En uygun faiz oranları ile Şekerbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak Mukayese'de güvenli ve ücretsiz!
10.000 TL 12 Ay vadeli Şekerbank ihtiyaç kredisi için ödeme tablonuz otomatik olarak listelenmiştir.

Şekerbank Ödeme Planı
Şekerbank

11,619.27 TL

Toplam Ödeme

%1.99

Faiz Oranı

968,27 TL

Aylık Taksit

10.000 TL tutar ve 12 Ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandığınız durumda, aylık ödemeniz 968,27 TL ve toplam geri ödeyeceğiniz tutar 11,619.27 TL olacaktır.
  • 3 ay ödemesiz dönem imkanı sunmaktadır.
  • Taksit tutarını her yıl bir sonraki yıla göre daha düşük tutarda taksit ödeme imkanı

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Şekerbank ihtiyaç kredisi hakkında kullanıcılarımızın sıklıkla yönelttiği soruları sizin için derledik. Bankanın kredi verme şartları, faiz oranları, istenilen belgeler ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Şekerbank kredi başvurusunda 18 yaşından büyük olma koşulu aramaktadır. Şekerbank kredi politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

Şekerbank ve diğer bankalarda da ihtiyaç kredileri vade sınırı yasal olarak 36 ay ile sınırlandırılmıştır.

Şekerbank, 10.000 TL tutar ve 12 Ay ay vadeli ihtiyaç kredisi faizini %1.99 olarak belirlemiştir. Kredi tutarı ve istenilen vadeye göre faiz oranı değişiklik gösterebilir.

Şekerbank ihtiyaç kredisi başvurusu için istenilen genel belgeler şu şekilde:

  • Başvuru formu
  • Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret
  • Adres Kayıt Sistemi'nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş)
  • Gelir Belgesi (Gerekli görülmesi halinde)

Şekerbank ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında kefil gösterme zorunluluğu yoktur. Ancak kredi başvurunuz değerlendirmeye alındıktan sonra kredi tahsis koşulları kapsamında kefil gösterilmesi talep edilebilir.

Şekerbank kredi başvurularını müşteri özelinde değerlendirmeye aldıktan sonra en kısa süre içerisinde sonuçlandırmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurunuzun sonucunu Şekerbank Cep Şubeden, Şekerbank Call Center kanalından ve Şekerbank şubelerinden takip edebilirsiniz.

Şekerbank ihtiyaç kredi başvuruları, kredibilitenize ve bankanın çalışma prensiplerine bağlı olarak bu süreç aynı gün içerisinde veya ortalama 3 iş günü içinde sonuçlanmaktadır.