En uygun faiz oranları ile Kuveyt Türk ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak Mukayese'de güvenli ve ücretsiz!
10.000 TL 12 Ay vadeli Kuveyt Türk ihtiyaç kredisi için ödeme tablonuz otomatik olarak listelenmiştir.

Kuveyt Türk Ödeme Planı
Kuveyt Türk

11,274.80 TL

Toplam Ödeme

%1.58

Faiz Oranı

939,57 TL

Aylık Taksit

10.000 TL tutar ve 12 Ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandığınız durumda, aylık ödemeniz 939,57 TL ve toplam geri ödeyeceğiniz tutar 11,274.80 TL olacaktır.
  • Finansman tahsis ücreti finansman tutarının %0,5’i olup bu tutar üzerinden BSMV dahil olarak alınmaktadır.

Kuveyt Türk İhtiyaç Kredisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kuveyt Türk ihtiyaç kredisi hakkında kullanıcılarımızın sıklıkla yönelttiği soruları sizin için derledik. Bankanın kredi verme şartları, faiz oranları, istenilen belgeler ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Kuveyt Türk kredi başvurusunda 18 yaşından büyük olma koşulu aramaktadır. Kuveyt Türk kredi politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

Kuveyt Türk ve diğer bankalarda da ihtiyaç kredileri vade sınırı yasal olarak 36 ay ile sınırlandırılmıştır.

Kuveyt Türk, 10.000 TL tutar ve 12 Ay ay vadeli ihtiyaç kredisi faizini %1.58 olarak belirlemiştir. Kredi tutarı ve istenilen vadeye göre faiz oranı değişiklik gösterebilir.

Kuveyt Türk ihtiyaç kredisi başvurusu için istenilen genel belgeler şu şekilde:

  • Başvuru formu
  • Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret
  • Adres Kayıt Sistemi'nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş)
  • Gelir Belgesi (Gerekli görülmesi halinde)

Kuveyt Türk ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında kefil gösterme zorunluluğu yoktur. Ancak kredi başvurunuz değerlendirmeye alındıktan sonra kredi tahsis koşulları kapsamında kefil gösterilmesi talep edilebilir.

Kuveyt Türk kredi başvurularını müşteri özelinde değerlendirmeye aldıktan sonra en kısa süre içerisinde sonuçlandırmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurunuzun sonucunu Kuveyt Türk Cep Şubeden, Kuveyt Türk Call Center kanalından ve Kuveyt Türk şubelerinden takip edebilirsiniz.

Kuveyt Türk ihtiyaç kredi başvuruları, kredibilitenize ve bankanın çalışma prensiplerine bağlı olarak bu süreç aynı gün içerisinde veya ortalama 3 iş günü içinde sonuçlanmaktadır.