En uygun faiz oranları ile ICBC Bank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak Mukayese'de güvenli ve ücretsiz!
10.000 TL 12 Ay vadeli ICBC Bank ihtiyaç kredisi için ödeme tablonuz otomatik olarak listelenmiştir.

ICBC Bank Ödeme Planı
ICBC Bank

11,670.14 TL

Toplam Ödeme

%2.05

Faiz Oranı

972,51 TL

Aylık Taksit

10.000 TL tutar ve 12 Ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandığınız durumda, aylık ödemeniz 972,51 TL ve toplam geri ödeyeceğiniz tutar 11,670.14 TL olacaktır.
  • 36 aya varan vade seçenekleriyle kullanabilirsiniz.
  • Geri ödeme planını kendi koşullarınıza göre oluşturabilirsiniz.
  • Esnek ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

ICBC Bank İhtiyaç Kredisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

ICBC Bank ihtiyaç kredisi hakkında kullanıcılarımızın sıklıkla yönelttiği soruları sizin için derledik. Bankanın kredi verme şartları, faiz oranları, istenilen belgeler ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

ICBC Bank kredi başvurusunda 18 yaşından büyük olma koşulu aramaktadır. ICBC Bank kredi politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

ICBC Bank ve diğer bankalarda da ihtiyaç kredileri vade sınırı yasal olarak 36 ay ile sınırlandırılmıştır.

ICBC Bank, 10.000 TL tutar ve 12 Ay ay vadeli ihtiyaç kredisi faizini %2.05 olarak belirlemiştir. Kredi tutarı ve istenilen vadeye göre faiz oranı değişiklik gösterebilir.

ICBC Bank ihtiyaç kredisi başvurusu için istenilen genel belgeler şu şekilde:

  • Başvuru formu
  • Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret
  • Adres Kayıt Sistemi'nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş)
  • Gelir Belgesi (Gerekli görülmesi halinde)

ICBC Bank ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında kefil gösterme zorunluluğu yoktur. Ancak kredi başvurunuz değerlendirmeye alındıktan sonra kredi tahsis koşulları kapsamında kefil gösterilmesi talep edilebilir.

ICBC Bank kredi başvurularını müşteri özelinde değerlendirmeye aldıktan sonra en kısa süre içerisinde sonuçlandırmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurunuzun sonucunu ICBC Bank Cep Şubeden, ICBC Bank Call Center kanalından ve ICBC Bank şubelerinden takip edebilirsiniz.

ICBC Bank ihtiyaç kredi başvuruları, kredibilitenize ve bankanın çalışma prensiplerine bağlı olarak bu süreç aynı gün içerisinde veya ortalama 3 iş günü içinde sonuçlanmaktadır.