Aidatsız Kredi Kartları

Şubeye gitmeden kredi kartın sana gelsin.

Filtre
7 teklif listeleniyor
Akbank

Axess

Akbank

Aidatsız Yıllık Ücret

%0 Faizli 15.000 TL Taksitli Avans!

Axess'e şimdi başvuran Akbanklılar, 2.000 TL'ye varan chip-para kazanıyor!

Enpara.com

Enpara

Enpara.com

Aidatsız Yıllık Ücret

Ömür boyu kredi kartı aidatı yok!

QNB Finansbank

CardFinans GO

QNB Finansbank

Aidatsız Yıllık Ücret

Ömür Boyu Ücretsiz!

Her ay 4 harcamanıza toplamda 6.000 TL’ye kadar faizsiz ve ücretsiz taksitlendirme imkanı!

TEB

Bonus Card

TEB

Aidatsız Yıllık Ücret

TEB Kredi Kartı Başvurunuza 4.500 TL'ye Varan Bonus Fırsatı!

CEPTETEB

CEPTETEB Dijital Kart

CEPTETEB

Aidatsız Yıllık Ücret

Yılda 4.500 TL'ye Varan Bonus Fırsatı!

Alternatif Bank

VOV Kart

Alternatif Bank

Aidatsız Yıllık Ücret

Yıllık 2.400 TL’ye varan nakit iade fırsatı!

Enpara.com

Encard

Enpara.com

Aidatsız Yıllık Ücret

Ömür boyu kredi kartı aidatı yok!

Mukayese ile
Aidatsız Kredi Kartları

Kredi kartları günümüzde birçok kişi tarafından kullanılır. Genelde çoğu kişi nakit almak istemediği için ay sonunda ödeyerek kredi kartlarını daha aktif bir şekilde kullanırlar. Hem ülkemizde hem de dünya da kredi kartı kullanmak oldukça yaygınlaşmıştır. Kredi kartı almak için bankların sunmuş olduğu avantajları araştırmak gerekiyor. Genelde her banka müşterisine kredi kartı vermeyi tercih eder. Bu nedenle müşterileri de istediği limit de kredi kartı almış olur.

Kredi Kartı Aidatı

Kredi kartı ürünleri hemen hemen her banka tarafından verilse de kart aidatları bankalar tarafından alınır. Kredi kartı başvurusu yaparken genelde aidatlar hakkında da müşterilerine bilgi verirler. Ancak her banka kart verirken aidat ücreti kesmez. Kartı alırken hangi kartı alacağınızı belirtirseniz aidat kesilmeyen kartlar hakkında da detay alabilirsiniz. Özellikle öğrenciler için verilen kartlar da aidat ücreti de bulunmaz.

Bankaların Aidat Alması

Genelde birçok banka kart aidatı talep etse de bazı bankalar eski müşterilerinden aidat talep etmez. Aynı zaman da kesilen kart aidatlarını da takip etmek gerekiyor. Ancak kart aidatı kesilirken her yılın sonunda kesilir ve müşterilerine hesap ekstresine yansır. Bu nedenle kart aidatlarını müşteriler de ödemek zorunda kalırlar.

Aidatı Olmayan Kredi Kartları

Aidatı olmayan kredi kartları genelde bankalar arasında değişiklik gösterir. Ancak aidat kesmeyen bankalar genelde azdır. Her banka yılın sonunda müşterilerinden belli bir ücret aldığı için müşteriler de aidatsız kartları tercih eder.

  • Garanti bankası bonus flexi kredi kartı
  • Enpara bankası kredi kartı da aidatsız olarak bilinir.

Bankaların bu kartlarından yararlanmak için bazı şartları da yerine getirmek gerekir. Özellikle garanti bankasının vermiş olduğu kart sadece öğrencilere ait olan bir karttır. Bu nedenle kartı sadece 25 yaş altı olan öğrenciler alabilir. Kart aidatsız olarak verildiği için her yılın sonunda aidat da kesilmez.

Bankalardan Kredi Kartı Almak

Bankalardan aidatsız kredi kartı almanın en büyük şartı herhangi bir iş yerinde sigortalı olarak çalışıyor olmanızdır. Banka sizden aylık gelirinizi öğrenir ve bu gelire göre de limit belirler. Herhangi bir geliri olmayan kişilere kredi kartı verilmez. Çünkü banka kart verirken harcamanızı ayın sonunda ödemenizi bekler ve mutlaka bir gelirinizin olup olmadığını da araştırır. Aidatsız olan kartlardan yararlanmak için ise sadece öğrenci olmak ve belli bir yaşın altında olmanız gerekiyor. Bankanın belirlemiş olduğu bu şartları yerine getirdiğiniz zaman kredi kartı almanız da mümkün.

Aidatsız Kart Avantajları

Aidatsız kredi kartı aldığınız zaman en büyük avantajı herkesin ödemiş olduğu yıllık aidatı ödememiş olursunuz. Bazı bankalar kesilen bu aidatları müşteriyi kaybetmemek için iade etse de bazıları da etmez. Kart aidatı olmadığı için aynı zaman da hesap ekstreniz de çok fazla gelmez. Bu nedenle aidatsız kredi kartı kullanmak da fayda var.