En uygun faiz oranları ile Vakıf Katılım ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak Mukayese'de güvenli ve ücretsiz!
10.000 TL 12 Ay vadeli Vakıf Katılım ihtiyaç kredisi için ödeme tablonuz otomatik olarak listelenmiştir.

Vakıf Katılım Ödeme Planı
Vakıf Katılım

11,249.81 TL

Toplam Ödeme

%1.55

Faiz Oranı

937,48 TL

Aylık Taksit

10.000 TL tutar ve 12 Ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandığınız durumda, aylık ödemeniz 937,48 TL ve toplam geri ödeyeceğiniz tutar 11,249.81 TL olacaktır.

Vakıf Katılım İhtiyaç Kredisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Vakıf Katılım ihtiyaç kredisi hakkında kullanıcılarımızın sıklıkla yönelttiği soruları sizin için derledik. Bankanın kredi verme şartları, faiz oranları, istenilen belgeler ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Vakıf Katılım kredi başvurusunda 18 yaşından büyük olma koşulu aramaktadır. Vakıf Katılım kredi politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

Vakıf Katılım ve diğer bankalarda da ihtiyaç kredileri vade sınırı yasal olarak 36 ay ile sınırlandırılmıştır.

Vakıf Katılım, 10.000 TL tutar ve 12 Ay ay vadeli ihtiyaç kredisi faizini %1.55 olarak belirlemiştir. Kredi tutarı ve istenilen vadeye göre faiz oranı değişiklik gösterebilir.

Vakıf Katılım ihtiyaç kredisi başvurusu için istenilen genel belgeler şu şekilde:

  • Başvuru formu
  • Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret
  • Adres Kayıt Sistemi'nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş)
  • Gelir Belgesi (Gerekli görülmesi halinde)

Vakıf Katılım ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında kefil gösterme zorunluluğu yoktur. Ancak kredi başvurunuz değerlendirmeye alındıktan sonra kredi tahsis koşulları kapsamında kefil gösterilmesi talep edilebilir.

Vakıf Katılım kredi başvurularını müşteri özelinde değerlendirmeye aldıktan sonra en kısa süre içerisinde sonuçlandırmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurunuzun sonucunu Vakıf Katılım Cep Şubeden, Vakıf Katılım Call Center kanalından ve Vakıf Katılım şubelerinden takip edebilirsiniz.

Vakıf Katılım ihtiyaç kredi başvuruları, kredibilitenize ve bankanın çalışma prensiplerine bağlı olarak bu süreç aynı gün içerisinde veya ortalama 3 iş günü içinde sonuçlanmaktadır.