En uygun faiz oranları ile Anadolubank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak Mukayese'de güvenli ve ücretsiz!
10.000 TL 12 Ay vadeli Anadolubank ihtiyaç kredisi için ödeme tablonuz otomatik olarak listelenmiştir.

Anadolubank Ödeme Planı
Anadolubank

11,619.27 TL

Toplam Ödeme

%1.99

Faiz Oranı

968,27 TL

Aylık Taksit

10.000 TL tutar ve 12 Ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandığınız durumda, aylık ödemeniz 968,27 TL ve toplam geri ödeyeceğiniz tutar 11,619.27 TL olacaktır.
  • Gerçek kişilere Kredi Hayat Sigortası kredi vadesi ve tutarı ile uyumlu yaptırılır.
  • Gerekli görülmesi durumunda kefil Alınır.
  • Gerek görülen durumlarda son 3 ay içerisinde düzenlenmiş ikametgah senedi (Nüfus Müdürlükleri tarafından düzenlenmiş) ya da ikametgah adresini gösteren fatura istenebilir.

Anadolubank İhtiyaç Kredisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Anadolubank ihtiyaç kredisi hakkında kullanıcılarımızın sıklıkla yönelttiği soruları sizin için derledik. Bankanın kredi verme şartları, faiz oranları, istenilen belgeler ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Anadolubank kredi başvurusunda 18 yaşından büyük olma koşulu aramaktadır. Anadolubank kredi politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

Anadolubank ve diğer bankalarda da ihtiyaç kredileri vade sınırı yasal olarak 36 ay ile sınırlandırılmıştır.

Anadolubank, 10.000 TL tutar ve 12 Ay ay vadeli ihtiyaç kredisi faizini %1.99 olarak belirlemiştir. Kredi tutarı ve istenilen vadeye göre faiz oranı değişiklik gösterebilir.

Anadolubank ihtiyaç kredisi başvurusu için istenilen genel belgeler şu şekilde:

  • Başvuru formu
  • Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret
  • Adres Kayıt Sistemi'nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş)
  • Gelir Belgesi (Gerekli görülmesi halinde)

Anadolubank ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında kefil gösterme zorunluluğu yoktur. Ancak kredi başvurunuz değerlendirmeye alındıktan sonra kredi tahsis koşulları kapsamında kefil gösterilmesi talep edilebilir.

Anadolubank kredi başvurularını müşteri özelinde değerlendirmeye aldıktan sonra en kısa süre içerisinde sonuçlandırmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurunuzun sonucunu Anadolubank Cep Şubeden, Anadolubank Call Center kanalından ve Anadolubank şubelerinden takip edebilirsiniz.

Anadolubank ihtiyaç kredi başvuruları, kredibilitenize ve bankanın çalışma prensiplerine bağlı olarak bu süreç aynı gün içerisinde veya ortalama 3 iş günü içinde sonuçlanmaktadır.