En uygun faiz oranları ile Ziraat Katılım ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak Mukayese'de güvenli ve ücretsiz!
10.000 TL 12 Ay vadeli Ziraat Katılım ihtiyaç kredisi için ödeme tablonuz otomatik olarak listelenmiştir.

Ziraat Katılım Ödeme Planı
Ziraat Katılım

11,416.95 TL

Toplam Ödeme

%1.75

Kar Payı Oranı

951,41 TL

Aylık Taksit

10.000 TL tutar ve 12 Ay vadeli ihtiyaç finansmanı kullandığınız durumda, aylık ödemeniz 951,41 TL ve toplam geri ödeyeceğiniz tutar 11,416.95 TL olacaktır.

Ziraat Katılım İhtiyaç Kredisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ziraat Katılım ihtiyaç kredisi hakkında kullanıcılarımızın sıklıkla yönelttiği soruları sizin için derledik. Bankanın kredi verme şartları, faiz oranları, istenilen belgeler ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Ziraat Katılım kredi başvurusunda 18 yaşından büyük olma koşulu aramaktadır. Ziraat Katılım kredi politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

Ziraat Katılım ve diğer bankalarda da ihtiyaç kredileri vade sınırı yasal olarak 36 ay ile sınırlandırılmıştır.

Ziraat Katılım, 10.000 TL tutar ve 12 Ay ay vadeli ihtiyaç kredisi faizini %1.75 olarak belirlemiştir. Kredi tutarı ve istenilen vadeye göre faiz oranı değişiklik gösterebilir.

Ziraat Katılım ihtiyaç kredisi başvurusu için istenilen genel belgeler şu şekilde:

  • Başvuru formu
  • Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret
  • Adres Kayıt Sistemi'nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş)
  • Gelir Belgesi (Gerekli görülmesi halinde)

Ziraat Katılım ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında kefil gösterme zorunluluğu yoktur. Ancak kredi başvurunuz değerlendirmeye alındıktan sonra kredi tahsis koşulları kapsamında kefil gösterilmesi talep edilebilir.

Ziraat Katılım kredi başvurularını müşteri özelinde değerlendirmeye aldıktan sonra en kısa süre içerisinde sonuçlandırmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurunuzun sonucunu Ziraat Katılım Cep Şubeden, Ziraat Katılım Call Center kanalından ve Ziraat Katılım şubelerinden takip edebilirsiniz.

Ziraat Katılım ihtiyaç kredi başvuruları, kredibilitenize ve bankanın çalışma prensiplerine bağlı olarak bu süreç aynı gün içerisinde veya ortalama 3 iş günü içinde sonuçlanmaktadır.