En uygun faiz oranları ile Türk Ekonomi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak Mukayese'de güvenli ve ücretsiz!
10.000 TL 12 Ay vadeli Türk Ekonomi Bankası ihtiyaç kredisi için ödeme tablonuz otomatik olarak listelenmiştir.

Türk Ekonomi Bankası Ödeme Planı
Türk Ekonomi Bankası

11,283.14 TL

Toplam Ödeme

%1.59

Faiz Oranı

940,26 TL

Aylık Taksit

10.000 TL tutar ve 12 Ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandığınız durumda, aylık ödemeniz 940,26 TL ve toplam geri ödeyeceğiniz tutar 11,283.14 TL olacaktır.
  • 3 ay erteleme özelliğine sahiptir.
  • Faiz oranı, 36 aya kadar Findeks Kredi Notu 1.850 ve üzerinde olanlar için geçerlidir.

Türk Ekonomi Bankası İhtiyaç Kredisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Türk Ekonomi Bankası ihtiyaç kredisi hakkında kullanıcılarımızın sıklıkla yönelttiği soruları sizin için derledik. Bankanın kredi verme şartları, faiz oranları, istenilen belgeler ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası kredi başvurusunda 18 yaşından büyük olma koşulu aramaktadır. Türk Ekonomi Bankası kredi politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

Türk Ekonomi Bankası ve diğer bankalarda da ihtiyaç kredileri vade sınırı yasal olarak 36 ay ile sınırlandırılmıştır.

Türk Ekonomi Bankası, 10.000 TL tutar ve 12 Ay ay vadeli ihtiyaç kredisi faizini %1.59 olarak belirlemiştir. Kredi tutarı ve istenilen vadeye göre faiz oranı değişiklik gösterebilir.

Türk Ekonomi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için istenilen genel belgeler şu şekilde:

  • Başvuru formu
  • Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret
  • Adres Kayıt Sistemi'nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş)
  • Gelir Belgesi (Gerekli görülmesi halinde)

Türk Ekonomi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında kefil gösterme zorunluluğu yoktur. Ancak kredi başvurunuz değerlendirmeye alındıktan sonra kredi tahsis koşulları kapsamında kefil gösterilmesi talep edilebilir.

Türk Ekonomi Bankası kredi başvurularını müşteri özelinde değerlendirmeye aldıktan sonra en kısa süre içerisinde sonuçlandırmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurunuzun sonucunu Türk Ekonomi Bankası Cep Şubeden, Türk Ekonomi Bankası Call Center kanalından ve Türk Ekonomi Bankası şubelerinden takip edebilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası ihtiyaç kredi başvuruları, kredibilitenize ve bankanın çalışma prensiplerine bağlı olarak bu süreç aynı gün içerisinde veya ortalama 3 iş günü içinde sonuçlanmaktadır.