Mazda Modelleri

Güncel Mazda otomobil fiyatları, donanım paketleri, yakıt tüketimi ve yorumlarını görün, araçları karşılaştırın, kazançlı çıkın.

Yorumlar

Mazda hakkındaki düşüncelerini bize bildir ve ilk değerlendirmeyi yapan sen ol!

Mazda Hakkında

Mazda Motor Corporation Japonya’nın çok uluslu otomobil üreticisidir ve 1920 yılında kurulmuştur. Türkiye’de önemli bir pazara sahip olan marka, dünyanın birçok yerinde üretim montaj hatlarında yeni modellerini üreterek piyasaya sürüyor.

Yeni Mazda Modelleri

Sürüşü eğlenceli hale getirmek için tam uyumlu tasarımlara sahip mazda modelleri keyifle sürüş yapabileceğiniz otomobillerdir.

  • Mazda MX-5,
  • Mazda CX-5,
  • Mazda 6,

Araç seçimlerinizi ve mukayeselerinizi sedan, SUV, Roadster, RF seçeneklerine göre yapabilirsiniz.

Mazda MX-5 Modeli

MX-5 Roadster, power sense modeli mukayesesine mazda fiyatları listesine bakarak yapabilirsiniz. Siyah deri döşemesi ile dikkat çeken spor otomobildir. 1496 cc motor hacmine 97 PS motor gücüne sahiptir. 6 ileri manuel şanzıman tipine ve arkadan itiş özelliğine sahiptir. Ortalama yakıt tüketimi 7.4 lt ile en ekonomik modellerden birisidir.

Mazda CX-5 Power Sense

Mazda fiyat listesi tüm yeni modellerin güncel fiyat bilgilerini gösteriyor. 4x4 çekişli, 6 ileri otomatik benzinli sisteme sahiptir. 100 km’de ortalama 7.1 lt yakıt tüketimi ile ekonomik araçlar arasında yer alıyor. 1998 cc motor hacmi ile oldukça güçlü bir yapıya sahiptir. 506 lt bagaj hacmi 5 koltuklu modeller için tasarlanmıştır.

Mazda 6 Sedan

Mazda kampanyaları ile en çok tercih edilen modellerden birisidir. 1998 cc motor hacmi, 165 PS maksimum güç ve 213 Nm tork değerine sahiptir. Önden çekişli 6 ileri otomatik şanzımanı ile üstün performans sağlıyor. Şehir içi yakıt tüketimi 7.4 lt, şehirlerarası 5.5 lt’dir. Yakıt deposu 62.2 lt kapasiteye sahiptir.

Mazda CX-5 Sense Plus

En şık ve ilgi çeken tasarımı ile sürücülerin beğenisini kazanıyor. Bordo deri kaplamaları ile tasarımının kalitesini gösteriyor. 6 ileri otomatik ve dört çekiş özelliğine sahiptir. 188 km/s maksimum hıza ulaşabiliyor. Yakıt tüketimi, şehir içi 8.4 lt, şehir dışı 6.1 lt olarak hesaplanmıştır.

Mazda Araç Fiyat Listesi

Sıfır mazda fiyatları mukayese yapılırken dikkat edilen kriterlere göre belirleniyor. Araçlarda kullanılan teknolojiler ve teknik özellikler fiyatların farklı olmasına neden oluyor. Tüm modelleri kendi sınıfı içerisinde ve diğer modellerle karşılaştırma yaparak aradığınız özelliklere sahip olanı rahatlıkla bulabilir, satın almak için girişimlere başlayabilirsiniz.