En uygun faiz oranları ile Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak Mukayese'de güvenli ve ücretsiz!
10.000 TL 12 Ay vadeli Odeabank ihtiyaç kredisi için ödeme tablonuz otomatik olarak listelenmiştir.

Odeabank Ödeme Planı
Odeabank

11,644.69 TL

Toplam Ödeme

%2.02

Faiz Oranı

970,39 TL

Aylık Taksit

10.000 TL tutar ve 12 Ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandığınız durumda, aylık ödemeniz 970,39 TL ve toplam geri ödeyeceğiniz tutar 11,644.69 TL olacaktır.

Odeabank İhtiyaç Kredisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Odeabank ihtiyaç kredisi hakkında kullanıcılarımızın sıklıkla yönelttiği soruları sizin için derledik. Bankanın kredi verme şartları, faiz oranları, istenilen belgeler ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Odeabank kredi başvurusunda 18 yaşından büyük olma koşulu aramaktadır. Odeabank kredi politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

Odeabank ve diğer bankalarda da ihtiyaç kredileri vade sınırı yasal olarak 36 ay ile sınırlandırılmıştır.

Odeabank, 10.000 TL tutar ve 12 Ay ay vadeli ihtiyaç kredisi faizini %2.02 olarak belirlemiştir. Kredi tutarı ve istenilen vadeye göre faiz oranı değişiklik gösterebilir.

Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu için istenilen genel belgeler şu şekilde:

  • Başvuru formu
  • Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret
  • Adres Kayıt Sistemi'nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş)
  • Gelir Belgesi (Gerekli görülmesi halinde)

Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında kefil gösterme zorunluluğu yoktur. Ancak kredi başvurunuz değerlendirmeye alındıktan sonra kredi tahsis koşulları kapsamında kefil gösterilmesi talep edilebilir.

Odeabank kredi başvurularını müşteri özelinde değerlendirmeye aldıktan sonra en kısa süre içerisinde sonuçlandırmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurunuzun sonucunu Odeabank Cep Şubeden, Odeabank Call Center kanalından ve Odeabank şubelerinden takip edebilirsiniz.

Odeabank ihtiyaç kredi başvuruları, kredibilitenize ve bankanın çalışma prensiplerine bağlı olarak bu süreç aynı gün içerisinde veya ortalama 3 iş günü içinde sonuçlanmaktadır.