat fiyatlarını da sunuyoruz. Sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabileceğiniz kredi kartları alanından bankaların kredi kartları için istediği aidat fiyatlarını görebilirsiniz. Aidat fiyatları kart özelliğine göre de değişkenlik gösterebilir.

Puan Kazandıran Kartlar

Ticari kredi kartlarının genelinde puan kazandırma özelliği mevcuttur. Eğer özel olarak puan kazandıran bir kart istiyorsanız kredi kartları bölümümüzden erişebilirsiniz. Bunların yanında mil, aidatsız, öğrenci özelliklerine sahip kartları da sizler için sıralıyoruz.