1.683,32 ₺ 0,52 %

GA / TRY Gram Altın Fiyatı

Alış 1.683,05 ₺
·
Satış 1.683,32 ₺
·
Kapanış 1.674,55 ₺
Düşük 1.670,99 Yüksek 1.683,70
  • Bugün
  • 7 Gün
  • 1 Ay
  • 3 Ay
  • 6 Ay
  • 1 Yıl
  • 5 Yıl
Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı sağlanmamaktadır.
GA / TRY Çevirici
Gram Altın

GA

Gram Altın

Türk Lirası

TRY

Türk Lirası

Yorumlar

Gram Altın hakkındaki düşüncelerini bize bildir veya daha önce yapılmış olan 42 değerlendirmeyi görüntüle.

Gram Altın ile ilgili görüşün nedir?
Artar
% 82,61
Azalır
% 17,39
veya
Alp Qslan

altınndüşer mi

Alp Qslan·3g

46

Misafir Üye·6g

Artar

Misafir Üye·7g

En güvenli liman

Misafir Üye·1a
Kerim KIRPAT

1800 geçer

Kerim KIRPAT·2a

Birde kuyumcuda sor 1800 tl

Misafir Üye·2a

daha da uçacak

Misafir Üye·2a

bilmem

Misafir Üye·2a

sonunda düşüşe geçti peki düşüş devam eder mi?

Misafir Üye·3a

bu gidilşe hiçbir şekilde düşüş göstermeyecek gibi duruyor düğünlerde gram altın takmakta yalan oldu.

Misafir Üye·3a
KM

ne olacak göreceğiz

Kerim·3a
KM

yarın arkadaşın düğünü var keşke seçimden önce alsaydım 😔

Kerim·3a
Elif

uçmuşşş

Elif·4a

ben kaçacağım bu ulkeden

Misafir Üye·4a
Merve Özkan Akagündüz

Iyi ki düğün dernek işini bu zamana bırakmamısız:)

Merve Özkan Akagündüz·4a

yuh

Misafir Üye·4a

maşallah

Misafir Üye·5a

bin lirayken pahalı diyorduk şimdi kaç olmuş

Misafir Üye·6a

geldiği yeri daha da unutmaz

Misafir Üye·6a

yaza kadar 1500leri görür mü? evlenmenin tam vakti galiba artık

Misafir Üye·6a
Gram Altın
Gram altın 1 gram altının biçildiği değeri gösteriyor. Gram altın çoğunlukla 22 ve 24 ayarak olarak satılır. Gram altın almak isteyenler yarım gram, tam gram ve birden fazla gram altın alabilirler. Gram altın 100 grama kadar üretilen çeşitlerde satılmaktadır.Gram altının sürekli hareket halinde olması birçok insanın dikkatini çekiyor. Altın almak veya altın satmak isteyen insanlar gram altın fiyatı değişikliklerinin anlık olarak takip etmelidir. Altın fiyatları hızla değiştiğinden dolayı bazı fırsatları kaçırmamak önemlidir. Gelişmiş sitemizde altın fiyatlarını anlık olarak takip edebileceğiniz kullanışlı bir panel bulunuyor.
Gram Altın Fiyatları
Gram altının devamlı hareket etmesi bazı kişiler için önemlidir. Anlık olarak canlı gram altın fiyatı takip etmek yatırımlarınızdan kazanç elde etmenizi sağlayabilir. Bunun yanı sıra altın almak isteyenlerde fiyatları takip ederek en uygun zaman dilimini beklemelidir. Gelişmiş web sitemizde bu işlemleri en iyi şekilde yapabilirsiniz. Kullanıcılarımız gram altın fiyatlarını anlık değişikliklerle izleyebilirler. Fiyatlarda herhangi bir aksama veya kayma meydana gelmez. Sitemizden gram altını anlık olarak takip ediyorsanız en son fiyatı göreceksiniz.
Gram Altın Anlık Fiyat Takibi
Gram altını sürekli takip etmek isteyenler geciken fiyatlardan hoşlanmayacaklardır. Yatırımlarınızı güçlendirmek için anlık gram altın fiyatı takibi yapabilirsiniz. Sitemizde altın fiyatlarını takip ederken tam olarak anlık fiyatı gözlemleyeceksiniz. Bu esnada faydalı özellikleri kullanarak gram altını daha iyi takip edebilirsiniz. Alış veya satış yapmak için canlı gram altın takibi yapabileceğiniz bir platform arıyorsanız sitemizin "Altın" kategorisine gidebilirsiniz. Burada gram altın fiyatını en iyi şekilde takip edebilirsiniz.
Gram Altın İstatistikleri
Gram altın fiyatlarının değişimleriyle alakalı daha fazla bilgiye erişmek istiyorsanız sitemizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Bu esnada geçmişe oranla yüzde kaç yükseldiğini veya düştüğünü görebileceksiniz. Sitemizdeki gram altın takip işlemleri oldukça kapsamlı bir şekilde yapılabilir. Aldığınız her veri doğrudur ve tamamen gerçeği yansıtmaktadır. Gram altınla alakalı tüm fiyat değişikliği ve istatistiklere ulaşabilirsiniz. Bu sayede alış veya satış yapacağınız en iyi zamanı bulabileceksiniz.
Gram Altın Geçmiş Fiyatları
Gram altın fiyatlarını incelerken sadece anlık grafiğe bakmak yeterli gelmeyebilir. Bazı kişiler gelecekteki fiyatı tahmin etmek için geçmiş gram altın fiyatlarını incelemek isteyebilirler. Sitemizde canlı gram altın takibi yapan kişiler geçmiş gram altın fiyatlarını inceleyebilirler. Geçmiş fiyatlar gelişmiş bir grafik üzerinde gösterilir. Bu sayede herhangi bir hata yapmazsınız. Gram altın geçmiş fiyatlarına bakarken 1 yıl öncesine kadar gidebilirsiniz.
Gram Altın Alarm Kurma
Gram altın fiyatlarını takip ederken ani değişimlere şahit olabilirsiniz. Fakat her zaman bu grafiği takip etmek mümkün olamayabilir. Bu durumda yapmanız gereken şey sitemizin kullanışlı özelliklerinden birisi olan alarm kurma özelliğinden faydalanmak olmalıdır. Sitemize üye olduktan sonra gram altın için alarm kurabilirsiniz. Gram altın belirlediğiniz noktaya geldiğinde size uyarı verecektir. Bu sayede alış ve satış işlemlerinizi çok daha avantajlı bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemizdeki alarm kurma işlevi oldukça kullanışlı ve işe yarayan bir özelliktir.
Gram Altın Alış ve Satış
Gram altın alacak olan kişiler satın almadan önce fiyatlara bakmalıdırlar. Ani değişiklikler sebebiyle zarar etme ihtimaliniz artabilir. Sitemizde gram altın fiyatına bakarak satış veya alış yapacağınıza karar verebilirsiniz. Sitemizdeki gram altın fiyatları anlık olarak gösterildiği için yanlış bir işlem yapma olasılığınız olmaz. Alarm kurma ve geçmiş fiyatları takip etme gibi işlevsel özellikleri kullanmak gram altını daha iyi analiz etmenizi sağlar. Bu sayede alış veya satış işlemlerinizde endişe kapılmanız gerekmez.