16.383,00 ₺ 0,87 %

CMR / TRY Cumhuriyet Altını Fiyatı

Alış 16.139,00 ₺
·
Satış 16.383,00 ₺
·
Kapanış 16.242,00 ₺
Düşük 16.300,00 Yüksek 16.407,00
  • Bugün
  • 7 Gün
  • 1 Ay
  • 3 Ay
  • 6 Ay
  • 1 Yıl
  • 5 Yıl
Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı sağlanmamaktadır.
CMR / TRY Çevirici
Cumhuriyet Altını

CMR

Cumhuriyet Altını

Türk Lirası

TRY

Türk Lirası

Yorumlar

Cumhuriyet Altını hakkındaki düşüncelerini bize bildir veya daha önce yapılmış olan 1 değerlendirmeyi görüntüle.

Cumhuriyet Altını ile ilgili görüşün nedir?
Artar
% 100,00
Azalır
% 0,00
veya

öbököbkbök

Misafir Üye·1y
Cumhuriyet Altını

Cumhuriyet altını, en pahalı altınlar arasında olduğu için oldukça dikkat çekiyor. Cumhuriyet altınlarının tamamı 22 ayardır ve diğer adıyla ata altını olarak bilinir. Cumhuriyet altını almak veya satmak isteyen birçok kişi fiyat hareketlerini takip etmek isteyecektir. Günümüzde cumhuriyet altını fiyatı oldukça hareketli ilerliyor.

İnsanların birçoğu bu fiyat iniş çıkışlarından faydalanmak isterler. Geçmişteki bir altını bozdururken en yüksek fiyattan satmak en mantıklı olanıdır. Yatırım amaçlı kullanabileceğiniz Cumhuriyet altını fiyatlarını sitemizden takip edebilirsiniz. Web sitemiz gelişmiş özellikleri sayesinde Cumhuriyet altını fiyat değişimlerini en iyi şekilde takip etmenizi sağlar.

Cumhuriyet Altını Kaç Lira?

Cumhuriyet altını sürekli hareket halinde olan en pahalı altınlardan birisidir. İsteyen herkes şu anki fiyatı görmek için web sitemizdeki "Altın" bölümüne gidebilirler. Gelişmiş sitemiz canlı cumhuriyet altını fiyatı izlemenize izin verir.

Tüm değişimleri canlı olarak inceleyebilir ve yatırımlarınızla alakalı tahminler yürütebilirsiniz. Sitemiz bu bağlamda oldukça verimlidir. Herhangi bir gecikme yaşamadan Cumhuriyet altını fiyatını takip edebilirsiniz.

Sitemizdeki birçok özellik sayesinde Cumhuriyet altını fiyat değişimlerini daha etkili bir şekilde kontrol edebileceksiniz. Cumhuriyet altınının şu anki fiyatını öğrenmek istiyorsanız hemen sitemizdeki ilgili bölüme gidebilirsiniz.

Cumhuriyet Altını Anlık Takip

Cumhuriyet altını fiyatlarını incelerken anlık değişimlere dikkat etmek önemlidir. Yatırım aracı olarak Cumhuriyet altını kullanmak ve bu işi profesyonel bir şekilde yapmak istiyorsanız, anlık cumhuriyet altını fiyatı konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Anlık değişimleri görmek, yakın vadedeki diğer hareketleri tahmin etmenizi sağlar. Birçok kişi sitemizdeki özelliklerden faydalanarak yatırımlarını güçlendiriyor. Anlık takip, istatistik, geçmiş fiyatlar ve alarm kurma özellikleri sayesinde profesyoneller gibi analiz yapabilirsiniz.

Cumhuriyet Altını İstatistikleri

Cumhuriyet altını takip etmek istiyorsanız fiyatlardaki istatistikleri dikkate almalısınız. Sitemizde Cumhuriyet altınını takip ederken birçok ek bilgiyi edinebilirsiniz. Fiyatın geçmişte oranlara ne kadar yükseldiği veya düştüğüyle alakalı yüzdelik oranlar iyi bir fikir verebilir.

Bu sayede alış ve satış işlemlerinizde zamanlamayı daha iyi yapabilirsiniz. Birçok yatırımcı bu istatistiklere dikkat ederek yatırımlarını daha akıllıca yapabilir. Bu özellikleri kullanmak için sitemize giriş yapmanız yeterlidir. Ardından tüm özelliklere erişebileceğiniz gelişmiş bir grafik sizi karşılayacak.

Cumhuriyet Altını Geçmiş Fiyatlara Erişme

Cumhuriyet altını geçmiş fiyatlarına erişmek için sitemizdeki ilgili takip kısmına gitmelisiniz Burada Cumhuriyet altınının geçmişteki fiyat hareketlerini görebilirsiniz. Cumhuriyet altınındaki bu değişiklikler kısa vade için faydalı olacaktır.

Sitemizdeki bu bilgilerin doğruluğundan emin olabilirsiniz. Gelişmiş sitemizdeki tüm bu grafikler doğru sonuçları göstermektedir. Üstelik doğu yerlerde alış ve satış yapmak için bu geçmiş fiyat hareketlerine çok ihtiyacınız olacak.

Cumhuriyet Altını Alarm Kurma

Cumhuriyet altını alış veya satış yapmak için alarm kurma özelliğinden faydalanabilirsiniz. İş gereği her an Cumhuriyet altını fiyatlarını takip etmeniz mümkün olmayacaktır. Fakat sitemizdeki alarm kurma özelliği sayesinde fiyat hareketi istediğiniz noktaya geldiğinde bildirim alacaksınız.

Bu sayede zaman kaybetmeden alış ve satış yapabilirsiniz. Cumhuriyet altını altınını yatırım amaçlı alacak kişiler mutlaka bu özelliklerden faydalanmalıdır. Hızla değişen Cumhuriyet altını fiyatları bazı fırsatları kaçırmanıza yol açabilir. Bu özellikleri sürekli geliştiriyor ve daha net sonuçlar elde etmenizi sağlıyoruz.

Cumhuriyet Altını Alış ve Satış

Cumhuriyet altını almak veya satmak için fiyat hareketlerine dikkat ediyorsanız anlık takip yapmanız gerekir. Fiyat istediğiniz noktaya geldiğinde alış ve satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizdeki bu özellikler sayesinde hangi işleme gireceğinize kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Diğer fonksiyonel özellikleri kullanarak yatırımlarınızı güçlendirebilirsiniz. Cumhuriyet altını fiyatlarını takip etmek tamamen ücretsizdir. Sitemizi her geçen gün geliştiriyor ve Cumhuriyet altını fiyatlarını daha konforlu bir şekilde takip etmenizi sağlıyoruz.