22 Ayar Bilezik, an itibarıyla %1.85 artışla 981.76 USD'den işlem görüyor.
Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı sağlanmamaktadır.
22 Ayar Bilezik

22

22 Ayar Bilezik

Türk Lirası

TRY

Türk Lirası

22 Ayar Bilezik'da yıl sonunda ne olur ?
artar, azalır oyu kullanıldı.
İzzet berk Aras
909.36
İzzet berk Aras
4 ay önce 1

22 Ayar Bilezik

Yüzyıllardır en büyük yatırım aracı olarak altın kullanılıyor. İnsanlar birikim yaptıkları paralarını genellikle en garantili yatırım olan altına yatırırlar. Yatırım olarak kullanılan birçok altın modeli bulunuyor. Bunlardan ilki gram ve külçe altındır.

Diğeri ise 22 ayar bileziktir. Bilezikler yatırımlık olarak alındığı gibi kadınlarda takı olarak ta alınabiliyor. Birçok insan yatırımını 22 ayar bilezikte kullanıyor. Bu seçim hem yatırım hem de takı ihtiyacını karşılıyor. İnsanların bu altını tercih etmesinin en büyük sebebi 22 Ayar bilezik fiyatı diğer altın fiyatlarına göre değerini koruyor olmasıdır.

22 Ayar Bilezik Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Altın madeni piyasaya farklı şekillerde sürülüyor. Bu altınlar 24 ayar altın üzerinden değerleniyor. 24 ayar altın saf altındır ve altının gerçek değerini yansıtır. Diğer altınlar ise bilezik gibi takılarda kullanılan ve saf olmayan altınlardır. 22,18 VE 14 ayar altınlar bunlara örnek gösterilebilir. 22 ayar bileziğin altın oranı 22/24 şeklinde bulunuyor. Çıkan sonuç 22 ayar altının içinde bulunan altın değeridir ve altının gramı ile çarpılarak gerçek değer bulunuyor. Sitemizden tüm altın fiyatlarında olduğu gibi 22 ayar altın fiyatları anlık olarak takip edilebilir.

22 Ayar Bilezik Fiyatı Unsurları

Canlı 22 Ayar bilezik fiyatı tespitinde kullanılacak birçok unsur bulunuyor. Bunlardan ilki 24 ayar altın fiyatıdır. Bu değere de ulaşmak için altın ons fiyatı ve o anki dolar kurunu bilmek gerekiyor. Bu bilgiler ile 24 ayar altın fiyatı bulunduktan sonra 22 ayar bileziğin üzerinde yazan 3 haneli ve dokuz yüz ile başlayan altın oranına bölünerek elinizdeki bileziğin gram fiyatını bulabilirsiniz.

22 Ayar Bilezik Fiyatlarının Hesaplanması

22 ayar bilezik fiyatları karmaşık gibi görünse de belli bir hesaba bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu değişken değerler anlık olarak değişir ve yatırımcısına yansır. Sitemizden canlı olarak takip edebileceğiniz anlık 22 ayar bilezik fiyat alış ve satış değerlerinde de farklılık bulunur.

22 Ayar Bilezik Fiyatlarındaki Değişim

22 ayar bilezik fiyatları altın fiyatlarının dışında da değişiklik gösterir. 22 ayar altınlardaki değişikliğin en büyük etkeni bileziğe yapılan işçiliktir. Özellikle satışta işçilik te altının gram fiyatının üzerine eklenir. Yine altını üreten firmalar marka değerine göre küçük te olsa marka değeri alırlar fakat 22 ayar altın fiyatlarını en fazla etkileyen unsur altın borsasıdır. Altın borsası da en sağlıklı web sitemiz aracılığı ile takip edilebilir.

22 Ayar Bilezik Alımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

22 ayar bilezik alımında dikkat edilecek birtakım husus bulunuyor. Altının mühürlü olması, gramı ve işçilik tutarı gibi birçok etken bulunuyor. Fakat 22 ayar bilezik alırken altını aldığınız andaki fiyatına çok fazla dikkat etmeniz gerekir. Anlık değişen bir değer olduğu için o anki değer üzerinden almalısınız. Bu değeri de en sağlıklı bir şekilde yani web sitemizden takip edebilirsiniz.

22 Ayar Bilezik Fiyatı Takibi

Dünyadaki ve ülkemizdeki siyasi gelişmeler, altın onsunda oluşan düşüş, yükseliş ve dolar kurundaki oynamaların hepsi altın fiyatlarını dolayısıyla 22 ayar bilezik fiyatlarını etkiler. Bu altınların anlık olarak takibini sağlamak için mutlaka sitemizi ziyaret etmelisiniz.

Sitemizde anlık 22 ayar bilezik fiyatı takip edilebildiği gibi günlük değerler, aylık tablolar, günün en yüksek ve düşük değeri gibi birçok veriye de ulaşabilirsiniz. Sitemizde 22 ayar bilezik fiyatlarının dışında 24 ayar saf altın ve 18 ayar altının da tüm grafiksel verilerine ulaşabilirsiniz. Sitemizde altın ve diğer yatırım araçlarını mukayese ederek en kazançlı yatırıma yönelebilir ve daha kazançlı çıkabilirsiniz.

%1.49 Faizli Kredi Teklifi!
Sadece Mukayese.com'a özel bu kredi teklifini kaçırmayın.
Hemen Başvur