Garanti Bankası
Önerilen
Garanti Bankası

957,81 TL

Net Kazanç

%23.00

Faiz Oranı

32 Gün

Vade

BAŞVUR
Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet'e özel %28.00'a varan Hoş Geldin Faizi!
  • Garanti BBVA Hoş Geldin Faizi; son 1 ay içerisinde vadeli hesap açmadıysanız ve mevcutta kullandığınız bir vadeli hesabınız yoksa, kampanya tutar ve vade aralıklarında e-Vadeli Hesap açarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.
  • Garanti BBVA Mobil veya Garanti BBVA İnternet'ten e-Vadeli Hesap açarak 32-60 gün arası vadelerde %28.00'a varan Hoş Geldin Faizi fırsatından yararlanabilirsiniz.

Garanti Bankası Vadeli Mevduat Hesabı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Bankası mevduat hesabı hakkında kullanıcılarımızın sıklıkla yönelttiği soruları sizin için derledik. Bankanın kredi verme şartları, faiz oranları, istenilen belgeler ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Garanti Bankası vadeli mevduat hesabı açmak için bankanın internet bankacılığı kanalını kullanabilir ya da bizzat Garanti Bankası şubelerine gidip hesabınızı açtırabilirsiniz.

Garanti Bankası vadeli mevduat hesabı açabilmeniz için gerekli minimum tutar 1.000 TL, 500 EUR veya 500 USD’dir.

Garanti Bankası, 50.000 TL tutar ve 32 gün vadeli mevduat faizi %23.00 olarak belirlemiştir.

Garanti Bankası vadeli mevduat faiz oranları, mevduat tutarına ve seçtiğiniz vadeye göre değişiklik göstermektedir.

Garanti Bankası vadeli mevduat hesabınıza vade süresince para yatırma işlemi yapamazsınız. Bunu yapmak istediğinizde vadeniz bozulur.

Garanti Bankası vadeli mevduat hesabınızı vade tarihinden önce kapatmanız durumunda faiz kazancınız kaybolur.
Uzun vadeli bir yatırım size uygun değilse, Garanti Bankası şubeleri ya da bankanın call center kanalları ile görüşüp, kırık vadeli mevduat hesabı açma konusunda bilgi alabilirsiniz.