11.518,00 ₺ 0,43 %

T / TRY Tam Altın Fiyatı

Alış 11.346,00 ₺
·
Satış 11.518,00 ₺
·
Kapanış 11.469,00 ₺
Düşük 11.518,00 Yüksek 11.518,00
  • Bugün
  • 7 Gün
  • 1 Ay
  • 3 Ay
  • 6 Ay
  • 1 Yıl
  • 5 Yıl
Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı sağlanmamaktadır.
T / TRY Çevirici
Tam Altın

T

Tam Altın

Türk Lirası

TRY

Türk Lirası

Yorumlar

Tam Altın hakkındaki düşüncelerini bize bildir veya daha önce yapılmış olan 2 değerlendirmeyi görüntüle.

Tam Altın ile ilgili görüşün nedir?
Artar
% 100,00
Azalır
% 0,00
veya

3 günde iyi düştü. bakalım tam altın önümüzdeki ay ne olacak

Misafir Üye·1a

agsari ücret ile yarışıyor

Misafir Üye·3a
Tam Altın

Ekonomide sürekli dalgalanan kurlar ile beraber yatırımcıların ilgisinin arttığını görebiliriz. Dalgalanan kurlarla beraber değişiklik gösteren döviz değerleri altınlara da yansıyor. Son zamanlarda özellikle büyük bir artış gösteren altın fiyatları birçok yatırımcıyı kendisine çekiyor. Altınlar, tam altın, çeyrek altın, cumhuriyet altını, gram altın gibi farklı çeşitlere sahiptirler. Her çeşidin kendisine ait bir değeri vardır. Bu değerler gramına ve ayarına göre değişmektedir.

Tam altınlar borsada en çok rağbet gören altın çeşitlerinden biridir. Tam altın fiyatlarında sürekli değişim yaşandığı için yatırım yapılmadan önce iyi bir araştırma yapılması gerekmektedir. Değerinin ne kadar ve ne zaman yükselip indiği, gün içerisinde hangi aralıklarda daha fazla değer değişimi gösterdiği gibi analizleri sitemizin verileri ile rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Tam altın fiyatı için özellikle bir veri trafiği bulundurduğumuz sitemiz sizlerin daha iyi yatırım yapabilmesi için tasarlanmıştır.

Analizlerini ve verilerini sizlerin yatırımına yardımcı olabilmek için ortaya koyduğumuz tam altın fiyatları her gün yükseliyor. Bu denli yükselen tam altının özellikleri ise şunlardır:

  • Çapı 30 mm’dir.
  • 7,016 gram ağırlığa sahiptir.
  • 22 ayardır.

Tam altınların yanı sıra diğer altınların da verilerini sitemizde bulabilirsiniz.

Tam Altın Fiyatları

Birkaç yıl öncesine göre inanılmaz bir artış gösteren tam altın fiyatları ortalama gelire sahip birinin bile sahip olmasını zorlaştırıyor. Teknolojinin geliştiği bu dönemde artık insanlar tam altın almak yerine borsadan yatırım yapıyor. Böylelikle yatırımlarının karşılığını daha net görebiliyorlar. Tam altın fiyatları ile ilgili yatırım yapmadan önce firmamızın sunduğu analiz ve veri hizmetinden yararlanabilirsiniz. Sitemizin sunduğu tam altın fiyatları hizmeti ile anlık tam altın fiyatı değişimlerini görebilirsiniz.

Altın Fiyatlarını Anlık Takip Edin

Bir borsa yatırımcısıysanız ve altın yatırımı yapıyorsanız sizin için en önemli veri anlık olan verilerdir. Firmamızın sunduğu hizmetler kapsamında canlı tam altın fiyatı hareketlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Günün her anında değişen değerleri grafik üzerinde, anlaşılır bir biçimde gösteriyoruz. Ayrıca grafik üzerinde bulunan yükseltiler sayesinde gün içinde ne zaman düşüş yaşadığını veya ne zaman yükseldiğini de açık bir biçimde sunuyoruz. Anlık olarak takip etmenizi sağlan bu sistemle beraber en doğru tercihi yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Tam Altın Verileri

Sitemizin tam altın kısmında bulunan tam altın verileri sizlere anlık sonuçların dışında farklı bilgiler de veriyor. Eğer uzun vadede bir yatırım yapmayı planlıyorsanız günlük, haftalık, aylık ve yıllık periyotlardaki verilere erişebilirsiniz. Bu periyotlarda tam altın fiyatlarında yaşanan değişimleri görmenizi sağlıyoruz. 

Böylelikle yapacağınız uzun vadeli yatırımların sizlere getireceği kazancı daha doğru hesaplamanıza yardımcı oluyoruz. Bu hizmetimizin yanında tam altın değerlerinin güne nasıl başladığını ve bir önceki gün hangi değerde kapattığını da görebilirsiniz.

Anket Ve Yorumlarla Fikirler Edinin

Tam altın yatırımı konusunda tereddüt yaşıyorsanız sitemizdeki üyelerin fikirlerine göz atabilirsiniz. Altın fiyatının artıp artmayacağı konusunda yaptığımız anketlerle üyelerimizin fikirlerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca yapılan yorumları da görebilirsiniz. Bu sayede sizleri sunduğumuz verilerin dışında üyelerimizin fikirleriyle de buluşturuyoruz.

Hizmetlerimiz

Firmamız sitemiz aracılığıyla sizlere yalnızca altın fiyatlarındaki bilgileri sunmuyor. Maddi anlamda size kar getirebilecek ya da doğru seçimler yapmanızı sağlayacak tüm alanlarda hizmet veriyoruz. Telefon almak istediğinizde sizlere doğru telefon seçimi için fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapıyoruz. 

Kredi çekmek istediğinizde veya kredi kartı sahibi olmak istediğinizde sizlere en uygun ve faizi en düşük bankaları öneriyoruz. Bu bankalar arasında karşılaştırmalar yapıyoruz. Daha birçok hizmetimizden yararlanmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.