En uygun faiz oranları ile İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak Mukayese'de güvenli ve ücretsiz!
10.000 TL 12 Ay vadeli İş Bankası ihtiyaç kredisi için ödeme tablonuz otomatik olarak listelenmiştir.

İş Bankası Ödeme Planı
İş Bankası

11,291.48 TL

Toplam Ödeme

%1.60

Faiz Oranı

940,96 TL

Aylık Taksit

10.000 TL tutar ve 12 Ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandığınız durumda, aylık ödemeniz 940,96 TL ve toplam geri ödeyeceğiniz tutar 11,291.48 TL olacaktır.
  • Belirtilen faiz oranı bankamızca müşteri özelinde uygulanan en düşük fiyat olup, müşteri özellikleri, risklilik durumu, kredi tutarı, vadesi ve diğer kredi bilgilerine göre değişiklik gösterebilmektedir.
  • Hesaplamalar bilgilendirme amaçlı olup; bankanın faiz oranını değiştirme hakkı saklıdır.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İş Bankası ihtiyaç kredisi hakkında kullanıcılarımızın sıklıkla yönelttiği soruları sizin için derledik. Bankanın kredi verme şartları, faiz oranları, istenilen belgeler ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

İş Bankası kredi başvurusunda 18 yaşından büyük olma koşulu aramaktadır. İş Bankası kredi politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

İş Bankası ve diğer bankalarda da ihtiyaç kredileri vade sınırı yasal olarak 36 ay ile sınırlandırılmıştır.

İş Bankası, 10.000 TL tutar ve 12 Ay ay vadeli ihtiyaç kredisi faizini %1.60 olarak belirlemiştir. Kredi tutarı ve istenilen vadeye göre faiz oranı değişiklik gösterebilir.

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için istenilen genel belgeler şu şekilde:

  • Başvuru formu
  • Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret
  • Adres Kayıt Sistemi'nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş)
  • Gelir Belgesi (Gerekli görülmesi halinde)

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında kefil gösterme zorunluluğu yoktur. Ancak kredi başvurunuz değerlendirmeye alındıktan sonra kredi tahsis koşulları kapsamında kefil gösterilmesi talep edilebilir.

İş Bankası kredi başvurularını müşteri özelinde değerlendirmeye aldıktan sonra en kısa süre içerisinde sonuçlandırmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurunuzun sonucunu İş Bankası Cep Şubeden, İş Bankası Call Center kanalından ve İş Bankası şubelerinden takip edebilirsiniz.

İş Bankası ihtiyaç kredi başvuruları, kredibilitenize ve bankanın çalışma prensiplerine bağlı olarak bu süreç aynı gün içerisinde veya ortalama 3 iş günü içinde sonuçlanmaktadır.