En uygun faiz oranları ile Türkiye Finans Katılım ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak Mukayese'de güvenli ve ücretsiz!
10.000 TL 12 Ay vadeli Türkiye Finans Katılım ihtiyaç kredisi için ödeme tablonuz otomatik olarak listelenmiştir.

Türkiye Finans Katılım Ödeme Planı
Türkiye Finans Katılım

11,789.31 TL

Toplam Ödeme

%2.19

Kar Payı Oranı

982,44 TL

Aylık Taksit

10.000 TL tutar ve 12 Ay vadeli ihtiyaç finansmanı kullandığınız durumda, aylık ödemeniz 982,44 TL ve toplam geri ödeyeceğiniz tutar 11,789.31 TL olacaktır.
  • İhtiyaç finansmanı (ihtiyaç kredisi)* katılım bankacılığı esaslarına uygun olarak bireysel ihtiyaçlarınızı ertelemeden karşılamanız için gereken finansman desteğini sağlar.
  • Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı ile ihtiyaçlarınızı değil ödemelerinizi öteleyin. İhtiyaçlarınız için finansmanınızı şimdi kullanın, ödemeye 2022’de başlayın. ​

İhtiyaç Kredisi Rehberleri

İhtiyaç Kredisi
5 Mayıs 2022
Dijital bankacılığın gelişmesiyle birlikte ş ...
İhtiyaç Kredisi
4 Mayıs 2022
Günümüzde pek çok kişi kredi çekmek istiyor. ...
İhtiyaç Kredisi
9 Nisan 2022
Etrafımızda gördüğümüz her 2 insandan biri ...

Türkiye Finans Katılım İhtiyaç Kredisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye Finans Katılım ihtiyaç kredisi hakkında kullanıcılarımızın sıklıkla yönelttiği soruları sizin için derledik. Bankanın kredi verme şartları, faiz oranları, istenilen belgeler ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım kredi başvurusunda 18 yaşından büyük olma koşulu aramaktadır. Türkiye Finans Katılım kredi politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

Türkiye Finans Katılım ve diğer bankalarda da ihtiyaç kredileri vade sınırı yasal olarak 36 ay ile sınırlandırılmıştır.

Türkiye Finans Katılım, 10.000 TL tutar ve 12 Ay ay vadeli ihtiyaç kredisi faizini %2.19 olarak belirlemiştir. Kredi tutarı ve istenilen vadeye göre faiz oranı değişiklik gösterebilir.

Türkiye Finans Katılım ihtiyaç kredisi başvurusu için istenilen genel belgeler şu şekilde:

  • Başvuru formu
  • Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret
  • Adres Kayıt Sistemi'nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş)
  • Gelir Belgesi (Gerekli görülmesi halinde)

Türkiye Finans Katılım ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında kefil gösterme zorunluluğu yoktur. Ancak kredi başvurunuz değerlendirmeye alındıktan sonra kredi tahsis koşulları kapsamında kefil gösterilmesi talep edilebilir.

Türkiye Finans Katılım kredi başvurularını müşteri özelinde değerlendirmeye aldıktan sonra en kısa süre içerisinde sonuçlandırmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurunuzun sonucunu Türkiye Finans Katılım Cep Şubeden, Türkiye Finans Katılım Call Center kanalından ve Türkiye Finans Katılım şubelerinden takip edebilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım ihtiyaç kredi başvuruları, kredibilitenize ve bankanın çalışma prensiplerine bağlı olarak bu süreç aynı gün içerisinde veya ortalama 3 iş günü içinde sonuçlanmaktadır.