Çeyrek Altın, an itibarıyla %-0.1 artışla 2011.76 USD'den işlem görüyor.
Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı sağlanmamaktadır.
Çeyrek Altın

C

Çeyrek Altın

Türk Lirası

TRY

Türk Lirası

Çeyrek Altın'da yıl sonunda ne olur ?
artar, azalır oyu kullanıldı.
Misafir Üye
yürü kardeşim yürü. şunun şurasında 3bine ne kaldı ki
Misafir Üye
10 gün önce 0
Misafir Üye
Daha fazla yükselmez diyorsun gene yükseliyor
Misafir Üye
11 gün önce 0
Misafir Üye

Dünyada altın rezervi ni elinde tutuyor ABD ile ne zaman sorun çıksa piyasadji altını cekiyorlar buda altının yükselmesine sebep oluyor savaş olduğu sürece düşmez boyna vakit ile yükselişe gecer bazı ...

Misafir Üye
5 ay önce 0
Misafir Üye
Yukselicek
Misafir Üye
6 ay önce 0
Misafir Üye
Gelecek
Misafir Üye
8 ay önce 0
Hande A.
yaz geliyor, her zaman olduğu gibi bu sefer de talep artacak ve yükseliş olacak
Hande A.
1 yıl önce 0
Orhan Gökçe
Rekora gidyor
Orhan Gökçe
1 yıl önce 0

Çeyrek Altın

Altın geçmişten günümüze özellikle paranın olmadığı dönemlerde en çok kullanılan değerli eşyalardan biriydi. Günümüzde değeri daha da artmaktadır. Özellikle ülkemizde Dolar ve Euro’nun yükselmesiyle beraber her gün artmaya devam eden altın, borsada çok fazla yatırımcıyı kendisine çekiyor. Altın piyasasını doğru ve düzenli bir şekilde takip ettiğinizde farklı bir gelir kapısı açmış olursunuz.
Borsada çok fazla rağbet gören altınlar arasında çeyrek altın da bulunuyor. Eskiden altın denildiğinde en fazla akla gelen altın türü olan çeyrek altın, günümüzde yerini gram altına bırakmış gibi görünüyor. Çünkü değeri yüksek seviyelere ulaşmış durumda. Yatırımcılar da bu yükselişi görüyor ve yatırımlarını bu yöne doğru yapıyorlar.

Ancak çeyrek altının bu durumu her zaman yatırımcısına kazanç sağlayacak anlamına gelmiyor. Kazanç sağlayabilmek için çeyrek altın fiyatı hareketlerinin iyi takip edilmesi gerekir. Firmamızın sunduğu hizmetle beraber çeyrek altın fiyatlarını en doğru şekilde takip edebilirsiniz. Altının yükseldiği ve düştüğü anları canlı olarak takip etmenizi sağlıyoruz.

Çeyrek Altın Nedir?

Sitemizde hareketlerini en ince ayrıntısına kadar takip edebileceğiniz çeyrek altınlar genellikle kulpu ile birlikte satılmaktadır. Çeyrek altının temel özellikleri şunlardır:
  • 22 ayardır.
  • 18 mm çapa sahiptir.
  • Kulplu ağırlığı 1.81 gram, kulpsuz ağırlığı ise 1.75 gramdır.
  • İçerisinde bulunan saf altın miktarı 1,605 gramdır.
Çeyrek altınların günlük hareketlerini takip edebildiğiniz sitemize üye olarak farklı hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Üye olarak çeyrek altın hakkında yorum yapabilir, diğer üyelerin yaptığı yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca altın ile ilgili farklı anketlere de katılabilirsiniz.

Altının Yükselişi Ve Düşüşü

Ülke ekonomisi ile beraber sürekli hareket değiştiren dövizlerin bir benzerini altınlarda görmek de mümkün. Çoğunlukla döviz hareketlerine bağlı olarak değişen çeyrek altın fiyatı son zamanlarda artışa geçmiş durumda. Bu artışı altın bölümümüze girerek görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda gün içerisinde yüzde kaç artış veya azalış gösterdiği bilgilerine de yine sitemizden erişebilirsiniz. Altın bölümünde bulunan detaylı bilgiler ile çeyrek altın alıp almama konusunda bir fikre sahip olmanızı sağlıyoruz.

Altın Hareketleri

Anlık çeyrek altın fiyatı hareketlerine erişerek doğru bir yatırım yapmanıza yardımcı oluyoruz. Çeyrek altının ve diğer altınların önceki günlerdeki hareketlerini, düşüşlerini ve yükselişlerini detayları ile birlikte gösteriyoruz. Altın hareketlerini yıl, hafta, ay, gün periyotlara ayırıyor, bu periyotlar içinde altın fiyatlarının ne seviyede olduğu bilgisini paylaşıyoruz.

Canlı Çeyrek Altın Fiyatları

Çeyrek altın fiyatlarının anlık olarak takip edilmesi yatırım açısından büyük önem teşkil etmektedir. Firmamız yapacağınız yatırımları canlı çeyrek altın fiyatı hareketleri ile garanti altına almanızı sağlıyor. Sağlam bir yatırım için takip etmeniz gerek tüm verileri sizlere sunuyoruz. Çeyrek altının gün içerisinde hangi fiyattan açılıp hangi fiyattan kapandığı bilgisini de bizlerden öğrenebilirsiniz.

Altın Hakkında Yorumlar

Firmamız çeyrek altın almak istediğinizde veya yatırım yapmak istediğinizde sizleri diğer üyelerimizle buluşturuyor. Altın verilerinin yer aldığı bölümde diğer üyelerimizin yaptığı yorumları görebilir, deneyimlerini okuyabilirsiniz. Ayrıca sizlerde yorum yaparak veya sorularınızı sorarak iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle en doğru anda altın alımını gerçekleştirebilirsiniz.

%1.38 Faizli Kredi Teklifi!
Sadece Mukayese.com'a özel bu kredi teklifini kaçırmayın.
Hemen Başvur