En yüksek İsviçre Frangı mevduat faizi oranlarını görmek ve döviz mevduat hesabı başvurusunda bulunmak Mukayese'de güvenli ve ücretsiz!
10.000 İsviçre Frangı mevduatınız için 32 gün vadeli toplamda 2 adet banka sonucu görüntüleniyor.

Anadolubank İsviçre Frangı Mevduat Kazanç Planı
Uzun Zaman Önce Güncellendi
Anadolubank

0.14 İsviçre Frangı

Net Kazanç

%0.02

Faiz Oranı

32 Gün

Vade

10.000 İsviçre Frangı tutar, %0.02 faiz oranlı ve 32 gün vadeli mevduatınız size vade sonunda net 0.14 İsviçre Frangı kazandırıyor.
İş Bankası İsviçre Frangı Mevduat Kazanç Planı
Oran Güncel Olmayabilir
İş Bankası

0.07 İsviçre Frangı

Net Kazanç

%0.01

Faiz Oranı

32 Gün

Vade

10.000 İsviçre Frangı tutar, %0.01 faiz oranlı ve 32 gün vadeli mevduatınız size vade sonunda net 0.07 İsviçre Frangı kazandırıyor.
  • Hesabınızı vade sonunda kapatmazsanız ve aksi bir talimatınız yoksa hesabınız aynı vade ve güncel faiz oranları üzerinden yenilenir.
  • İşCep, İnternet Şube, Bankamatik ve Çağrı Merkezinden vadeli döviz hesabı açabilir, birikmiş faizinizi efektif olarak Dolar ve Euro ödeyen Bankamatiklerimizden, TL olarak tüm Bankamatiklerimizden çekebilirsiniz.

İsviçre Frangı Mevduat Faiz Getirisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İsviçre Frangı cinsinden birikimlerinizi bankaların vadeli döviz mevduat hesaplarında değerlendirebilirsiniz. Döviz mevduat hesapları, faiz oranları, vergi kesintileri hakkında, kullanıcılarımızın bize en çok yönelttiği soruları sizin için cevaplandırdık.

İsviçre Frangı vadeli mevduat hesabı açmak için önce bankaların belirlediği minumum tutarda İsviçre Frangı birikimine sahip olmanız gerekir. Bu minumum tutar genellikle 500 İsviçre Frangı ile 2000 İsviçre Frangı arasındadır. Sonrasında döviz vadeli hesabı açmak için müşterisi olduğunuz bankanın şubesini ziyaret ederek, dilerseniz internet bankacılığı hizmetinden faydalanarak ya da Mukayese.com aracılığı ile bankanın internet sayfasından başvurup, açabilirsiniz.

Döviz vadeli hesabınızdan vade tarihinden önce para çekimi yaparsanız, faiz kazancınızdan vazgeçmiş olursunuz.

Vadeler günlük, aylık ya da yıllık faiz olarak tüketiciye sunulur. Mevduat hesabında ise sabit belirli formüller kullanılır. Genellikle kullanılan formül Anapara x Faiz oranı x Vade/36500 şeklindedir. Bu formülde yer alan vade gün olarak belirtilmelidir.