En uygun faiz oranları ile N Kolay ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak Mukayese'de güvenli ve ücretsiz!
10.000 TL 12 Ay vadeli N Kolay ihtiyaç kredisi için ödeme tablonuz otomatik olarak listelenmiştir.

N Kolay Ödeme Planı
N Kolay

12,658.98 TL

Toplam Ödeme

%3.19

Faiz Oranı

1.054,92 TL

Aylık Taksit

10.000 TL tutar ve 12 Ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandığınız durumda, aylık ödemeniz 1.054,92 TL ve toplam geri ödeyeceğiniz tutar 12,658.98 TL olacaktır.
  • 40.000 TL’ye kadar kredine 5 dakikada başvur! Başvurun onaylandığında, sana özel faizlerle kullandığın kredin şubeye gitmeden, hafta sonu olsa bile anında hesabına geçsin.

İhtiyaç Kredisi Rehberleri

İhtiyaç Kredisi
5 Mayıs 2022
Dijital bankacılığın gelişmesiyle birlikte ş ...
İhtiyaç Kredisi
4 Mayıs 2022
Günümüzde pek çok kişi kredi çekmek istiyor. ...
İhtiyaç Kredisi
9 Nisan 2022
Etrafımızda gördüğümüz her 2 insandan biri ...

N Kolay İhtiyaç Kredisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

N Kolay ihtiyaç kredisi hakkında kullanıcılarımızın sıklıkla yönelttiği soruları sizin için derledik. Bankanın kredi verme şartları, faiz oranları, istenilen belgeler ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

N Kolay kredi başvurusunda 18 yaşından büyük olma koşulu aramaktadır. N Kolay kredi politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

N Kolay ve diğer bankalarda da ihtiyaç kredileri vade sınırı yasal olarak 36 ay ile sınırlandırılmıştır.

N Kolay, 10.000 TL tutar ve 12 Ay ay vadeli ihtiyaç kredisi faizini %3.19 olarak belirlemiştir. Kredi tutarı ve istenilen vadeye göre faiz oranı değişiklik gösterebilir.

N Kolay ihtiyaç kredisi başvurusu için istenilen genel belgeler şu şekilde:

  • Başvuru formu
  • Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret
  • Adres Kayıt Sistemi'nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş)
  • Gelir Belgesi (Gerekli görülmesi halinde)

N Kolay ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında kefil gösterme zorunluluğu yoktur. Ancak kredi başvurunuz değerlendirmeye alındıktan sonra kredi tahsis koşulları kapsamında kefil gösterilmesi talep edilebilir.

N Kolay kredi başvurularını müşteri özelinde değerlendirmeye aldıktan sonra en kısa süre içerisinde sonuçlandırmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurunuzun sonucunu N Kolay Cep Şubeden, N Kolay Call Center kanalından ve N Kolay şubelerinden takip edebilirsiniz.

N Kolay ihtiyaç kredi başvuruları, kredibilitenize ve bankanın çalışma prensiplerine bağlı olarak bu süreç aynı gün içerisinde veya ortalama 3 iş günü içinde sonuçlanmaktadır.