Axess Business Kredi Kartı Başvurusu

Akbank

Axess Business

Axess Business

Akbank

 • Yıllık Ücret Aidatsız
 • Kazanç Türü Puan

Axess Business ile 5.000TL chip para kazan!

İlk yıl kart aidatı yok!

 • Siz de Axess veya Wings Business sahibi olarak kampanya ve fırsatlardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik ilk yıl kart ücreti ödemeden.
 • 29 Şubat'a kadar ilk kez Axess veya Wings Business kredi kartı sahibi olarak yaptığınız harcamalarda toplamda 5.000 TL'ye varan chip para kazanabilirsiniz.
 • Nakit Avans Faizi % 4.42
 • Kazanç Tutarı 1 Chip-para = 1 TL
 • Kazanç Türü Puan
 • Limit Aşım Ücreti Var
 • Seyahat Hattı Var
 • Araç Kiralama Var
 • Asgari Ödeme Tutarı Dönem borcununun minimum %20 oranı kadardır.
 • Üye İşyeri Sayısı + 350,000
 • ATM Sayısı + 4,882
 • Alışveriş Faizi % 4.25
 • Kart Sağlayıcı Mastercard
 • Gecikme Faizi % 3.96
 • Ek Kart Ücreti % 0.00
 • Nakit Avans Ücreti %1.00

Axess Business Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İşletme sahiplerine ve kurumsal müşterilere özel tasarlanmış bir kredi kartı olan Axess Business Kredi Kartı, kullanıcılarına pek çok avantaj ve ayrıcalık sağlayan bir banka ürünü olarak ön plana çıkar. Bu kart, kullanıcıların günlük finansal işlemlerini takip etmelerine, ödemelerini gerçekleştirmelerine ve nakit ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olur.

Axess Business Kredi Kartı, sunduğu pek çok özel olanak ve esnek özellikleri ile dikkat çeker. Bu kredi kartının sağladığı avantajlar arasında; akaryakıt alımı, iş seyahatleri gibi firma harcamalarında taksitlendirme yaparken chip-para kazanma özelliği ön plana çıkar. Akbank ATM'lerinden vadesiz mevduat hesabına kolayca erişme imkanı gibi avantajlar da kullanıcıların ilgisini çeker.

Akbank tarafından işletmeler ve firmalar için sunulan Axess Business kredi kartı; taksitlendirme, ödeme erteleme, yapılan harcamalardan Chip Puan kazanma gibi pek çok avantajın yanı sıra işletmelerin harcama yönetimlerini kolaylaştırmalarına da yardımcı olur.

Axess Business Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır?

Axess Business kredi kartı, işletmelere ve firmalara pek çok avantaj sağlayan bir kredi kartıdır. Axess Business kredi kartı limiti ile akaryakıt alımı, iş gezileri ve konaklamalar, ofis gereksinimlerinin alınması gibi tüm ihtiyaçların rahatlıkla karşılanması mümkündür. Axess Business kredi kartı; taksitlendirme ve ödeme erteleme gibi olanaklar da sunar.

Axess Business Kart limitini artırmak için Akbank Müşteri Temsilcisi ile iletişime geçilebilir. Bunun yanı sıra en yakın banka şubesiNİ ziyaret ederek, limit artırım talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca Akbank Mobil bankacılık uygulaması ya da internet şubesine giriş yaparak, “Kartlarım” menüsünde yer alan Axess Business kredi kartını seçebilir ve limit artırımı talep edebilirsiniz. Limit artırım talebiniz ise bankanın değerlendirme aşaması sonrasında kısa sürede sonuçlanır. 

Axess Business Kredi Kartı ile Nakit Avans Nasıl Çekilir?

Axess Business Kredi Kartı, ticari kullanıcılarına nakit avans çekebilme olanağı tanır. Axess Business Kredi Kartı ile Akbank ATM’lerinden veya diğer ortak banka ATM'lerinden 7/24 anında Nakit Avans çekme işlemi gerçekleştirmek mümkündür. Bunun yanı sıra nakit avans talebini SMS ile de yapabilmek oldukça kolaydır. SMS ile nakit avans başvurusunda bulunmak için “NA boşluk ticari kredi kartınızın son 6 hanesi ve nakit avans için talep ettiğiniz tutarı” yazarak 5990’a göndermeniz yeterli.

Bu olanakların yanı sıra 444 25 25 nolu telefondan Akbank Müşteri İletişim Merkezini arayabilir, Nakit Avans talebinizi iletebilirsiniz. Ayrıca Cüzdan mobil uygulaması ve Akbank İnternet Bankacılığından da nakit avans talebi oluşturabilirsiniz. Axess Business Kart nakit avans limitinizi ise bankanın Mobil uygulaması üzerinden veya Müşteri İletişim Hattı ile görüşerek öğrenebilirsiniz.

Axess Business Kredi Kartı Özellikleri

Axess Business; küçük ya da orta ölçekli işletmelere ve firmalara verilen özel bir kredi kartıdır. Ödemeleri ve harcamaları daha kolay bir biçimde yapmaya yardımcı olan kredi kartı pek çok ayrıcalık ve avantaj sunar. Ticari kredi kartı Akbank tarafından kurumsal müşterilere sunulur. Axess Business Kredi Kartı özellikleri ve sağladığı avantajlar ise şu şekilde sıralanır:

 • Chip-para: Axess Business Kredi Kartı ile Axess üye işyerinden yapılan farklı tutardaki harcamalarda chip-para kazanabilir ve kazanılan bu chip-paraları arzu edilen zamanda harcayabilirsiniz.
 • Taksit ve kampanyalar: Business kredi kart ile Axess üye iş yerlerinden yapılacak olan işletme harcamalarınızı taksitlendirilebilir; akaryakıt, konaklama, ofis mobilyası, telekomünikasyon gibi alışverişlerinizi de Business Kart’ın sunduğu özel ayrıcalıklar ile gerçekleştirebilirsiniz.
 • Nakit Avans ve Taksitli Avans kullanımı: Acil nakit ihtiyacınızı Axess Business Kredi Kartı ile kolayca karşılayabilirsiniz.
 • Raporlama: Tüm ödeme, harcama ve tahsilat işlemlerinizi düzenli ve detaylı olarak takip edilebilir hem çalışanlarınıza hem de firmanızın muhasebe birimine zaman kazandırabilirsiniz.
 • ​Otomatik fatura talimatı: Sabit kurum ödemeleriniz için otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz.
 • SGK ödemeleri: Çalışanlarınızın SGK primlerini Axess Business Kredi Kartı ile düzenli olarak ödeyebilirsiniz.
 • Taksit İste: Peşin olarak yaptığınız harcamaları ve nakit avans işlemlerinizi 18 aya kadar uygun ve avantajlı seçenekler ile taksitlendirebilirsiniz.
 • Erteleme İste​: Business Kredi Kartı ile yaptığınız peşin ya da taksitli harcamalarınızı 90 güne kadar ilave vade fırsatından faydalanarak erteleyebilirsiniz. 
 • Sanal Kart: Axess Business Kredi Kartına bağlı bir sanal kart oluşturulabilir hem internet hem de telefon ile yapılan alışverişlerde online kartınızı güvenle kullanabilirsiniz. 
 • Ek Taksit: Taksitli harcamalarınızı daha sonradan ek olarak 16 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.
 • Ekstre Böldür: Axess Bussiness Kredi Kartı ekstresinde kalan borcunuzu 2 ya da 3 taksite bölerek ödeyebilirsiniz.

Axess Bussiness Kartın sunduğu avantajlar ise şu şekildedir:

 • Akaryakıt harcamaları, iş seyahatleri, iş sebepli konaklamalar, ofis harcamaları, toplu ürün alımları ve diğer tüm işletme harcamalarınızı taksitlendirilebilir ve taksitlendirme yaparken de Chip-para kazanabilirsiniz.
 • Akbank ATM'lerinden kolaylıkla vadesiz mevduat hesabınıza erişebilir; para çekme, ekstre görüntüleme, bakiye sorgulama gibi bankacılık işlemlerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz.
 • Aynı kart üzerinde çalışan ayrı bir limit sayesinde; düzenli mal, ürün ya da hizmet alımı yapabilir, firmalardan peşin olarak veya vadeli şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Bu sayede de naki ve belge akış düzeni oluşturabilirsiniz.

Axess Bussiness Kredi Kartı Başvuru Şartları, Gerekli Belgeler ve Başvuru Takibi Süreci

Axess Business Kredi Kartına şubeye gitmeden, online olarak 3 adımda başvuru yapmak mümkündür. Kolay, hızlı ve güvenli bir biçimde yapılan Axess Business kart başvurusu onayının ardından ticari kredi kartı belirtilen adrese en kısa sürede teslim edilir. Akbank İnternet Bankacılığı veya Axess Mobil uygulaması üzerinden Axess Bussiness Kredi Kartı başvurusu yapmak oldukça kolaydır. Dilerseniz Mukayese.com’u kullanarak, Axess Business Kredi Kartı başvurunuzu oturduğunuz yerden kolayca yapabilirsiniz.

Ayrıca en yakın Akbank şubesini ziyaret ederek de Müşteri İlişkileri Yöneticisi ile yapacağınız görüşme sonrasında Akbank Bussiness Kart başvuru talebi verebilirsiniz. Gerekli belgeleri hazırladıktan sonra kart başvurunuz en kısa sürede sonuçlanır ve ticari kredi kartı adresinize gönderilir.

Axess Bussiness Kart Kimlere Verilir?

Axess Bussiness Kredi Kartı; küçük ile orta ölçekli işletme sahiplerine veya yöneticilerine özel olarak hazırlanmış bir kredi kartıdır. Küçük çaplı işletme ve firmalara verilen bu ticari kredi kartı; ödeme ve harcama süreçlerini kolaylaştırmaya yardımcı olur.

Axess Bussiness Kart’ın Para Çekme Limiti Ne Kadardır?

Axess Bussiness Kart’ın günlük para çekme limiti 5.000 TL ve günlük ek para çekme limiti ise 7.000 TL’dir.

Axess Business Kredi Kartı Kaç Taksit Yapıyor?

Axess Business Kredi Kartı, peşin harcamalarını taksitlendirebilmek isteyenlere ticari kullanıcılar için taksitli ödeme olanağı sunar. Taksit İste imkanı ile peşin harcamaları sonradan 18 aya kadar taksitlendirmek mümkündür.

 

Axess Business Kampanyaları

Kazançlı alışverişleriniz için güncel kampanyalara göz atabilirsiniz.

Axess Business’a özel Petrol Ofisi’nde %1.5 indirim!

Axess Business’a özel Petrol Ofisi’nde %1.5 indirim!

Akbank Ticari Kredi kartınız ile Petrol Ofisi AutoMatic Filo Yönetim Sistemi’ne şimdi kaydolun, araçlarınıza montaj işlemi sonrasında tüm yakıt alışverişlerinizde %1.5 indirim avantajından yararlanın!

30 Haziran 2024 Geçerlilik Tarihi
Mobilya – Ev Tekstili Alışverişlerinde +4 Taksit!

Mobilya – Ev Tekstili Alışverişlerinde +4 Taksit!

Axess Business’a özel mobilya sektöründe ve ev tekstili/züccaciye sektörlerinde kampanyaya dahil olan Axess üye işyerlerinde yapacağınız 200 TL ve üzeri vade farksız 2,3,4 ve 5 işlemlerde artı 4 taksit fırsatı.

30 Haziran 2024 Geçerlilik Tarihi
Şimdi Axess Business veya Wings Business sahibi olanlar 5.000 TL’ye varan chip-para kazanıyor!

Şimdi Axess Business veya Wings Business sahibi olanlar 5.000 TL’ye varan chip-para kazanıyor!

30 Haziran’a kadar ilk kez Axess Business veya Wings Business kredi kartı sahibi olarak yapacağınız her 10.000 TL ve üzeri harcamanıza 1.000 TL, toplamda 5.000 TL’ye varan chip-para kazanabilirsiniz.

30 Haziran 2024 Geçerlilik Tarihi