Amazon Prime Video Paketleri ve Fiyatları

Mukayese ile Amazon Prime Video paketlerini ve fiyatlarını görün, sizin için en avantajlı paketi satın alın.

Filtre
1 teklif listeleniyor

Amazon Prime Standart

Amazon Prime Video

468,00 TL Yıllık Ödeme
1080 P Kalite
Reklam Yok
İçerik Tipi Tümü
Aylık 39,00 TL

Yorumlar

Amazon Prime Video hakkındaki düşüncelerini bize bildir veya daha önce yapılmış olan 2 değerlendirmeyi görüntüle.

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri olmasa pek izlenecek bir şey yok benim için.

Misafir Üye·1y
Çağdaş Akagündüz

The Boys efsane dizi. Herkese öneririm.

Çağdaş Akagündüz·1y
Amazon Prime Video Hakkında

Geleneksel medya ülkemizde ve dünya üzerinde geri plana çekiliyor. Geleneksel medyanın yerini çevrimiçi dizi ve film platformları alıyor. Bu platformlar arasında Amazon Prime Video da yer alır.

Amazon Prime Video

Yakın zaman önce Türkiye’de uygun fiyatlarla kullanıma sunulan platform üzerinde harika zaman geçirilebiliyor. Platform içerisinde farklı kategorilerdeki dizi ve filmin yer alması önemli bir özelliktir. Bu dizi ve filmlerin bazıları yalnızca Amazon Prime Video’ya aittir. Başka platformlar üzerinden bu yapımlara ulaşılamaz.

Amazon Prime üzerinde yalnızca dizi ve film içerikleri bulunmaz. Komedi, belgesel ve siyaset konulu farklı TV programları da bu platformdan görülür. Ancak bu programlara erişebilmek için ekstra ücret ödemek gerekir. Ödenecek ücret herkes tarafından cüzi bir miktar olarak adlandırılır.

Amazon Prime Video 1 aylık ücretsiz deneme hakkı sunar. Bu sayede kişiler abonelik alıp almayacağına daha rahat karar verir.

Amazon Prime Video Üyelik Paketleri ve Fiyatları

Amazon Prime üyeliği oluşturacak kişiler ilk olarak 1 aylık ücretsiz deneme sürümünü kullanabilir. Ücretsiz deneme sürümü sayesinde site içerisi daha rahat bir şekilde keşfedilebilir. Deneme sürümü bittikten sonra Amazon Prime Video’ya girerek üyelik oluşturulabiliyor. Üyelik oluşturma süreci oldukça kısadır.

Amazon Prime üyeliği oluşturacak kişiler ayda yalnızca 7,90 TL öder. Bu düşük ücret sayesinde öğrenciler de çok rahat bir şekilde üyelik oluşturabilir. Oluşturulan üyelik otomatik olarak yenilenir. Kişiler yenileme için ekstra ücret ödemez.

7,90 TL’lik abone olma ücretine Prime Video ve Prime Gaming üyeliği de dahildir. Kişiler bu sayede farklı avantajlardan yararlanabilir.

Amazon Prime Video'in Popüler Dizi ve Film İçerikleri

Farklı içerikler arayan kişilerin bir numaralı yardımcısı olarak görülen Amazon Prime, abonelerini şaşırtmayı seviyor. Diğer platformların erişmediği, güncel ve harika yapımlara oldukça rahat bir şekilde ulaşan şirket pek çok kişinin beğenisini toplamayı başarmıştır. Bu platform üzerinde alışılmadık estetik yapısına sahip içeriklere ulaşılabilir. Amazon üzerindeki kaliteli, herkesin beğendiği dizi ve filmler:

  • Wolf Like Me (İmdb 7,3)
  • Upload (İmdb 8,0)
  • Fleabag (İmdb 8,7)
  • Mad Men (İmdb 8,6)

Amazon Prime üzerinde yer alan diziler ortalama 1 saat uzunlukta oluyor. Bu sayede kişiler sıkılmadan, atlamadan dizi izleyebiliyor. Bütün bu özelliklere ayda sadece 7,90 TL ücretle sahip olmak ise işletmenin en önemli avantajıdır.

Amazon Prime Video Ne İşe Yarar?

Amazon Prime Video üyeliği oluşturacak kişiler bu platformun ne işe yaradığını veya gerekli olup olmadığını araştırıyor. Bu platform sayesinde zaman ve mekan kısıtlamasına bağlı kalmadan istenen her vakitte dizi ve film izlenebiliyor. Bilgisayar, tablet, Smart TV üzerinden çok rahat bir şekilde açılan içerikler sayesinde boş vakitler eğlenceli hale getirilebilir.

Amazon Prime üzerinde özel olan içerikler de vardır. The Grand Tour veya Mozart İn The Jungle gibi yapımları izlemek isteyen bireyler bu platforma giriş yapmalıdır. Amazon Prime için özel olarak hazırlanan içerikler yalnızca bu platformda görüntülenebilir.

Amazon Prime Video Nasıl Kullanılır?

Ödüllü dizi ve film izlemek isteyen kişiler ilk önce Amazon Prime Video üyeliği almalıdır. Alınan üyelikten sonrası oldukça kolaydır. Bu işletme, abonelerin rahat bir şekilde platforma ulaşması için her şeyi düşünmüş. Dizi ve filmlere ulaşabilmek için mobil uygulama kullanılabilir. Platformun Android ve IOS uygulaması çok kısa sürede telefona iniyor. Kişiler mobil uygulama üzerinden zevkine ve tercihine uygun olan içerikleri izleyebiliyor.

Mobil uygulama için telefonunda yer olmayanlar da düşünülmüş. Bu kişiler de Amazon Prime resmi internet sitesine girerek içeriklere mobil uygulamada olduğu gibi rahat bir şekilde ulaşabilir. Aboneler hangi platformu kullanırsa kullansın üye girişi yapmayı unutmamalıdır.

Amazon Prime Video Abonelik İptal Etme

Amazon Prime Video abone odaklı çalışır. İşletmenin abone odaklı çalışması çok önemlidir. Bu sayede kişilerin dilek ve talepleri anında yerine getirilmeye çalışılır. Prime üyeliğini iptal etmek isteyen kişilerin üyeliklerine erişip hesap ve ayarlar sayfasına gitmelidir. Bu sayfada yer alan aboneliğimi sonlandır bağlantısına tıklamak yeterli olarak görülür. Bu aşamadan sonra farklı bir sayfaya yönlendirilerek aboneliğe son verilir.

Abonelik iptali ile birlikte herhangi bir ceza ödenmez. Bu da işletmenin müşterilerine gösterdiği saygının bir ifadesidir.