Exxen Paketleri ve Fiyatları

Mukayese ile Exxen paketlerini ve fiyatlarını görün, sizin için en avantajlı paketi satın alın.

Filtre
4 teklif listeleniyor

Reklamlı Aylık Paket

Exxen

1.558,80 TL Yıllık Ödeme
1080 P Kalite
Reklam Var
İçerik Tipi Tümü
Aylık 129,90 TL

Reklamsız Paket

Exxen

2.148,00 TL Yıllık Ödeme
1080 P Kalite
Reklam Yok
İçerik Tipi Tümü
Aylık 179,00 TL

Reklamsız Aylık Spor Paketi

Exxen

4.068,00 TL Yıllık Ödeme
1080 P Kalite
Reklam Yok
İçerik Tipi Tümü
Aylık 339,00 TL

Reklamlı Aylık Spor Paketi

Exxen

3.468,00 TL Yıllık Ödeme
1080 P Kalite
Reklam Var
İçerik Tipi Tümü
Aylık 289,00 TL

Yorumlar

Exxen hakkındaki düşüncelerini bize bildir veya daha önce yapılmış olan 2 değerlendirmeyi görüntüle.

Bu işin çatısı gibidir

Misafir Üye·1y
Çağdaş Akagündüz

Resmen "Gibi" için üye oldum ve başka da bir şey izlemişliğim yok. Bir de smart tv uygulamasının artık çıkması gerekiyor. İnsan meraktan bakar bir şekilde gün içerisinde, öbür türlü bilgisayardan aç falan zor işler günümüzde.

Çağdaş Akagündüz·2y
Exxen Hakkında

Dijital dünyaya ayak uydurmaya başlanmasıyla, hayatımızdaki birçok şey internete ve online dünyaya aktarıldı. Market alışverişleri, giyim, ayakkabı, çanta başta olmak üzere büyük ihtiyaçlar da onlinedan yapılabilir oldu.

Örneğin ev kiralamalar, araba satma ya da almalar, gelinlik, ev eşyaları gibi temel büyük ihtiyaçlar da internet üzerinden pazarlanıp satılabilir oldu. Bu özellikle yeni jenerasyonun hoşuna giden ve kolay gelen bir şey olsa da kimi eski kuşaklar da eskiyi özleyebilmektedir. Olumlu ve olumsuz yönler tartışmaya açık olsa da, kaçınılmaz bir gerçek var ki özellikle bazı konulardaki dijitalleşme herkesin memnun olduğu bir şekilde olmuştur.

İşte bunlardan biri de dizi ve film dünyasının sinema ve televizyonlarda sınırlı kalmayıp uygulamalara aktarılmasıdır. Böylece birçok kaliteli içerikleri istediğiniz zaman reklamsız olarak izleme fırsatı yakalarsınız. Bu popüler ve kaliteli platformlardan biri de Exxen'dir.

Exxen

Exxen, dijital dünyadaki yeni oluşumlardan biri olsa da kısa sürede birçok üyeye sahip olmuştur. Bunda elbette etkili reklamın rolü büyüktür. Ancak reklamlar ne kadar etkili olsa da içerikler beğenilmediğinde yine üye kaybederdi. Bu durum yaşanmadığı için içeriklerinin kalitesinden şüphe edilemez.

Aynı zamanda Türk yapımı bir iş olduğu için de ülkemizde oldukça popülerdir. Geniş kitleye kısa sürede ulaşan Exxen, kaliteli dizi ve filmleriyle olduğu kadar pratik ara yüzü ve kolay kullanımı ile de fazla tercih ediliyor. Dilediğiniz diziyi ya da filmi, istediğiniz zaman istediğiniz kadar izleyebileceğiniz ve bir kota sınırı olmayan Exxen, yalnızca aylık sabit üyelik ücreti ödenmesiyle bu hizmetleri sunar.

Exxen'i diğer popüler uygulamalardan ayıran en önemli diğer özelliği ise dünyaca ünlü ve rekabet dolu spor karşılaşmalarının yer almasıdır. Bu açıdan dizi ve film tercih etmeyenler bile bu popüler karşılaşmaları izlemek için yine üye olmaktadırlar. Exxen ve benzeri platformlardan dizi ve film izlemeye alışanlar, tv ve sinemalardan da ister istemez uzaklaşırlar.

Bunun sebebi de rahatlığa ve kolaylığa alışmış olmalarıdır. İstediğiniz zaman durdurup, ileri ve geri sarma seçeneklerini kullanarak ve daha birçok avantajlı durumdan faydalanarak kullanabilirsiniz.

Exxen Üyelik Paketleri ve Fiyatları

Elbette her hizmette olduğu gibi Exxen'de de belirli bir üyelik ücreti vardır. Tek bir paket olmayan bu üyelik seçeneklerinde önce aylık ve yıllık üyeliğe karar veriyorsunuz ardından reklamlı ve reklamsız üyelik seçeneğinden tercih yapıyorsunuz. Reklamlı aylık üyelik 9,90 TL, reklamsız aylık üyelik 19,90 TL olarak 2022 fiyatları belirlenmiştir. Reklamlı yıllık üyelik 99,90 TL iken reklamsız yıllık üyelik 199,90 TL olarak belirlenmiştir. Elbette reklamsız üyelik daha kullanışlı olsa da bütçenize göre reklamlıyı da tercih ederek Exxen'in renkli dünyasından yararlanabilirsiniz. Aylık üyelikler genellikle belirli bir dönem kullanıp kapatanlar için kullanılır. Düzenli kullanıcılar yıllık üyeliği tercih eder ve avantajlı yararlanırlar. Aynı zamanda aylık reklamsız spor paketi 69,80, reklamlı spor paketi ise 59,80 TL olarak belirlenmiştir. Size ve zevkinize göre en uygun üyeliği tercih ederek harika seyir keyfini ailenizle ve sevdiklerinizle yaşayabilirsiniz.

Exxen'in Popüler Dizi ve Film İçerikleri

Exxen, diğer platformlar gibi geçmişte yayınlananları da alarak izleyicilerine sunabilir ya da Exxen'e özel yapımlar ve yeni içeriklerini de yayınlayabilir. Her durumda da seçtikleri kaliteli ve çok beğenilen yapımlar içerik olarak yer aldığı için üyeleri keyifle seyir keyfini çıkarır.

En çok izlenen bazı Exxen içeriklerinden bahsedecek olursak Hükümsüz, Gibi ve efsane olarak adlandırılan Leyla ile Mecnun'un devam niteliğinde çekilen Leyla ile Mecnun Exxen'e katılmak için yeterli sebeplerdir.

Ancak elbette yapımlar ve içerikler bu kadarla da sınırlı değildir. Çocuklar için seçilen içerikler ve tüm dünyanın keyifle takip ettiği spor karşılaşmaları da Exxen'de yer alır. Exxen'in aynı zamanda en önemli özelliklerinden biri de yapımlarının neredeyse tamamının yerli içeriklerden oluşmasıdır.

Örneğin dizi ve film kategorisinde olmayan ancak çok izlenen ve popüler olan Konuşanlar isimli talk show da oldukça fazla üye kazandırmıştır. Eğer siz de hala Exxen'e üye olmadıysanız, bir an önce üyelik tercihlerinizi yaparak bu renkli ve kaliteli içeriklerin olduğu dünyada yer alabilirsiniz. Hem siz hem de aileniz ve sevdiklerinizle birlikte rahat ve kaliteli seyir keyfi yaşarsınız.