Emlak Katılım 50.000 TL 6 Ay Vadeli İhtiyaç Finansmanı

Emlak Katılım ihtiyaç finansmanı hesaplama aracı ile bankanın ihtiyaç finansmanı oranlarını görün, Emlak Katılım ihtiyaç finansmanı başvurusunu hızlıca gerçekleştirin.

Ay

6 ay vadeli 50.000 TL Emlak Katılım ihtiyaç finansmanı için Mukayese.com aracılığı ile başvurun.

 • İhtiyaç Finansmanı Katılım Bankacılığı esaslarına uygun olarak bireysel ihtiyaçlarınız için gereken finansman desteğini sağlar.
 • İhtiyaç Finansmanı, seyahatten evlilik harcamalarınıza kadar olan tüm ihtiyaçlarınız için finansman desteğini sağlar.
 • Beyaz eşya, mobilya, televizyon, bilgisayar, klima gibi ihtiyaçlarınız için ihtiyaç finansmanından yararlanabilirsiniz.
 • Eğitim Finansmanı, yurt içi ve yurt dışı eğitim harcamalarınız için ihtiyacınız olan finansman desteğini sağlar. İlköğretim, lise, üniversite, yüksek lisans yanı sıra dil eğitimi gibi eğitimleri de kapsar. Vadesi 48 aya kadardır. Proforma fatura ile kullandırım yapılabilir. Eğitim Kurumu ve Emlak Katılım arasında yapılacak protokol ile alternatif finansmanlar sunulabilir.
 • Hac-Umre finansmanı, kutsal toprak ziyaretlerinizi huzurla gerçekleştirmeniz için Diyanet İşleri Başkanlığı'na ve tur firmalarına yapılması gereken hac veya umre ödemelerinizde finansman desteği sağlar. Nakit sorunu yaşamadan hac ve umre ibadetinizi yerine getirebilirsiniz. Bütçenize uygun kâr payı oranlarıyla, 60 aya varan vade imkânı bulabilirsiniz. Esnek ödeme planları ile ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Umre ziyaretiniz için anlaştığınız tur firmasının Umre organizasyonu yapmaya yetkili olması ve Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan listede yer alması gerekmektedir.

Emlak Katılım İhtiyaç Kredisi 50.000 TL tutarlı 6 ay vadeli kredi ödeme planı

Ay Taksit Ana Para Faiz KKDF BSMV Bakiye
1 10.404,93 TL 7.036,18 TL 2.695,00 TL 404,25 TL 269,50 TL 42.963,82 TL
2 10.404,93 TL 7.510,24 TL 2.315,75 TL 347,36 TL 231,57 TL 35.453,58 TL
3 10.404,93 TL 8.016,25 TL 1.910,95 TL 286,64 TL 191,09 TL 27.437,33 TL
4 10.404,93 TL 8.556,34 TL 1.478,87 TL 221,83 TL 147,89 TL 18.880,99 TL
5 10.404,93 TL 9.132,82 TL 1.017,69 TL 152,65 TL 101,77 TL 9.748,17 TL
6 10.404,95 TL 9.748,17 TL 525,43 TL 78,81 TL 52,54 TL 0,00 TL
Toplam 62.429,60 TL 50.000,00 TL 9.943,68 TL 1.491,55 TL 994,37 TL  
Emlak Katılım ihtiyaç finansmanı eğitim, tadilat, alışveriş, hac umre ihtiyaçları gibi birçok nakit ihtiyacınızı finanse eden biri finansal üründür. Emlak Katılım ihtiyaç finansmanı ürünleri, katılım bankacılığı prensiplerine uygun olarak düzenlenmiştir. Faizsiz veya faizsiz teminatlı olarak sunulan bu finansman ürünleri, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamalarına ve ödemelerini belirli bir vade boyunca taksitler halinde gerçekleştirmelerine olanak sağlar.

Bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için finansman desteği sağlayan Emlak Katılım İhtiyaç Finansmanı, pek çok farklı finansman ürünü sunar. Bunlar arasında eğitim, teknoloji, sağlık, hac-umre, teknoloji, beyaz eşya finansmanı gibi ürünler bulunur. İhtiyacınıza uygun olarak Emlak Katılım İhtiyaç Finansman ürünleri ve bütçenize göre farklı vade seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca bu İhtiyaç Finansmanı, Katılım Bankacılığı esaslarına uygundur ve farklı tüketiciler için vade seçenekleri de sağlar. Böylece hem ihtiyacınız kadar finansman için başvuru yapabilir hem de geri ödeme konusunda kolaylık elde edebilirsiniz. Emlak Katılım İhtiyaç Finansmanı ile ilgili aradığınız tüm soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Emlak Katılım İhtiyaç Finansmanına Nasıl Başvurulur?

Emlak Katılım İhtiyaç Finansmanı başvurusu oldukça basit bir işlemdir. Bu finansmana başvurmak için bazı şartları yerine getirmeniz gerekir. Bu şartlar kısaca şöyle sıralanabilir:

 • T.C. vatandaşı olmak
 • 18 yaşını doldurmuş olmak
 • Kanıtlanabilir bir gelire sahip olmak

Bu şartları yerine getirdiğiniz takdirde sizden istenen belgeleri hazırlayarak Emlak Katılım İhtiyaç Finansmanına başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için dilerseniz bizzat Emlak Katılım banka şubelerine gidebilir, dilerseniz internet veya mobil bankacılık üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Emlak Katılımın resmi web sitesi üzerinden finansman ön başvurusu da yapmanız mümkündür. Bu sayfada yer alan bilgileri girdikten, finansman türü, vade seçeneği ve şube gibi alternatifleri seçtikten sonra cep telefonunuza gelen kodu girerek ön başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bundan sonraki süreçte, size en yakındaki şubeden yetkili kişiler sizinle iletişime geçerek Emlak Katılım İhtiyaç Finansmanı başvuru işlemlerinizi gerçekleştirir.

Emlak Katılım İhtiyaç Finansmanı Başvurusu için Gerekli Belgeler Nelerdir?

Emlak Katılım İhtiyaç Finansmanına başvururken sizden bazı belgeler talep edilir. Bu belgeleri eksiksiz bir şekilde hazırlayıp teslim ettiğiniz takdirde finansman süreciniz çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ilerler. Bu finansman için başvuru yaparken gereken belgeler arasında şunlar yer alır:

 • Nüfus cüzdanı veya noter onaylı fotokopisi
 • Adres Kayıt Sisteminde yer alan adres bilgisinin güncel olmaması durumunda; son 3 ay içinde düzenlenmiş su, elektrik, doğalgaz gibi faturalardan en az biri
 • Gerekli görülmesi durumunda gelir belgesi
 • Başvuru formu

Emlak Katılım İhtiyaç Finansmanı başvuru formu, bankadan alıp doldurmanız gereken bir formdur. Bu formda yer alan bilgilerin tümünü eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra bankaya teslim etmeniz gerekir. Emlak Katılım, bu formu değerlendirerek başvurunuzu onaylar ya da reddeder. Finansman başvuru sürecinde herhangi bir aksaklık yaşamamak için formda yer alan bilgilerin tümünün doğru ve belgelerinizin eksiksiz olduğundan emin olmalısınız.

Emlak Katılım İhtiyaç Finansmanı ürünleri Nelerdir?

Emlak Katılım tarafından sunulan ihtiyaç finansmanları, farklı ihtiyaçlara yönelik olarak geliştirilmiştir. Bu ürünler arasında en popüler olanları şu şekildedir:

 • Eğitim Tüketici Finansmanı: öğrencilerin eğitim masraflarını, aldıkları hizmetin ücretini kuruma fatura olarak peşin ödeyen bu finansman, öğrencilerin velilerinin aylık taksitler olarak bankaya geri ödemesini sağlayan finansman türüdür.
 • Hac Tüketici Finansmanı: Hac ibadeti yapmak istiyorsanız; nakit ihtiyacınız için fatura karşılığında peşin ödeme yapan bu finansman, belirlenen vadede geri ödeme yapacağınız bir finansmandır.
 • Umre Tüketici Finansmanı: Bu finansmanın içeriği Hac Tüketici Finansmanı ile aynıdır; ancak bu finansmandan umreye gitmek istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.
 • Beyaz Eşya Finansmanı: Buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, küçük ev aletleri gibi ürünleri satın almak istiyorsanız ve nakit ihtiyacınız varsa başvurabileceğiniz finansman türüdür. Emlak Katılım, satın aldığınız ürünler için peşin ödeme yapar ve siz bu tutarı, belirlenen vadede bankaya geri ödeyerek hem istediğiniz ürünlere sahip olabilir hem de rahat bir ödeme planı elde edebilirsiniz.
 • Sağlık Finansmanı: Hastane, sağlık kuruluşu, saç ekimi, diş tedavisi gibi hizmetler için yapacağınız ödemelerde, Emlak Katılım fatura karşılığında peşin ödeme yoluyla size finansman sağlar. Belirlediğiniz vadede aylık taksitleri ödeyerek bu finansmandan yararlanabilirsiniz.
 • Teknoloji Finansmanı: Kamera, televizyon gibi teknolojik ürünler satın alırken ihtiyacınız olan finansmanı sağlayan Emlak Katılım, satıcı firmaya ürünün bedelini peşin olarak öder. Siz de vade boyunca taksit tutarını ödeyerek bu finansmandan faydalanabilirsiniz.

Emlak Katılım İhtiyaç Finansmanı En Fazla Ne Kadar çekilir?

İhtiyaç finansmanı için Emlak Katılımı tercih ederseniz, 100.000 TLye kadar finansman çekebilirsiniz. Emlak Katılımda farklı ihtiyaç finansmanı ürünleri olduğu için bu ürünlerin içeriğine göre çekebileceğiniz maksimum kredi tutarı değişiklik gösterir. İhtiyacınız olan tutara göre vadeyi de ayarlayabilir ve bütçenize uygun ödeme planını çıkarabilirsiniz.

Emlak Katılım İhtiyaç Finansmanı hesaplama aracı sayesinde çekmek istediğiniz kredi tutarının farklı vadelerde ne kadar taksit ücreti olacağını bulabilirsiniz. Ayrıca bu araç, doğrudan faiz oranı ile hesaplama yaptığından vade sonunda ödeyeceğiniz toplam tutarı da kolayca hesaplamanızı sağlar. Farklı vade seçenekleri ve kredi tutarları ile hesaplama yaparken güncel kâr payı oranı ile toplam ödeme miktarına ulaşabilirsiniz.

Emlak Katılım İhtiyaç Finansmanı Hemen çıkar mı?

Emlak Katılım İhtiyaç Finansmanı başvuruları, müşterilere özel olarak değerlendirilir ve oldukça kısa bir süre içinde sonuçlanır. Başvuru sürecinizi ve sonucunuzu takip etmek için Emlak Katılım banka şubelerini, cep şubeyi ya da müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz. Bankanın çalışma politikasına ve kredibilitenize göre Emlak Katılım İhtiyaç Finansmanı başvurunuz ortalama 3 iş günü içinde sonuçlanır. Bazen finansman sonuçları aynı gün içinde de çıkabilir.

Emlak Katılım İhtiyaç Finansmanı başvurusunda kefil zorunluluğu bulunmaz. Ancak banka, başvurunuzu değerlendirmeye aldıktan sonra gerekli görürse sizden kefil göstermenizi talep edebilir. Bu zorunluluk kredi tahsis koşulları kapsamındadır ve finansman başvurunuzun olumlu sonuçlanmasına etki eder.

Emlak Katılımın İhtiyaç Finansmanı için hesaplama ve başvuru işlemlerinizde Mukayese.comu kullanabilirsiniz. Tercih ettiğiniz kredi tutarını girerek vade seçebilir ve tek tıkla hesaplama yapabilirsiniz. Detaylı bir şekilde toplam ödeme, aylık taksit tutarı ve kâr payı oranına ulaşabilirsiniz. Kendinize uygun olan Emlak Katılım İhtiyaç Finansmanını seçtikten sonra “hemen başvur” seçeneğine tıklayarak başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu hizmetlere ücretsiz bir şekilde ulaşabilir ve Mukayese.comun ayrıcalıkları ile işlemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Emlak Katılım İhtiyaç Finansmanına kimler başvurabilir?

Emlak Katılım İhtiyaç Finansmanına, başvuru koşullarına uygun olan herkes başvuruda bulunabilir. 18 yaşından büyük, T.C. vatandaşı olan herkes bu finansmana başvurabilir. Eğer kanıtlayabileceğiniz bir geliriniz varsa, bu finansman ürünü için başvurunuzun olumlu sonuçlanma ihtimali yüksektir.

Emlak Katılım İhtiyaç Finansmanı faiz oranı kaç?

Emlak Katılımın politikalarına ve yıla göre ihtiyaç finansmanlarında faiz oranı değişiklik gösterir. Güncel olarak Emlak Katılımda ihtiyaç finansmanı için kâr payı oranı, %3,79dur. Bazı dönemlerde, Emlak Katılım faizsiz ihtiyaç finansmanı sunarak avantajlı bir şekilde bu finansman ürününden yararlanmanızı sağlar.

Emlak Katılım İhtiyaç Finansmanı vade sınırı kaç?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu ve Emlak Katılım bankasının çalışma prensiplerine göre ihtiyaç finansmanında vade sınırı, kredi tutarına göre farklılık gösterir. Ayrıca Emlak Katılımın sunduğu ihtiyaç finansmanı ürünlerinin içeriği farklı olduğundan bu da vade sınırının belirlenmesinde etkilidir. 36 ay vade sınırına sahip Emlak Katılım İhtiyaç Finansmanını en fazla 50.000 TL kredi tutarında çekebilirsiniz.

Yeni Müşterilere Özel Kampanyalar

Aşağıda bankanın en popüler finansman seçeneklerini görüntülüyorsunuz.

Emlak Katılım İhtiyaç Kredisi Hakkında Sık Sorulan Sorular

Emlak Katılım ihtiyaç kredisi hakkında kullanıcılarımızın sıklıkla yönelttiği soruları sizin için derledik. Bankanın kredi verme şartları, faiz oranları, istenilen belgeler ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Emlak Katılım kredi başvurusunda 18 yaşından büyük olma koşulu aramaktadır. Emlak Katılım kredi politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

Emlak Katılım ve diğer bankalarda da ihtiyaç kredileri vade sınırı yasal olarak 36 ay ile sınırlandırılmıştır.

Emlak Katılım, 20.000 TL tutar ve 12 Ay ay vadeli ihtiyaç kredisi faizini %5.39 olarak belirlemiştir. Kredi tutarı ve istenilen vadeye göre faiz oranı değişiklik gösterebilir.

Emlak Katılım ihtiyaç kredisi başvurusu için istenilen genel belgeler şu şekilde:

 • Başvuru formu
 • Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret
 • Adres Kayıt Sistemi'nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş)
 • Gelir Belgesi (Gerekli görülmesi halinde)

Emlak Katılım ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında kefil gösterme zorunluluğu yoktur. Ancak kredi başvurunuz değerlendirmeye alındıktan sonra kredi tahsis koşulları kapsamında kefil gösterilmesi talep edilebilir.

Emlak Katılım kredi başvurularını müşteri özelinde değerlendirmeye aldıktan sonra en kısa süre içerisinde sonuçlandırmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurunuzun sonucunu Emlak Katılım Cep Şubeden, Emlak Katılım Call Center kanalından ve Emlak Katılım şubelerinden takip edebilirsiniz.

Emlak Katılım ihtiyaç kredi başvuruları, kredibilitenize ve bankanın çalışma prensiplerine bağlı olarak bu süreç aynı gün içerisinde veya ortalama 3 iş günü içinde sonuçlanmaktadır.