5.596,49 ₺ 0,34 %

Y / TRY Yarım Altın Fiyatı

Alış 5.455,82 ₺
·
Satış 5.596,49 ₺
·
Kapanış 5.577,36 ₺
Düşük 5.595,46 Yüksek 5.601,70
 • Bugün
 • 7 Gün
 • 1 Ay
 • 3 Ay
 • 6 Ay
 • 1 Yıl
 • 5 Yıl
Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı sağlanmamaktadır.
Y / TRY Çevirici
Yarım Altın

Y

Yarım Altın

Türk Lirası

TRY

Türk Lirası

Yorumlar

Yarım Altın hakkındaki düşüncelerini bize bildir ve ilk değerlendirmeyi yapan sen ol!

Yarım Altın ile ilgili görüşün nedir?
Artar
% 100,00
Azalır
% 0,00
veya
Yarım Altın

Döviz kurunun yükseldiği bu dönemlerde altın fiyatlarındaki artış da dikkat çekiyor. Altının yükselişe geçmesi birçok yatırımcının iştahını kabartıyor. Borsada en çok rağbet gören yatırım alanlarından biri olması sebebiyle birçok insanı kendisine çekiyor. Ancak yine de yatırım yaparken dikkat etmek gerekir.

Çünkü son zamanlarda ne kadar yükseldiği görülse de sadece yükseliyor diye yatırım yapılmaması gerekir. Özellikle maddi bir kazanca ihtiyacınız olduğu için yatırım yapıyorsanız mutlaka derin bir araştırma ve çözümleme yoluna başvurmalısınız.

Bu konuda firma olarak altın yatırımlarınızda sizlere yardımcı oluyoruz. Sitemiz aracılığı ile sunduğumuz altın verileri sayesinde yatırımlarınızı güvenle gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Yarım Altın Almak

Altının kendi arasında birçok çeşidi bulunuyor. Gram, çeyrek, cumhuriyet, tam altınlar bu çeşitlerden sadece bazılarıdır. Piyasada en çok rağbet görülen altın çeşitlerinden biri de yarım altındır. Yarım altının iki çeşidi vardır. Biri ziynet altın, diğeri ise sikke altın olarak adlandırılır. Yarım altınların özellikleri ise şunlardır:

 • Sikke yarım altın 3,608 gramdır.
 • Ziynet yarım altın 3,508 gramdır.
 • 22 ayardır.
 • Kulpludur fakat kulpları altından yapılmamıştır. İstek üzerine altından da yapılabilir.
 • 30 mm çapındadır.

Yarım altınlarla ilgili yatırım planınız var ise sitemiz üzerinden gerekli yatırım verilerine erişebilirsiniz. Firma olarak yaptığınız yatırımlardan yüksek kazançlar elde etmenizi amaçlıyoruz.

Yarım Altına Yatırım Yapmak

Eskiden altınlara yapılan yatırımlar fiziksel olaraktı. Normal bir şekilde kuyumcudan alınır ve yastık altında saklanarak değerinin artması beklenirdi. Ancak hem günümüzde artan hırsızlık olayı hem de teknolojinin gelişmesiyle beraber artık bankalar ve belirli platformlar aracılığı ile yatırımlarınızı yapabilirsiniz. Sitemizde altın bölümünde bulabileceğiniz yarım altın kısmında, anlık yarım altın fiyatı hareketlerini inceleyebilirsiniz. Tasarladığımız grafikler ile beraber incelemenizi sağladığımız yarım altın bilgileri sayesinde doğru hamleler yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Yarım Altın Fiyatları

Yarım altın fiyatı anlık olarak değişmektedir. Sabit bir değeri yoktur. Anlık değişimler ile yarım altına yapacağınız yatırımları iyi analiz etmeniz gerekmektedir. Sitemiz üzerinden takip edebileceğiniz canlı yarım altın fiyatı değişimleri ile ne zaman harekete geçeceğinizi bilebilirsiniz. Gün içerisinde hangi zaman diliminde değişkenlik gösterdiğini grafiklerimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Yarım Altın Hareketleri

Altın hareketleri son dönemlerde çok fazla değişkenlik gösteriyor. Bu değişimleri takip etmek zor gibi görünse de bizler bunu sizler için kolay hale getiriyoruz. Yarım altının hareketleri ile ilgili tüm verilere ulaşmanızı, rahatlıkla analizlerinizi yapmanızı sağlıyoruz. Yarım altının günü kaçtan açtığını ve bir önceki gün kaçtan kapattığını gösteriyoruz. Ayrıca gün içerisinde gördüğü en düşük değeri kayıt altına alıyoruz. Bu değeri de yarım altın bilgilerinin olduğu bölümde sizlerle paylaşıyoruz. Yarım altın değerlerinin anlık, günlük, haftalık, aylık ve yıllık değerlerini ayrı grafikler halinde sunuyoruz.

Yorum Ve Anketlerle Fikirler Edinin

Birçok kez yatırım yaparken insanın aklı karışabilir. Ne kadar analiz ve araştırma yapılsa da bazı şüpheler içinde olunabilir. Bu durumda sizlerin daha doğru ve net karar verebilmenizi sağlamak için üyelerimizle iletişime geçmenizi sağlıyoruz. Yorumlar bölümünde üyelerimizle buluşarak fikirler edinebilir, yatırımınızı ne yönde yapmanız gerektiği hakkında sohbet edebilirsiniz. Ayrıca anketlere katılarak yarım altının düşüşü ve yükselişi hakkındaki oranları görebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Firma olarak maddi alanlarda yapacağınız seçimlerde doğru kararlar vermenizde yardımcı oluyoruz. Bankalardan kredi çekerken diğer bankaların faiz oranlarını sizlere sunuyor ve en düşük faizli bankadan kredi almanızı sağlayarak yüksek miktarlar ödemenizin önüne geçiyoruz. Ayrıca kripto para, dijital platformlar gibi alanlarda da fiyat karşılaştırmaları yapıyoruz.