En uygun faiz oranları ile Burgan Bank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak Mukayese'de güvenli ve ücretsiz!
10.000 TL 12 Ay vadeli Burgan Bank ihtiyaç kredisi için ödeme tablonuz otomatik olarak listelenmiştir.

Burgan Bank Ödeme Planı
Burgan Bank

12,482.47 TL

Toplam Ödeme

%2.99

Faiz Oranı

1.040,21 TL

Aylık Taksit

10.000 TL tutar ve 12 Ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandığınız durumda, aylık ödemeniz 1.040,21 TL ve toplam geri ödeyeceğiniz tutar 12,482.47 TL olacaktır.
  • 3 kritere bakarak kredi fiyatının kişiye özel farklılaştırılması sağlanmaktadır. Bu kriterler; Kişinin Ödeme Performansı, BurganBank ile çalışılacak ürün sayısı ve bankanın eski/yeni müşterisi olmanız.
  • Kişiye özel fiyatlandırma sistemi ile standart faiz oranı üstünden, belirtilen kriterlere karşılık gelen ve piyasa koşullarına göre BurganBank tarafından belirlenmiş oranda faiz indirimi yapılmaktadır.
  • Bu fiyatlama sistemi yalnıca ihtiyaç kredilerinde geçerlidir.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Burgan Bank ihtiyaç kredisi hakkında kullanıcılarımızın sıklıkla yönelttiği soruları sizin için derledik. Bankanın kredi verme şartları, faiz oranları, istenilen belgeler ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Burgan Bank kredi başvurusunda 18 yaşından büyük olma koşulu aramaktadır. Burgan Bank kredi politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

Burgan Bank ve diğer bankalarda da ihtiyaç kredileri vade sınırı yasal olarak 36 ay ile sınırlandırılmıştır.

Burgan Bank, 10.000 TL tutar ve 12 Ay ay vadeli ihtiyaç kredisi faizini %2.99 olarak belirlemiştir. Kredi tutarı ve istenilen vadeye göre faiz oranı değişiklik gösterebilir.

Burgan Bank ihtiyaç kredisi başvurusu için istenilen genel belgeler şu şekilde:

  • Başvuru formu
  • Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret
  • Adres Kayıt Sistemi'nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş)
  • Gelir Belgesi (Gerekli görülmesi halinde)

Burgan Bank ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında kefil gösterme zorunluluğu yoktur. Ancak kredi başvurunuz değerlendirmeye alındıktan sonra kredi tahsis koşulları kapsamında kefil gösterilmesi talep edilebilir.

Burgan Bank kredi başvurularını müşteri özelinde değerlendirmeye aldıktan sonra en kısa süre içerisinde sonuçlandırmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurunuzun sonucunu Burgan Bank Cep Şubeden, Burgan Bank Call Center kanalından ve Burgan Bank şubelerinden takip edebilirsiniz.

Burgan Bank ihtiyaç kredi başvuruları, kredibilitenize ve bankanın çalışma prensiplerine bağlı olarak bu süreç aynı gün içerisinde veya ortalama 3 iş günü içinde sonuçlanmaktadır.