Filtrele
Kredi Kartı Sağlayıcıları
Kazanç Türü
Yıllık Ücret
Ödeme Seçenekleri
Sağlayıcı
Filtrele
Sıralama
Fiyat Artan

Kredi Kartı Rehberleri

Kredi Kartları
30 Mart 2023
Nakit iade veya cashback, bir alışveriş işlemi ...
Kredi Kartları
22 Mart 2023
Ön onaylı kredi kartı, bankalar tarafından sun ...
Kredi Kartları
20 Mart 2023
Ön ödemeli kartlar, önceden belirlenmiş bir mi ...
Kredi Kartları
18 Mart 2023
Sanal kart, fiziksel bir banka veya kredi kartı o ...

Kredi Kartları

Çevreye bakıldığında kredi kartı kullanmayan kişi sayısının çok az olduğu görülür. Çünkü insanlar artık maddi ihtiyaçlarını bankaların sunduğu kredi kartlarıyla karşılıyorlar. Bunun nedeni ise kişiden kişiye ve kullanılan kredi kartının çeşidine göre değişir.

Kredi kartı almadan önce en çok dikkat edilmesi gereken nokta kartlara uygulanan faizdir. Bu nedenle kredi kartı almadan önce bankaların kartlar üstünde uyguladıkları faiz oranlarını incelemek gerekir. Firmamız size bu konuda yardımcı oluyor. Bir kredi kartı almak istiyor fakat hangi bankadan almak konusunda kararsız kalıyorsanız firmamızın sunduğu hizmet tam size göre.

En Uygun Kredi Kartı Seçeneklerini ve Türlerini Görebilirsiniz

Kredi kartları konusunda kararsız kalmamanız için birçok bankanın kredi kartı detaylarını sizlere sunuyoruz. Yaklaşık 20 bankaya ait bilgileri barındırdığımız sistemimizde, kredi kartlarının bankalar arasındaki karşılaştırmasını bulabilirsiniz. Bu hizmetimiz ile beraber faizi en düşük kredi kartını rahatlıkla seçebilirsiniz.
Kredi kartı kategorilerimiz şu şekilde;

Kredi Kartları Aidatları

Kredi kartları temelde iki türe ayrılır. Bunlardan biri bireysel kredi kartı diğeri ise şirket kredi kartı olarak adlandırılır. Bireysel kredi kartları kişisel ihtiyaçlar için kullanılırken şirket kartları işletme harcamalarında kullanılır. Bu kartların da kendi içerisinde farklı türleri bulunur. Detaylarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

İki çeşidi bulunan kredi kartlarının bazılarında aidat ödenir. Bu sebeple kredi kartı alırken hangi kredi kartı için aidat ödenip ödenmediğine dikkat etmelisiniz. Sitemiz bu konuda da sizelere yardımcı oluyor. Hangi bankanın, hangi kredi kartı için aidat talep ettiği bilgisine erişebileceğiniz sitemizde bu aidatların ne kadar olduğunu da öğrenebilirsiniz.

Kredi Kartınızın Asgari Ödeme Tutarını Hesaplayın

Firmamız kullandığınız kredi kartının ödeme tutarları hakkında da bilgilendirmede bulunuyor. Kredi kartınızda kullandığınız miktarın asgarisini ödemek istiyorsanız sitemizden hesaplayabilirsiniz. Bu hesaplama için sitemizde bulunan kredi kartı asgari ödeme hesaplama kısmına kartınızın limiti ve kartınızın dönem borcu bilgilerini girmelisiniz. Ardından hesapla butonuna basarak asgari ödeme tutarınızı öğrenebilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans Hesaplama

Bazı kredi kartlarında nakit avans özelliği bulunmaktadır. Nakit avans, kredi kartı kartı limitinizden çekebileceğiniz nakit oranına denir. Bu oran bankaya ve kartın özelliğine göre değişir. Bazı kartlarda bu limit %100’dür. Ancak nakit avansın faizi normal kredi kartı kullanımına göre daha fazladır. Bu nedenle kredi kartınızından nakit avans çekmeden önce sitemizden hesaplamasını yapabilirsiniz. Kredi kartı taksitli nakit avans bölümümüze girerek çekeceğiniz nakit avans miktarına göre ne kadar faiz ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.