Gram Altın, an itibarıyla %-0.07 artışla 1219.923 USD'den işlem görüyor.
Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı sağlanmamaktadır.
Gram Altın

GA

Gram Altın

Türk Lirası

TRY

Türk Lirası

Gram Altın'da yıl sonunda ne olur ?
artar, azalır oyu kullanıldı.
Banka Alış Satış
Denizbank 1,205.2430 1,259.0964
Yapı Kredi 985.9532 1.0150
Garanti Bankası 1,214.9280 1,255.1820
Misafir Üye
geldiği yeri daha da unutmaz
Misafir Üye
11 gün önce 0
Misafir Üye
yaza kadar 1500leri görür mü? evlenmenin tam vakti galiba artık
Misafir Üye
12 gün önce 0
Misafir Üye
Ufaktan yatırım yapın. Düşer diyenlere bakmayın. Uzun vadede altın hep kazandırıyor.
Misafir Üye
4 ay önce 0
Misafir Üye
altın suanda yukselıste hafta sonu kapanıs yuksek olur
Misafir Üye
5 ay önce 1
Misafir Üye
800 tlye kadar düşemez bezetme uygunsa bu kadar dayak yedi yine de indiği seviye bu. Belki altı ay yükselmez ama nisan sonrası kripto ile altında kesinlikle yukarı doğru hareket olacaktır
Misafir Üye
5 ay önce 0
Misafir Üye
altınla alakalı aldığım duyum şu şekilde; 800 liralara kadar düşmesi bekleniyor ama tabi ne kadar ciddiye alınır bilemedim.
Misafir Üye
5 ay önce 0
Misafir Üye
fed faiz arttırımını sonlandırana kadar yükselmez. o da 2023ün 3. çeyreği gibi gözüküyor haziran sonrası yani
Misafir Üye
5 ay önce 0
Misafir Üye
Ne zamana yükselir
Misafir Üye
5 ay önce 0
Misafir Üye
Çok yükselecek altın çok ev araba ne varsa satın yatırın
Misafir Üye
5 ay önce 0
Misafir Üye
Artar kalmaz böyle
Misafir Üye
5 ay önce 0
Misafir Üye
çok sağlam düştü.
Misafir Üye
7 ay önce 0
Misafir Üye
1150 en kısa zamanda bulacaktır beni dinyeyen satmasin aksine elinizde Mevla varsa yatırın
Misafir Üye
7 ay önce 2
Füsun Duru
Hepsi yükseliyor ?
Füsun Duru
8 ay önce 2
Misafir Üye
Çin tayvan gerilimi altını etkiler mi sizce
Misafir Üye
8 ay önce 1
Fazlı Ocak
altın genelde kış aylarına doğru düşer ama o sene bu sene değil sanırım.
Fazlı Ocak
8 ay önce 0
İlker Özdermi
altını tutmalı mı satmalı mı 1000 liraları geçer mi tekrar?
İlker Özdermi
8 ay önce 0
Kaptan Ersin
Bence 1040 bulur
Kaptan Ersin
10 ay önce 2
Çağdaş Akagündüz
Yeni rekor 990 TL
Çağdaş Akagündüz
10 ay önce 0
Muharrem Çağlar
altın tüm zamanlarının rekorunu kırdı şu an. 977 tl
Muharrem Çağlar
11 ay önce 0
Muharrem Çağlar
Altınları bozmadık bozmadık başımıza gelene bak.
Muharrem Çağlar
1 yıl önce 1
Nazmiye Bilgin
Bu aylarda normal
Nazmiye Bilgin
5 ay önce 0

Gram Altın

Gram altın 1 gram altının biçildiği değeri gösteriyor. Gram altın çoğunlukla 22 ve 24 ayarak olarak satılır. Gram altın almak isteyenler yarım gram, tam gram ve birden fazla gram altın alabilirler. Gram altın 100 grama kadar üretilen çeşitlerde satılmaktadır. Gram altının sürekli hareket halinde olması birçok insanın dikkatini çekiyor. Altın almak veya altın satmak isteyen insanlar gram altın fiyatı değişikliklerinin anlık olarak takip etmelidir. Altın fiyatları hızla değiştiğinden dolayı bazı fırsatları kaçırmamak önemlidir. Gelişmiş sitemizde altın fiyatlarını anlık olarak takip edebileceğiniz kullanışlı bir panel bulunuyor.

Gram Altın Fiyatları

Gram altının devamlı hareket etmesi bazı kişiler için önemlidir. Anlık olarak canlı gram altın fiyatı takip etmek yatırımlarınızdan kazanç elde etmenizi sağlayabilir. Bunun yanı sıra altın almak isteyenlerde fiyatları takip ederek en uygun zaman dilimini beklemelidir. Gelişmiş web sitemizde bu işlemleri en iyi şekilde yapabilirsiniz. Kullanıcılarımız gram altın fiyatlarını anlık değişikliklerle izleyebilirler. Fiyatlarda herhangi bir aksama veya kayma meydana gelmez. Sitemizden gram altını anlık olarak takip ediyorsanız en son fiyatı göreceksiniz.

Gram Altın Anlık Fiyat Takibi

Gram altını sürekli takip etmek isteyenler geciken fiyatlardan hoşlanmayacaklardır. Yatırımlarınızı güçlendirmek için anlık gram altın fiyatı takibi yapabilirsiniz. Sitemizde altın fiyatlarını takip ederken tam olarak anlık fiyatı gözlemleyeceksiniz. Bu esnada faydalı özellikleri kullanarak gram altını daha iyi takip edebilirsiniz. Alış veya satış yapmak için canlı gram altın takibi yapabileceğiniz bir platform arıyorsanız sitemizin "Altın" kategorisine gidebilirsiniz. Burada gram altın fiyatını en iyi şekilde takip edebilirsiniz.

Gram Altın İstatistikleri

Gram altın fiyatlarının değişimleriyle alakalı daha fazla bilgiye erişmek istiyorsanız sitemizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Bu esnada geçmişe oranla yüzde kaç yükseldiğini veya düştüğünü görebileceksiniz. Sitemizdeki gram altın takip işlemleri oldukça kapsamlı bir şekilde yapılabilir. Aldığınız her veri doğrudur ve tamamen gerçeği yansıtmaktadır. Gram altınla alakalı tüm fiyat değişikliği ve istatistiklere ulaşabilirsiniz. Bu sayede alış veya satış yapacağınız en iyi zamanı bulabileceksiniz.

Gram Altın Geçmiş Fiyatları

Gram altın fiyatlarını incelerken sadece anlık grafiğe bakmak yeterli gelmeyebilir. Bazı kişiler gelecekteki fiyatı tahmin etmek için geçmiş gram altın fiyatlarını incelemek isteyebilirler. Sitemizde canlı gram altın takibi yapan kişiler geçmiş gram altın fiyatlarını inceleyebilirler. Geçmiş fiyatlar gelişmiş bir grafik üzerinde gösterilir. Bu sayede herhangi bir hata yapmazsınız. Gram altın geçmiş fiyatlarına bakarken 1 yıl öncesine kadar gidebilirsiniz.

Gram Altın Alarm Kurma

Gram altın fiyatlarını takip ederken ani değişimlere şahit olabilirsiniz. Fakat her zaman bu grafiği takip etmek mümkün olamayabilir. Bu durumda yapmanız gereken şey sitemizin kullanışlı özelliklerinden birisi olan alarm kurma özelliğinden faydalanmak olmalıdır. Sitemize üye olduktan sonra gram altın için alarm kurabilirsiniz. Gram altın belirlediğiniz noktaya geldiğinde size uyarı verecektir. Bu sayede alış ve satış işlemlerinizi çok daha avantajlı bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemizdeki alarm kurma işlevi oldukça kullanışlı ve işe yarayan bir özelliktir.

Gram Altın Alış ve Satış

Gram altın alacak olan kişiler satın almadan önce fiyatlara bakmalıdırlar. Ani değişiklikler sebebiyle zarar etme ihtimaliniz artabilir. Sitemizde gram altın fiyatına bakarak satış veya alış yapacağınıza karar verebilirsiniz. Sitemizdeki gram altın fiyatları anlık olarak gösterildiği için yanlış bir işlem yapma olasılığınız olmaz. Alarm kurma ve geçmiş fiyatları takip etme gibi işlevsel özellikleri kullanmak gram altını daha iyi analiz etmenizi sağlar. Bu sayede alış veya satış işlemlerinizde endişe kapılmanız gerekmez.
Banka Alış Satış
Denizbank 1,205.2430 1,259.0964
Yapı Kredi 985.9532 1.0150
Garanti Bankası 1,214.9280 1,255.1820
İhtiyaç Kredisi!
Tüm ihtiyaçlarınız için İhtiyaç Kredisi Garanti BBVA'da! Hemen Başvurun!
Hemen Başvurun