En uygun faiz oranları ile ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak Mukayese'de güvenli ve ücretsiz!
10.000 TL 12 Ay vadeli ING Bank ihtiyaç kredisi için ödeme tablonuz otomatik olarak listelenmiştir.

ING Bank Ödeme Planı
ING Bank

11,084.00 TL

Toplam Ödeme

%1.35

Faiz Oranı

923,67 TL

Aylık Taksit

10.000 TL tutar ve 12 Ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandığınız durumda, aylık ödemeniz 923,67 TL ve toplam geri ödeyeceğiniz tutar 11,084.00 TL olacaktır.
  • Kişiye özel faiz uygulanmaktadır. Kampanyadaki en düşük faiz listelenmiştir.
  • Tahsis Ücreti : Başlangıçta bir defa kredi tutarı üzerinden %0.5 olarak alınır.
  • Findeks kredi notu 1850 ve üzeri olan müşteriler faiz oranlarından faydalanır.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

ING Bank ihtiyaç kredisi hakkında kullanıcılarımızın sıklıkla yönelttiği soruları sizin için derledik. Bankanın kredi verme şartları, faiz oranları, istenilen belgeler ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

ING Bank kredi başvurusunda 18 yaşından büyük olma koşulu aramaktadır. ING Bank kredi politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

ING Bank ve diğer bankalarda da ihtiyaç kredileri vade sınırı yasal olarak 36 ay ile sınırlandırılmıştır.

ING Bank, 10.000 TL tutar ve 12 Ay ay vadeli ihtiyaç kredisi faizini %1.35 olarak belirlemiştir. Kredi tutarı ve istenilen vadeye göre faiz oranı değişiklik gösterebilir.

ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu için istenilen genel belgeler şu şekilde:

  • Başvuru formu
  • Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret
  • Adres Kayıt Sistemi'nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş)
  • Gelir Belgesi (Gerekli görülmesi halinde)

ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında kefil gösterme zorunluluğu yoktur. Ancak kredi başvurunuz değerlendirmeye alındıktan sonra kredi tahsis koşulları kapsamında kefil gösterilmesi talep edilebilir.

ING Bank kredi başvurularını müşteri özelinde değerlendirmeye aldıktan sonra en kısa süre içerisinde sonuçlandırmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurunuzun sonucunu ING Bank Cep Şubeden, ING Bank Call Center kanalından ve ING Bank şubelerinden takip edebilirsiniz.

ING Bank ihtiyaç kredi başvuruları, kredibilitenize ve bankanın çalışma prensiplerine bağlı olarak bu süreç aynı gün içerisinde veya ortalama 3 iş günü içinde sonuçlanmaktadır.