CEPTETEB 50.000 TL 6 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

%3.89'dan başlayan faiz oranlarıyla 3 ay ertelemeli CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurunuzu hızlıca tamamlayabilir, CEPTETEB ihtiyaç kredisi hesaplama aracı ile 36 ay vadeye kadar kredi hesaplama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ay

6 ay vadeli 50.000 TL CEPTETEB ihtiyaç kredisi için Mukayese.com aracılığı ile başvurun.

  • CEPTETEB Mobil Dijital İhtiyaç Kredisi kampanyası, CEPTETEB Mobil üzerinden yapılacak başvurularda geçerli olup, Findeks notunun 1879 ve üzerinde olan yeni müşterilerimiz için geçerlidir.
  • Listelemede gösterilen faiz oranları yeni müşterilere özel, minimum faiz oranıdır. Faiz oranı vade ve kredi notunuza göre değişkenlik gösterebilmektedir.
  • 50.000 TL’ye kadar olan kredilerde maksimum kullandırım vadesi 36 ay, 50.000 TL 'den 100.000 TL 'ye kadar maximum vade 24 ay, 100.000 TL üzeri kredilerde ise maksimum kullandırım vadesi 12 aydır. Kredi vadesi, vade ertelemeli dönem dahil en fazla 36 ay olabilir.
  • Minimum faiz oranı belirtilmiş olup, nihai faiz oranı kredi notuna göre değişkenlik göstermektedir.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi 50.000 TL tutarlı 6 ay vadeli kredi ödeme planı

Ay Taksit Ana Para Faiz KKDF BSMV Bakiye
1 9.909,86 TL 7.316,36 TL 1.995,00 TL 299,25 TL 299,25 TL 42.683,64 TL
2 9.909,86 TL 7.695,86 TL 1.703,08 TL 255,46 TL 255,46 TL 34.987,78 TL
3 9.909,86 TL 8.095,04 TL 1.396,01 TL 209,40 TL 209,40 TL 26.892,74 TL
4 9.909,86 TL 8.514,93 TL 1.073,02 TL 160,95 TL 160,95 TL 18.377,80 TL
5 9.909,86 TL 8.956,60 TL 733,27 TL 109,99 TL 109,99 TL 9.421,20 TL
6 9.909,87 TL 9.421,20 TL 375,91 TL 56,39 TL 56,39 TL 0,00 TL
Toplam 59.459,17 TL 50.000,00 TL 7.276,29 TL 1.091,44 TL 1.091,44 TL  

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

Türk Ekonomi Bankası tarafından müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için sunulan CEPTETEB İhtiyaç Kredisi, farklı türdeki ihtiyaçların hızlı çözümünü sağlamaya yardımcı olur. Başvuru süreci oldukça kolay olan CEPTETEB ihtiyaç kredisi, gerekli şartlar sağlandığında hızlıca onaylanır ve müşterinin hesabına aktarılır.

CEPTETEB dijital ihtiyaç kredisi, bireysel kredi ihtiyacı olan durumlarda mobil bankacılık ya da internet bankacılığı üzerinden tek tıkla hesaba aktarılabilen bir ihtiyaç kredisi olmasıyla da dikkat çeker. Herhangi bir şube ziyareti, telefon görüşmesi ya da SMS ile başvuru yapmaya gerek duymadan dijital dünyada, kredi başvurusunu kolayca tamamlamak mümkündür. CEPTETEB İhtiyaç Kredisi hesaplama işlemini gerçekleştirmeden önce talep edilecek en yüksek kredi miktarı, vade sayısı ve ödeme planını detaylıca incelemek önemlidir.

CEPTETEB ihtiyaç kredisi, 1.000 TL ile 150.000 TL arasında talep edilen tutarlarda, 3 - 36 ay vade seçenekleri ile alınabilir. CEPTETEB İhtiyaç Kredisi başvurusu için herhangi bir kefil ya da teminat gösterimi şartı da bulunmaz. Yine de bu durum bankanın insiyatifine bağlıdır.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur?

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi, dijital ortamlardan başvuru yapılabilen bir kredi seçeneği olarak büyük kolaylık sağlar. Banka şubesi ziyareti, sıra bekleme süreci, müşteri temsilcisi ile telefon görüşmesi yapmaya gerek olmadan dijital platformlarda gerçekleştirilen birkaç işlem ile kısa sürede işlem sürecini tamamlamak mümkündür.

CEPTETEB internet şube üzerinden veya CEPTETEB mobil uygulama aracını kullanarak, ihtiyaç kredisi başvurusu tamamlanabilir. CEPTETEB ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi de Mukayese.com hesaplama aracı ile kolaylıkla gerçekleştirilir.

İnternet Şube Üzerinden CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

CEPTETEB dijital ihtiyaç kredisi, dijital ortamda yapılan birkaç basit işlem ile kısa sürede banka hesabına aktarılır. Bu özelliği ile dikkat çeken CEPTETEB kredi başvurusu, İnternet Şubesi ve Mobil Şube uygulamalarından kolaylıkla gerçekleştirilir. CEPTETEB İnternet Şube ve Mobil Şube’de yer alan Krediler menüsüne giriş yaptıktan sonra gerekli alanları doldurulup onay verilir. Daha sonra kredi başvurusu tamamlanır ve bankadan talep edilen kredi miktarı onaylanırsa müşterinin hesabına yatırılır.

Ayrıca Mukayese.com “Hemen Başvur” butonuna tıkladıktan sonra ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirmek oldukça kolaydır. İlgili alanları doldurduktan ve gerekli onayları verdikten sonra kredi başvurusu süreci hızlıca tamamlanır.

CEPTETEB Müşterisi Olmayanlar İhtiyaç Kredisi Başvurusunu Nasıl Yapabilir?

TEB ya da CEPTETEB müşterisi olmayan kişiler de CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne kolaylıkla başvurabilir. CEPTETEB dijital ihtiyaç kredisi başvurusu için TEB Mobil Bankacılık ya da İnternet Bankacılığı üzerinden işlemi tamamlamak oldukça kolaydır. 

Başvuru onaylandıktan sonra CEPTETEB Müşteri Danışmanı ile planlanan zamanda görüşme yapılır. CEPTETEB Müşteri Danışmanı ile gerçekleştirilen görüşme sonrasında, kredi işlemleri anında tamamlanmış olur ve ihtiyaç kredisi kullanıcının CEPTETEB hesabına aktarılır.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu için Gerekli Belgeler Nelerdir?

Anlık nakit gereksinimin ve ihtiyaçların giderilmesi için sıkça tercih edilen CEPTETEB ihtiyaç kredisi faiz oranları bütçe dostu aralıkta olmasıyla beğenileri toplar. Ayrıca bankaya gitmeden, dijital ortamda ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmek ve onaylanan kredi miktarının hızlıca vadesiz hesaba geçmesi de müşterilere büyük avantaj sağlar.

Bunun yanı sıra TEB ya da CEPTETEB müşterisi olmadan da CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilme olanağı bu krediye olan ilgiyi artırmada etkilidir. Kredi başvurusu için herhangi bir teminat ve kefil gösterme zorunluluğunun olmaması da ihtiyaç kredisini daha avantajlı hale getirir.

CEPTETEB mobil uygulama üzerinden gerçekleştirilen ihtiyaç kredisi başvurusunda talep edilen bilgilerin; eksiksiz ve doğru şekilde doldurulması önemlidir. CEPTETEB ihtiyaç kredisi hesaplama işleminin tamamlanmasının ardından gerçekleştirilecek başvuru için talep edilen bilgiler ise: Adres ve gelir belgesi ile T.C. Kimlik bilgileridir. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurduktan sonra onaylanan kredi tutarı banka hesabınıza en kısa sürede yatırılır.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi En Fazla Ne Kadar Çekilir?

Finansal ihtiyaçlara hızlı ve etkili bir çözüm sunan CEPTETEB İhtiyaç Kredisi ürünü farklı vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile Mobil Şube üzerinden kısa sürede alınabilir. Dijital bankacılık hizmetleri sunan bir platform olan CEPTETEB, müşterilerine hem mobil hem de internet bankacılığı aracılığı ile kolayca başvurulabilen bir finansal ürün sunar. 

Bu ihtiyaç kredisine ilişkin olarak cevabı en çok merak edilen sorulardan biri de “CEPTETEB ihtiyaç kredisi en fazla ne kadar çekilir?” sorusudur. 1.000 TL ile 150.000 TL arasında talep edilen tutarlarda vade seçeneği 3 ve 36 ay arasında belirlenebilir. Ayrıca CEPTETEB dijital ihtiyaç kredisi başvurusu için herhangi bir belge ya da teminat gösterimi şartı bulunmaz. Bu bağlamda talep edilebilecek en yüksek miktarlı CEPTETEB ihtiyaç kredisi ise (2023 yılı verilerine göre) bireysel müşteriler için 150.000 TL’dir. 

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Hemen Çıkar mı?

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi başvurusu gerçekleştirmek oldukça kolaydır. Müşteri dostu bir kredi seçeneği olan bu dijital ihtiyaç kredisi için en yakın şubeyi ziyaret etmek ya da müşteri temsilcisi ile telefon görüşmesi gerçekleştirmek gerekmez. CEPTETEB kullanıcı dostu ihtiyaç kredisinin başvuru işlemlerini CEPTETEB mobil uygulamasını ya da İnternet Bankacılığı platformu üzerinden gerçekleştirmek mümkündür.

İhtiyaç kredisi başvuru sürecinde herhangi bir belge talebi olmasa da Mobil uygulama ya da İnternet Bankacılığından talep edilen temel bilgilerin doğru ve eksiksiz doldurulması önemlidir. Bu süreçte talep edilen bilgiler arasında; kimlik bilgileri, iletişim bilgileri, adres bilgileri ve gelir durumunu gösteren belge yer alır. Başvuru formunu doldurduktan sonra hızlı bir şekilde değerlendirme aşaması başlar. Ortalama 3-5 dakika içerisinde CEPTETEB kredi başvuru sonucu kayıtlı cep telefonuna SMS olarak iletilir. Sonrasında ise talep edilen kredi tutarı banka hesabına yatar. İhtiyaç kredisi CEPTETEB uygulaması sayesinde kısa sürede talep edilir, değerlendirilir ve onay sonrası banka hesabına direkt olarak aktarılır.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi başvurusu, İnternet Şube ya da Mobil uygulama üzerinden başvuru formunun tamamladığı anda sonuçlandırılır. Kredi başvuru sonucu 3 ile 5 dakika içinde cep telefonuna SMS olarak gönderilir. 

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Şartları Nelerdir?

CEPTETEB dijital ihtiyaç kredisi 18 ile 75 yaş aralığındaki herkese yönelik hazırlanır. Bunun yanı sıra CEPTETEB ya da TEB müşterisi olmayan kişiler de ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak CEPTETEB ihtiyaç kredisi alabilir. Dijital ortamlarda gerçekleşen kredi başvurusu için CEPTETEB herhangi bir kefil, teminat ya da belge talebinde bulunmaz.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisine Kimler Başvurabilir?

CEPTETEB ihtiyaç kredisine yeterli kredi notu ve düzenli gelir akışına sahip 18 ve 75 yaş aralığındaki bireyler başvurabilir.

 

Yeni Müşterilere Özel Kampanyalar

Aşağıda bankanın en popüler kredi seçeneklerini görüntülüyorsunuz.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Hakkında Sık Sorulan Sorular

CEPTETEB ihtiyaç kredisi hakkında kullanıcılarımızın sıklıkla yönelttiği soruları sizin için derledik. Bankanın kredi verme şartları, faiz oranları, istenilen belgeler ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

CEPTETEB kredi başvurusunda 18 yaşından büyük olma koşulu aramaktadır. CEPTETEB kredi politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

CEPTETEB ve diğer bankalarda da ihtiyaç kredileri vade sınırı yasal olarak 36 ay ile sınırlandırılmıştır.

CEPTETEB, 20.000 TL tutar ve 12 Ay ay vadeli ihtiyaç kredisi faizini %3.99 olarak belirlemiştir. Kredi tutarı ve istenilen vadeye göre faiz oranı değişiklik gösterebilir.

CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusu için istenilen genel belgeler şu şekilde:

  • Başvuru formu
  • Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret
  • Adres Kayıt Sistemi'nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş)
  • Gelir Belgesi (Gerekli görülmesi halinde)

CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında kefil gösterme zorunluluğu yoktur. Ancak kredi başvurunuz değerlendirmeye alındıktan sonra kredi tahsis koşulları kapsamında kefil gösterilmesi talep edilebilir.

CEPTETEB kredi başvurularını müşteri özelinde değerlendirmeye aldıktan sonra en kısa süre içerisinde sonuçlandırmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurunuzun sonucunu CEPTETEB Cep Şubeden, CEPTETEB Call Center kanalından ve CEPTETEB şubelerinden takip edebilirsiniz.

CEPTETEB ihtiyaç kredi başvuruları, kredibilitenize ve bankanın çalışma prensiplerine bağlı olarak bu süreç aynı gün içerisinde veya ortalama 3 iş günü içinde sonuçlanmaktadır.