Alışveriş Kredisi

Alışveriş kredisi hesaplama aracı ile tüm bankaların alışveriş kredisi faiz oranlarını görün ve size en uygun alışveriş kredisine başvuru yapın.

Ay
Mukayese ile
En Uygun Alışveriş Kredisine Başvurun

Döviz kurunda yaşanan sorunlar, artan maliyetler doğrudan tüketicilerin bütçesine yansıyor. Bu durum insanların alım gücünü azalttığından gelir dengesini kurmak isteyenler alışveriş kredisine yönleniyor.

Tabi kredi başvurusu yapılırken de iktisatlı olmak gerekiyor. Çok yüksek faizle çekilen krediler beraberinde daha ciddi ekonomik sorunlar meydana getirebiliyor.

Genel fiyat artışlarının alım gücünüzde yarattığı olumsuz durumları, aylık küçük taksitler ile ödeyebileceğiniz kredi ile aşmanız mümkün olabiliyor. Ödeme gücünüze göre düşük maliyetli krediyi bulmak için internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Düşük Maliyetli Alışveriş Kredisi

Kredinin düşük maliyetli olması, aylık ödenecek miktar ile çekilmek istenen kredi tutarını doğrudan etkileyen bir unsurdur. Düşük faizli çekilen kredinin aylık ödenecek taksit tutarı, yüksek faizle çekilecek kredinin aylık taksit tutarından çok daha düşük olacaktır. Kredi kullanımında faiz oranının esas alınmasının yanında kredi maliyetini etkileyen bu değişkenlere de dikkat edilmesi gerekiyor. Kredi faiz oranı ve maliyeti etkileyen diğer değişkenleri de fiyat hesaplamasına ilave ederek net bir kredi maliyetini sizlere sunuyoruz.

Bilgisayar, Cep Telefonu ve Elektronik Harcamalarını

Fiyat artışları tüm diğer ürünlerinin yanında teknoloji ürünlerinde de yükseldi. Bilgisayar, tablet, oyun konsolu ve cep telefonu gibi birçok elektronik üründe de fiyat artışları yaşanıyor. Özellikle döviz kurundaki artışlar bu ürünlerin alımını oldukça güçleştiriyor. Gelir seviyesinin yetersiz kalındığı durumlarda ek gelirlere ihtiyaç duyuluyor. Bu noktada ihtiyaçlarınızı gidermenize yardımcı olacak kredilerin en uygun fiyatla bulunmasında çözümler üreterek elektronik eşya alımlarınızı kolaylıkla satın almanızı sağlıyoruz. Harcamalarınız yönetilmez bir hale geldiğinde gerek mevcut kredilerinizi gerekse yeni çekeceğiniz kredinizin maliyet hesaplamasını tek kalemde yapabilme imkanını sizlere sunuyoruz. Çekeceğiniz kredi limitini belirleyerek internet sayfamız üzerinden en uygun krediyi hızlı bir şekilde bularak kredi işlemini kolaylıkla sonuçlandırabilirsiniz.

Gerçek ve Güncel Hesaplama Araçları

Güçlü finans yapısına sahip birçok kuruluşun bir araya getirildiği, özel olarak tasarlanan kolay kullanımı bulunan web sitemizle, yapacağınız birkaç işlem ile gerçek ve güncel verilere ulaşabiliyorsunuz. Geniş ağ yapısı ve özel yazılımların kullanıldığı kolay ara yüze sahip web sitemizde, bütün kredileri ve sunulan ek hizmetlerin karşılaştırmasını yapabilir ve size en uygun olan krediyi seçme imkanına sahip olabilirsiniz.

Krediden En İyi Faydayı Sağlayın

Kredi esasında fayda sağlamak üzere başvurulan bir yöntemdir. Ancak araştırmadan soruşturmadan alınan krediler kullanıcıları çok ağır bir ödeme yükünün altına sokabiliyor. Bu gibi durumlarda krediden fayda sağlanacak yerde çok daha ciddi ekonomik sorunlar ile karşılaşılabiliyor. Meydana gelebilecek olumsuz durumlar ile karşılaşmamak için en ucuz krediyi en iyi şartlarda almak son derece önem arz ediyor.

Bütçenizi Dengeleyin

Gelir gider dengesi bozulduğunda toparlamak oldukça güç olabiliyor. Ekonomide insan ihtiyaçlarının sonsuz olduğu açıkça belirtiliyor. Bu sonsuz ihtiyaçlar karşısında kısıtlı gelirin olması, gelir gider dengesinde birtakım aksamalara neden olabiliyor. Bu dengesizliğin önüne geçerek ileride daha büyük ekonomik sorunlar yaşamak adına kredi kullanmak daha akılcı bir yaklaşım olarak karşımıza çıkıyor. Tabi burada mesele sadece kredi kullanmak değil uygun ödeme koşullarında düşük faizli kredi kullanmaktır.

En Uygun Krediyi Bulmanın En Kolay Yolu

Gelir durumunda sorun olmayan, ödemlerini faturalar dahil düzenli yapan hemen her kişiye kredi verilebiliyor. Kredi limiti kişinin gelir seviyesine göre belirlerken, kredi de uygulanacak faiz oranı krediyi sunan finans kuruluşunun genel çalışma politikasına göre şekilleniyor. Bu durumda kredi veren kuruluşlar arasında verilen kredi maliyetinin farklı olabileceği anlaşılıyor. Gerek kampanyalı gerekse uygun krediyi bulmanın en kolay ve hızlı yolu web sitemizi ziyaret etmekten geçiyor. Sayfamıza giriş yapıp, kredi tutarı ve vade gibi istenen bilgiler girildiğinde anında kredi sağlayan kuruluşların kampanya ve fiyat bilgisine ulaşılabiliyor. Buradan kolayca karşılaştırma yapabiliyor ve istediğiniz limiti en uygun şekilde kullanabiliyorsunuz.

En Avantajlı Alışveriş Kredisi

Bir şeye avantajlı sahip olmanın yolu yapılacak iyi bir hesaplama ve detaylı bir araştırmadan geçiyor. Kredi işlemi bir hizmet alım işidir ve mal alımlarında gösterilen fiyat ve fayda araştırması, kredi alımlarında da yapılmalıdır. Onlarca finans kuruluşunu tek tek gezmek pratikte imkânsızdır. Bunu en kolay şekilde masa başında yapmak son derece zahmetsiz olacaktır. Onlarca banka arasında kıyas yapabilme imkanını sizlere sunuyoruz. Ayrıca hesapla araçları ile aylık ödeme ve toplam geri ödemeleri net şeklide görebilir bütçenizi onara göre planlayabilirsiniz.

Alışveriş Kredisi Başvurularında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi alımlarında dikkat edilmesi gerekenler şöyle;

  • Güvenilir bir kuruluştan detaylı kredi mukayesesi yapılmalı
  • Uygun ödeme koşuluna sahip kredi seçilmeli
  • Kredi ile sunulan alternatif imkânların değerlendirilmesi
  • Sözleşme hükümlerinin detaylı bir şekilde incelenmesi

Krediler, uygulanacak faiz, dosya masrafı ve sigorta gibi bilgileri içeren sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte kullanıma sunuluyor. Sözleşme imzalanmasından sonra işlemden vazgeçmek pek mümkün olmuyor bu nedenle kredi araştırmasının iyi yapılması güvenilir noktalardan veri alınması son derece önem arz ediyor.

Kredi Ödemek Kâbusunuz Olmasın!

Kredi çekerken esas alınması gereken ödeme gücüdür. Bu nedenle kredi planlaması ödeme gücüne göre yapılması son derece önemli bir husustur. Uzun vadede çekilen yüksek maliyetli krediler ilerleyen zamanlarda aile bütçesine ağır bir yük oluşturabiliyor. Bu noktada ödeme imkânı iyi değerlendirmenize yardımcı olacak kıyaslamaları ve geri ödeme miktarlarını sizlere sunuyoruz.