Alternatif Bank
Önerilen
Alternatif Bank

191,56 TL

Net Kazanç

%23.00

Faiz Oranı

32 Gün

Vade

BAŞVUR
VOV Hesap'la, Pazartesi günlerine özel %25 Sendromsuz Pazartesi faizinden yararlanırken kalan günlerde %23 hiç bitmeyen hoş geldin faizi ile kazanın.
  • Pazartesi günlerine özel %25.00 Sendromsuz Pazartesi Faizi Fırsatı.
  • 90 gün hoş geldin faizi döneminden sonra; TL mevduatınız için, 2 adet otomatik ödeme talimatına %2 Ekstra Hesap ürününe %1 olmak üzere toplamda %3'e kadar ek faiz oranı alarak hoş geldin faizinden süresiz faydalanabilirsiniz.
  • VOV Hesabınız ile vadeniz bozulmadan, Havale/EFT, otomatik ödeme işlemleri gerçekleştirilebilir; bireysel kredi, KMH ve kredi kartı ödemeleri yapabilirsiniz.
  • Avantajlı hoş geldin faizinden yararlandığınız ilk 90 gün boyunca, İnternet ve Mobil Bankacılıktan yapacağınız Havale ve EFT işlemlerinde ücret ödemezsiniz.
  • Türk Lirası ve döviz cinsinden açılabilir.

Alternatif Bank Vadeli Mevduat Hesabı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Alternatif Bank mevduat hesabı hakkında kullanıcılarımızın sıklıkla yönelttiği soruları sizin için derledik. Bankanın kredi verme şartları, faiz oranları, istenilen belgeler ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Alternatif Bank vadeli mevduat hesabı açmak için bankanın internet bankacılığı kanalını kullanabilir ya da bizzat Alternatif Bank şubelerine gidip hesabınızı açtırabilirsiniz.

Alternatif Bank vadeli mevduat hesabı açabilmeniz için gerekli minimum tutar 1.000 TL, 500 EUR veya 500 USD’dir.

Alternatif Bank, 10.000 TL tutar ve 32 gün vadeli mevduat faizi %23.00 olarak belirlemiştir.

Alternatif Bank vadeli mevduat faiz oranları, mevduat tutarına ve seçtiğiniz vadeye göre değişiklik göstermektedir.

Alternatif Bank vadeli mevduat hesabınıza vade süresince para yatırma işlemi yapamazsınız. Bunu yapmak istediğinizde vadeniz bozulur.

Alternatif Bank vadeli mevduat hesabınızı vade tarihinden önce kapatmanız durumunda faiz kazancınız kaybolur.
Uzun vadeli bir yatırım size uygun değilse, Alternatif Bank şubeleri ya da bankanın call center kanalları ile görüşüp, kırık vadeli mevduat hesabı açma konusunda bilgi alabilirsiniz.