En uygun faiz oranları ile TurkishBank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak Mukayese'de güvenli ve ücretsiz!
10.000 TL 12 Ay vadeli TurkishBank ihtiyaç kredisi için ödeme tablonuz otomatik olarak listelenmiştir.

TurkishBank Ödeme Planı
TurkishBank

11,375.05 TL

Toplam Ödeme

%1.70

Faiz Oranı

947,92 TL

Aylık Taksit

10.000 TL tutar ve 12 Ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandığınız durumda, aylık ödemeniz 947,92 TL ve toplam geri ödeyeceğiniz tutar 11,375.05 TL olacaktır.

TurkishBank İhtiyaç Kredisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

TurkishBank ihtiyaç kredisi hakkında kullanıcılarımızın sıklıkla yönelttiği soruları sizin için derledik. Bankanın kredi verme şartları, faiz oranları, istenilen belgeler ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

TurkishBank kredi başvurusunda 18 yaşından büyük olma koşulu aramaktadır. TurkishBank kredi politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

TurkishBank ve diğer bankalarda da ihtiyaç kredileri vade sınırı yasal olarak 36 ay ile sınırlandırılmıştır.

TurkishBank, 10.000 TL tutar ve 12 Ay ay vadeli ihtiyaç kredisi faizini %1.70 olarak belirlemiştir. Kredi tutarı ve istenilen vadeye göre faiz oranı değişiklik gösterebilir.

TurkishBank ihtiyaç kredisi başvurusu için istenilen genel belgeler şu şekilde:

  • Başvuru formu
  • Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret
  • Adres Kayıt Sistemi'nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş)
  • Gelir Belgesi (Gerekli görülmesi halinde)

TurkishBank ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında kefil gösterme zorunluluğu yoktur. Ancak kredi başvurunuz değerlendirmeye alındıktan sonra kredi tahsis koşulları kapsamında kefil gösterilmesi talep edilebilir.

TurkishBank kredi başvurularını müşteri özelinde değerlendirmeye aldıktan sonra en kısa süre içerisinde sonuçlandırmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurunuzun sonucunu TurkishBank Cep Şubeden, TurkishBank Call Center kanalından ve TurkishBank şubelerinden takip edebilirsiniz.

TurkishBank ihtiyaç kredi başvuruları, kredibilitenize ve bankanın çalışma prensiplerine bağlı olarak bu süreç aynı gün içerisinde veya ortalama 3 iş günü içinde sonuçlanmaktadır.