2.441,06 ₺ -0,17 %

GA / TRY Gram Altın Fiyatı

Alış 2.440,72 ₺
·
Satış 2.441,06 ₺
·
Kapanış 2.445,19 ₺
Düşük 2.421,05 Yüksek 2.454,39
 • Bugün
 • 7 Gün
 • 1 Ay
 • 3 Ay
 • 6 Ay
 • 1 Yıl
 • 5 Yıl
Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı sağlanmamaktadır.
GA / TRY Çevirici
Gram Altın

GA

Gram Altın

Türk Lirası

TRY

Türk Lirası

Yorumlar

Gram Altın hakkındaki düşüncelerini bize bildir veya daha önce yapılmış olan 52 değerlendirmeyi görüntüle.

Gram Altın ile ilgili görüşün nedir?
Artar
% 79,22
Azalır
% 20,78
veya

Yatırım amaçlı altın aldıysan sabredeceksin arkadaşım. Benim de var elimde birikimim. Ama ben daha düşükken almıştım ve kârdayım. Anladığım kadarıyla altını sen banka üzerinden almışsın. Sana söyle söyleyeyim makas aralığı diye bir şey var. Mesela ben şuan altın alsam banka üzerinden atıyorum 1 gramını 2550 liraya. Hemen satmayı istesem saniyeler içinde 2550 ye aldığım altını banka 2350 olarak bozduracaktır. Bu sebeple alır almaz zararda oluyorsun. Altın yükselmeye devam edecek sende paranın artışını kendi gözlerinle göreceksin. Sabırlı o. Yok ben sabredenem diyorsan elden altın al kapalıçarşıdan. Makas aralığı dediğim şey orada düşük oluyor. Arada banka olmadığı için.

Misafir Üye·15g

2554.160 dan gram altın aldım 220 milyarlık (86.13gr),,, şuan 205.706 TL düştü bu ne menem iştir? Bilen yatdımcı olabılirmi??

Misafir Üye·1a

İçin rahat olsun arkadaşım. Sene sonuna doğru çok iyi bir kâr elde edersin. Atabildiğin kadar at kenara.

Misafir Üye·27g

Şuan 202 000 e düştü 18 milyar zarardayım. Bu işte bi iş var 2 günde 18 milyar zarar olurmu??

Misafir Üye·26g

Aqa

Misafir Üye·2a

Seçim sonrası ne olur

Misafir Üye·3a

kesinlikle artacaktır

Misafir Üye·4a

Gram altın 2000, e geçecek mi

Misafir Üye·5a

Zaten şuan geçmiş durumda. Kapalıçarşı'da an itibariyle 2060 liradan satılıyor

Misafir Üye·5a

a

Misafir Üye·6a

Artar fiyat

Misafir Üye·7a

Fiyat 2000 i geçecek mi

Misafir Üye·9a

2024 senesi itibariyle 2000 lirayı geçmesi bekleniyor. Önce ki yıllara baktığımızda, altının yükselmekte olduğunu görüyoruz. Ne miktarda yükselir bilemem ama şuan ki fiyattan fazla olacağı bir gerçek.

Misafir Üye·9a

fiyat düşer mi

Misafir Üye·9a

Yükselmesi bekleniyor.

Misafir Üye·9a
Alp Qslan

altınndüşer mi

Alp Qslan·9a

46

Misafir Üye·9a

Artar

Misafir Üye·9a

En güvenli liman

Misafir Üye·11a
Kerim KIRPAT

1800 geçer

Kerim KIRPAT·11a

Birde kuyumcuda sor 1800 tl

Misafir Üye·11a

daha da uçacak

Misafir Üye·12a

bilmem

Misafir Üye·12a

sonunda düşüşe geçti peki düşüş devam eder mi?

Misafir Üye·12a

bu gidilşe hiçbir şekilde düşüş göstermeyecek gibi duruyor düğünlerde gram altın takmakta yalan oldu.

Misafir Üye·1y
Gram Altın

Altın, en çok tercih edilen yatırım araçları arasında ilk sırayı alır. Fiziki olarak saklanabilme kolaylığı, orta ve uzun vadede kâr elde etmek isteyen kişiler için avantaj sunar. Gram altın, değer olarak 1 gram altını ifade eder. Söz konusu ürünün ağırlığı, standart olarak belirlenir. Gram altın, altının işlenmemiş hâli olarak değerlendirilir. Ürünün; 1, 5, 10, 20, 50 ve 100 g seçenekleri mevcuttur. Ayrıca altın saflığı 995 ve 999.9’dur.

Gram altın 22 ve 24 ayar alternatifleriyle alıcılara seçim şansı sunar. Takı, hediye veya yatırım olarak hangi amaçla kullanacaksanız ayarını bu konuya göre belirleyebilirsiniz. Küçük yapısı ve külçe hâliyle saklaması kolaydır. Bu sayede gram altın sayısına göre evde uygun bir yerde veya bankada kasada güvende tutabilirsiniz.

Altın genel olarak uzun vadeli bir yatırım aracıdır. Ekonomik dengelerin her gün değişmesi sebebiyle paranızı değerlendirmek amacıyla tercih edebilirsiniz. Çocuklarınızın geleceği, ev veya araba satın almak için gram altına yatırım yapabilirsiniz. İşçilik ücretleri ve değer kaybı yaşamadan kâra geçmek amacıyla küçük bütçeli yatırımlarınızı gram altınla değerlendirmeniz mümkündür.

Her kesimin finans dengesini bozmadan satın alabileceği gram altın, diğer altınlara oranla daha çok ilgi görür. Çocukların bayramlık harçlıklarını veya mutfak masraflarınızdan yaptığınız birikimleri gram altına dönüştürebilirsiniz. Ayrıca paraya ihtiyacınız olduğunda kısa sürede nakite dönüştürebileceğiniz için de avantajlıdır. Satmak istediğinizde değer kaybı yaşamayacağınız için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Gram altın 1 gram altının biçildiği değeri gösteriyor. Gram altın çoğunlukla 22 ve 24 ayarak olarak satılır. Gram altın almak isteyenler yarım gram, tam gram ve birden fazla gram altın alabilirler. Gram altın 100 grama kadar üretilen çeşitlerde satılmaktadır. Gram altının sürekli hareket halinde olması birçok insanın dikkatini çekiyor. Altın almak veya altın satmak isteyen insanlar gram altın fiyatı değişikliklerinin anlık olarak takip etmelidir. Altın fiyatları hızla değiştiğinden dolayı bazı fırsatları kaçırmamak önemlidir. Gelişmiş sitemizde altın fiyatlarını anlık olarak takip edebileceğiniz kullanışlı bir panel bulunuyor.

Bugün Gram Altın Ne Kadar?

Gram altın yatırımcılarının en çok merak ettikleri konular arasında günlük gram altın fiyatları yer alır. Bugün itibarıyla gram altın 1.892,60 TL olarak satışa sunulmaktadır. Her saniye değişen fiyatları anlık olarak takip edebilirsiniz. Kuyumculara gidip gram altın fiyatını sormak yerine online seçenekleri değerlendirerek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Gram altın fiyatı farklı etkenlere bağlı olarak değişim gösterir. Yatırımcıların bu konuları takip ederek hareket etmesi önemlidir. Gram altın fiyatının neye göre değişebileceğini maddeler hâlinde inceleyebilirsiniz:

 • Gram altın fiyatı tüm dünyada aynı şekilde hesaplanır ve piyasalar 24 saat boyunca aktiftir. Dolayısıyla dünyadaki ekonomik hareketlilik fiyatı direkt olarak etkiler.
 • Büyük ve ekonomik anlamda güçlü devletlerin verdikleri kararlar da altın fiyatında değişime sebep olur.
 • Dünya çapında var olan küresel riskler de önemli bir değişkendir.
 • Küresel enflasyon ve etkileri altın piyasasında hareketliliğe sebep olarak gösterilir.
 • Nakit akışı ve küresel faiz oranları fiyat konusuna etki eder.

Gram altın fiyatını, günlük ve anlık olarak takip edebilirsiniz. İstatislikleri inceleyerek ve yorumları okuyarak yatırımınızı daha değerli bir hâle getirebilirsiniz. Birkaç gram altınla başlayan tasarrufunuz zaman geçtikçe hayal ettiğiniz şeyleri yapabileceğiniz büyüklüğe ulaşabilir. Böylece hem kendiniz hem de aileniz için yatırımlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Gram Altın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Para biriktirme aracı olarak tercih edilen gram altını satın alırken dikkat etmeniz gereken birkaç konu bulunur. Altın hakkında bilgi sahibi olmanız ve yatırımınızı güvence altına almanız için şu bilgileri göz önünde bulundurmanız önemlidir:

 • Gram altını takı olarak alırken TSE belgesi olması gerekir.
 • Altın satın alırken faturasını almayı unutmamalısınız.
 • Gram altın alırken; ayarını, işçilik ücretini ve ağırlığını öğrenmeniz önemlidir.
 • Altın üzerinde imalatçı veya kuyumcunun patent damgası olmalıdır.
 • Gram altını tanıdığınız veya güvendiğiniz bir kuyumcudan alabilirsiniz.
 • Altını satın almadan önce fiyat araştırması yaparak bilgi edinebilirsiniz.
 • Kuyumcuda işlem yapılırken tartının doğruluğuna ve altının ayarına dikkat edebilirsiniz. Sahte altına karşı önlem almak için bildiğiniz yerlerden alışveriş yapmanız daha uygun olabilir.
 • Gram altın ayarları 22 ve 24 olarak değişir. Yatırım amaçlı satın almak istediğinizde saf altın oranı daha yüksek olan 24 ayarı tercih edebilirsiniz. Bu sayede daha fazla kâr sağlama olanağınız mevcuttur.

Yatırım veya farklı amaçlarla değerlendirmek için satın alınan gram altınların bahsedilen özelliklerine dikkat ettiğinizde sorun yaşamazsınız. Altınlarınızdan orta ve uzun vadede kâr elde etmek amacıyla her türlü incelemeyi titizlikle yapmanız önemlidir.

Gram Altın Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

Gram altın fiyatını hesaplamak amacıyla birkaç işlem yapılması gerekir. Bu sonuca göre altın fiyatı belirlenir. Alım veya satım yapmak isteyenlerin, fiyatları anlık veya günlük olarak takip etmesi önemlidir. Bu sayede en kısa sürede kârlı bir yatırım yapabilirsiniz. Ya da yatırımlarınızı nakite çevirerek ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Hesaplama sırasında 1 ons fiyatını ve gramını bilmek önemlidir. Pek çok ülkede kabul gören 1 ons 31,10 gram olarak ifade edilir. Bunun için kullanılan formül; dolar olarak ons fiyatı / 31,10 x 1 doların günlük fiyatı şeklindedir. Hesaplamayı şu şekilde örneklendirebiliriz:

Günlük ons fiyatı 2.038 / ons gramı 31,10 x günlük dolar kuru 28,85 = 1,890 TL

Buna ek olarak online hesap yapmanızı mümkün kılan seçenekler de mevcuttur. Böylece ekstra çaba sarf etmeden gram altın fiyatını öğrenebilirsiniz.

Gram altın fiyatını incelerken teknik analizleri değerlendirebilirsiniz. Böylece geçmiş dönemlerde yapılan hesaplarla ve fiyatlarla gelecek yatırımlarınıza yön verebilirsiniz. Genelde bir yıl öncesine kadar görebileceğiniz fiyat bilgileriyle gelişmiş grafikleri yorumlayarak avantaj sağlamanız mümkün olur. Özellikle orta ve uzun vadeli yatırımlarınızı gram altına yapmak istediğinizde her türlü araştırmayı tamamlamanız önemlidir. Bu sayede bilinçli kararlar alabilirsiniz.

Gram Altın Güvenilir Bir Yatırım Aracı mıdır?

Yastık altında değerlendirmek ve gelecekte harcamak amacıyla en çok tercih edilen yatırım araçlarından biri de gram altındır. Gram altının işçilik ücretlerinin minimum düzeyde tutulması sebebiyle kâr elde etmek için uygun bir seçenektir. Böylece güvenilir bir yatırım aracı olarak tercih edebilirsiniz.

Düğünlerden bebek doğumuna kadar farklı yerlerde takı amacıyla değerlendirebileceğiniz gram altın hem size hem de hediye ettiğiniz kişilere avantaj sağlar. Minik bir külçe olarak görünen altın, alım satımı kolay bir üründür. Bu sayede anlık değişiklikler olsa da genel olarak uzun vadeli birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Fiziksel yapısı itibarıyla hasar görmemesi ve deforme olsa bile değerini etkilememesi sebebiyle gram altın yatırımcılarına avantaj sağlar. Ayrıca likidite yüksekliği kolaylıkla alınıp satılması için önemlidir. Küçük birikimlerin uzun vadede büyümesini sağlamak amacıyla gram altına yatırım yapabilirsiniz. Söz konusu ürünü hem kendi hayallerinizi gerçekleştirmek hem de çocuklarınıza daha iyi bir gelecek sunmak için değerlendirebilirsiniz.

nlık Gram Altın Fiyatı

Anlık gram altın fiyatı konusunda bilgi sahibi olmak istediğinizde canlı listelere göz atabilirsiniz. Online sayfaları tercih ettiğinizde evinizin konforunda kısa sürede bilgi edinme lüksünüz olur. Kuyumcuları gezerek gram altın fiyatlarını araştırabilirsiniz. Bu işlem hem zahmetlidir hem de anlık değişimleri takip etmeniz zorlaşır. Anlık gram altın fiyatını cep telefonu veya bilgisayarınızdan kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak, hediye etmek veya nakit sıkıntınızı gidermek için gram altını bozdurmak isteyebilirsiniz. Anlık olarak bilgi aldığınızda en yüksek fiyattan satış yapma ve daha fazla kâr elde etme fırsatını kaçırmamış olursunuz.

Altın kategorisi altında gram altın fiyatlarını listeleyerek anlık veri takibi yapmanız kolaylaşır. Pek çok bilgiye ulaşabileceğiniz gelişmiş seçeneklerle fiyatları değerlendirebilirsiniz. Canlı olarak görebileceğiniz veriler sayesinde alış veya satış işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Altın Hareketleri Nasıl Takip Edilir?

Altın hareketleri yatırımcıların tercihlerine göre pek çok farklı şekilde takip edilebilir. Altın hareketlerini fiyat grafiklerini, yorum ve teknik analizleri değerlendirerek tahmin edebilirsiniz. Aynı zamanda anlık bilgi veren sitelerden hareketleri öğrenme şansınız olur. Buna ek olarak gün, ay ve yıl bazında verileri analiz edebilirsiniz.

Dolar kurundaki artış veya düşüş sonucunda altın fiyatları etkilendiği için dolar kurunun son durumuna göre fikir sahibi olabilirsiniz. Güncel alış veriş fiyatını hızlıca öğrenmek için platformun sunduğu listeleri canlı olarak inceleyebilirsiniz. Bu sayede değerinde işlem yapmak amacıyla gram altının son fiyatını öğrenip yatırımlarınızdan daha fazla kâr elde edebilirsiniz.

Geçmiş Gram Altın Fiyatları İncelenmeli midir?

Gram altın satın almadan veya yatırımlarınızı yönlendirmeden önce geçmiş gram altın fiyatlarını incelemenizin faydası olur. Beş yıl öncesine kadar arşivelenen bilgiler, analiz yapmanız açısından önemlidir. Gün, ay ve yıl bazında gram altın fiyatlarını incelediğinizde geleceğe dair yorum yapma kabiliyetine sahip olabilirsiniz. Bu bilgiler ışığında doğru zamanı bekleyebilirsiniz.

İstatistiklerin yorumunu yapan uzmanlar, geçmiş verilerin anlamını ve hangi koşullarda değişim göstereceğini bilir. Gram altın satın almadan önce bu konuda yazılan içerikleri inceleyebilirsiniz. Gram altının genel seyrini izlemek ve sert düşüşlerden etkilenmemek için bu bilgileri kullanabilirsiniz.

Gram altın, dolar fiyatlarıyla ters yönlü hareket eder. Doların arttığı zamanlarda altın fiyatları düşerken doların düştüğü zamanlarda altın fiyatlarında yükseliş gözlemlenir. Bu bilgi sayesinde alım satım zamanınızı belirleyebilirsiniz. Piyasadaki hareketliliği baz alarak yatırımlarınızı yönlendirme şansınız olur.

Gram Altın Alış Satış Fiyatı Değişir mi?

Altın yatırımcılarının en çok merak ettiği konuların başında alış ve satış sırasında yaşanan fiyat değişkenliği yer alır. Yatırımlarından kâr elde etmek isteyenlere avantaj sağlayan altın çeşitleri arasında gram altın öne çıkar. Özellikle 24 ayar gram altın, saflık derecesiyle yatırımcıları sevindiren bir üründür. Alırken ve satarken oluşabilecek büyük farklar gram altın için geçerli değildir. Bu sayede ihtiyacınız olduğunda zarar etmeden nakite çevirebilirsiniz.

Gram altının işçilik ücreti minimum seviyede olduğu için çeyrek, tam ve diğer altın çeşitlerine oranla alış satış fiyatında belirgin bir oynama olmaz. Kısa, orta veya uzun vadede gelir elde etmek amacıyla gram altını tercih edebilirsiniz. Minik külçeler şeklinde satışa sunulan ürünü bir veya daha fazla satın alabilirsiniz. Paranız biriktikçe gram altına yatırım yaparak zamanla kâr etme şansınız vardır.

Altın fiyatları; küresel piyasaların durumu, enflasyon, Merkez Bankası kararları, faiz oranı ve arz talep gibi faktörlerden etkilenir. Alış satış arasındaki farkın minimum düzeyde olduğu gram altın bu tip riskleri göze almaktan kaçınan yatırımcıların ilgisini çeker. Evde kasada veya bankada saklayabileceğiniz bu ürün, ufak birikimleri değerlendirmek için idealdir.

Hediye olarak verebileceğiniz gram altın bütçenizi fazla zorlamadan satın alabileceğiniz değerli bir seçenektir. Aynı zamanda hediyeyi alan kişinin değerini kaybetmeden satabileceği ve gerektiğinde ihtiyaçlarını karşılayabileceği özellikleriyle avantaj sağlar.

Gram Altın Uzun Vadeli Bir Yatırım Aracı mıdır?

Gram altın düşük bütçelerle yatırım yapmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Uzun vadeli olarak da düşünebileceğiniz bir yatırım aracıdır. Gramajı ve fiyatıyla bütçenizi zorlamadan alabileceğiniz özelliklere sahiptir. Söz konusu ürün, ekstra maliyetlerden korunmanızı sağlar. Alış satış işlemleri sırasında değer kaybı yaşamazsınız.

Kârlı bir yatırım aracı olarak değerlendirebileceğiniz gram altın pek çok yerden temin edilebilir. Bu sayede ulaşımı kolay bir üründür. Aynı şekilde nakite çevirmek istediğinizde de avantajlıdır. Gelecek planlarınızı yapmak amacıyla küçük küçük birikim yaptıktan sonra gram altın satın alabilirsiniz.

Çocuklarınıza tasarruf bilincini öğretmek için harçlıklarını biriktirerek gram altın alabileceklerini söyleyebilirsiniz. Sizden talep ettikleri şeyleri paralarını gram altına dönüştürerek satın alabilirler. Bu durum aynı zamanda para biriktirme sürecinde sabırlı olmalarını gerektirdiği için de gelişimleri açısından faydalı olur. Geleceğe yatırım yapmanın anlamını kavradıklarında hayatları boyunca gereksiz yere para harcamamayı öğrenirler.

Takı Olarak Gram Altın Alınır mı?

Çeyrek altının hızla yükselmesi takı olarak altın almak isteyenleri arayışa sürükler. Ayar olarak çeyrekle aynı olan gram altın daha uygun fiyatıyla beklentileri karşılayan bir yatırım aracıdır. Özellikle söz, nişan, düğün ve bebek tebriği gibi önemli günlerde sevdiklerinize takı olarak gram altın alabilirsiniz.

Alıcı ve satıcının yüzünü güldüren gram altın, 22 ve 24 ayar alternatifleriyle ilgi görür. Külçe şeklinde tasarlanan gram altının 24 ayar olanı saf altındır. Komisyon ve işçilik ücreti gibi konularda da avantaj sağlayan altını güvenle tercih edebilirsiniz.

Gram altın alırken sürekli gittiğiniz kuyumcunuzdan temin ettiğinizde riske girmemiş olursunuz. Bilmediğiniz yerlerden yaptığınız uygun fiyatlı alışverişlerin maddi olarak size zararı dokunabilir. Bu konuya özen göstererek yatırımlarınızı belirli firmalardan yapabilirsiniz. Takı olarak aldığınız ve hediye ettiğiniz ürünün sahte olması hem sizin hem de karşı tarafın mağdur olmasına sebep olur. Bunun gibi olumsuzlukları yaşamamak için altın alırken dikkat etmelisiniz. Gram altın alma kararını vermeden önce istatistikleri değerlendirip yapılan yorumları inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Yatırımcıları memnun eden gram altın beklentileri karşılayan özellikleriyle ilgi görür. Elinizdeki nakiti değerlendirmek amacıyla gram altına çevirebilirsiniz.

Gram Altın Fiyatları

Gram altının devamlı hareket etmesi bazı kişiler için önemlidir. Anlık olarak canlı gram altın fiyatı takip etmek yatırımlarınızdan kazanç elde etmenizi sağlayabilir. Bunun yanı sıra altın almak isteyenlerde fiyatları takip ederek en uygun zaman dilimini beklemelidir. Gelişmiş web sitemizde bu işlemleri en iyi şekilde yapabilirsiniz. Kullanıcılarımız gram altın fiyatlarını anlık değişikliklerle izleyebilirler. Fiyatlarda herhangi bir aksama veya kayma meydana gelmez. Sitemizden gram altını anlık olarak takip ediyorsanız en son fiyatı göreceksiniz. 

Gram Altın Anlık Fiyat Takibi

Gram altını sürekli takip etmek isteyenler geciken fiyatlardan hoşlanmayacaklardır. Yatırımlarınızı güçlendirmek için anlık gram altın fiyatı takibi yapabilirsiniz. Sitemizde altın fiyatlarını takip ederken tam olarak anlık fiyatı gözlemleyeceksiniz. Bu esnada faydalı özellikleri kullanarak gram altını daha iyi takip edebilirsiniz. Alış veya satış yapmak için canlı gram altın takibi yapabileceğiniz bir platform arıyorsanız sitemizin "Altın" kategorisine gidebilirsiniz. Burada gram altın fiyatını en iyi şekilde takip edebilirsiniz. 

Gram Altın İstatistikleri

Gram altın fiyatlarının değişimleriyle alakalı daha fazla bilgiye erişmek istiyorsanız sitemizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Bu esnada geçmişe oranla yüzde kaç yükseldiğini veya düştüğünü görebileceksiniz. Sitemizdeki gram altın takip işlemleri oldukça kapsamlı bir şekilde yapılabilir. Aldığınız her veri doğrudur ve tamamen gerçeği yansıtmaktadır. Gram altınla alakalı tüm fiyat değişikliği ve istatistiklere ulaşabilirsiniz. Bu sayede alış veya satış yapacağınız en iyi zamanı bulabileceksiniz. 

Gram Altın Geçmiş Fiyatları

Gram altın fiyatlarını incelerken sadece anlık grafiğe bakmak yeterli gelmeyebilir. Bazı kişiler gelecekteki fiyatı tahmin etmek için geçmiş gram altın fiyatlarını incelemek isteyebilirler. Sitemizde canlı gram altın takibi yapan kişiler geçmiş gram altın fiyatlarını inceleyebilirler. Geçmiş fiyatlar gelişmiş bir grafik üzerinde gösterilir. Bu sayede herhangi bir hata yapmazsınız. Gram altın geçmiş fiyatlarına bakarken 1 yıl öncesine kadar gidebilirsiniz. 

Gram Altın Alarm Kurma

Gram altın fiyatlarını takip ederken ani değişimlere şahit olabilirsiniz. Fakat her zaman bu grafiği takip etmek mümkün olamayabilir. Bu durumda yapmanız gereken şey sitemizin kullanışlı özelliklerinden birisi olan alarm kurma özelliğinden faydalanmak olmalıdır. Sitemize üye olduktan sonra gram altın için alarm kurabilirsiniz. Gram altın belirlediğiniz noktaya geldiğinde size uyarı verecektir. Bu sayede alış ve satış işlemlerinizi çok daha avantajlı bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemizdeki alarm kurma işlevi oldukça kullanışlı ve işe yarayan bir özelliktir. 

Gram Altın Alış ve Satış

Gram altın alacak olan kişiler satın almadan önce fiyatlara bakmalıdırlar. Ani değişiklikler sebebiyle zarar etme ihtimaliniz artabilir. Sitemizde gram altın fiyatına bakarak satış veya alış yapacağınıza karar verebilirsiniz. Sitemizdeki gram altın fiyatları anlık olarak gösterildiği için yanlış bir işlem yapma olasılığınız olmaz. Alarm kurma ve geçmiş fiyatları takip etme gibi işlevsel özellikleri kullanmak gram altını daha iyi analiz etmenizi sağlar. Bu sayede alış veya satış işlemlerinizde endişe kapılmanız gerekmez.

Sıkça Sorulan Sorular

Gram Altın Almak Avantajlı Bir Yatırım Olur mu?

İşçilik maliyetinin minimum olması sebebiyle gram altın almak avantajlı bir yatırımdır.

Şimdi Gram Altın Alarak Kâr Edilir mi?

Her gün değişen gram altın fiyatlarını takip ederek en uygun zamanda altın alıp kâr elde edebilirsiniz.

Hediye Olarak Gram Altın Takılır mı?

Hediye olarak takacağınız kişinin yakınlığına ve maddi durumunuza göre gram altını tercih edebilirsiniz.

En Güvenilir Yatırım Aracı Altın mıdır?

İşçilik ve komisyon gibi oranların düşük olması sebebiyle en güvenilir yatırım aracı olarak gram altın sayılabilir.

Gram Altını Satarken Zarar Edilir mi?

Aldığın kur ile sattığınız kur arası yukarı yönlü ise satarken zarar etmeyeceğiniz altın çeşitleri arasında gram altın ilk sırayı alır.

24 Ayar Gram Altın Özellikleri Nelerdir?

24 ayar altının içinde yaklaşık olarak 0.995 oranında saf altın bulunur. Bu sebeple 24 ayar altına saf altın da denilmektedir.

Kimler Gram Altın Almalı?

Bütçenizi sarsmadan yatırım yapmak amacıyla gram altını tercih edebilirsiniz.

Gram Altın Almak için Uygun Bir Dönem mi?

Altın fiyatlarının düştüğü dönemler gram altın almak için uygundur.

Gram Altın Yükselecek mi?

Arz ve talep durumuna göre gram altın fiyatlarında değişim yaşanır. Bu sebeple anlık olarak piyasayı takip etmeniz gerekir.

Gram Altın İstatistikleri Nasıl Takip Edilir?

Canlı altın fiyat grafiklerini inceleyerek gram altın istatistiklerini öğrenebilirsiniz.

Gram Altın Nereden Alınır?

Fiziki olarak gram altın satın almak isteyenlerin tercihi kuyumculardır. Dilerseniz online sitelerden de altın alabilirsiniz.

Gram Altını Satmak Kolay mı?

Gram altın, satmak istediğinizde kolaylıkla işlem yapabilirsiniz.

Gram Altın ve Dolar Arasında Bir İlişki Var mı?

Gram altın ve dolar arasında ters yönlü bir hareket söz konusudur. Piyasalarda dolar artarken altın fiyatı düşer. Dolar düşerken altın fiyatı artar.

Küçük Yatırımlar için Gram Altın Tercih Edilmeli mi?

Küçük yatırımları büyütmek için gram altını tercih edebilirsiniz.