Filtrele
Kredi Kartı Sağlayıcıları
Kazanç Türü
Yıllık Ücret
Ödeme Seçenekleri
Sağlayıcı
Filtrele
Sıralama
Fiyat Artan

Taraftar (Takım) Kredi Kartları

Kredi kartları günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilir. Her banka kredi kartı konusunda müşterilerine hizmet verir. Hangi bankadan kredi kartı almak istiyorsanız başvuru yapmanız yeterlidir.

Genelde her banka uygun olan müşterilerine kredi kartı vermeyi tercih eder. Kredi karı limitini ise aldığınız maaşa göre belirleyebilirsiniz. Son dönemler de ise taraftar kartları ön plana çıkar.

Hangi takımı tutuyorsanız o bankaya ait taraftar kartını çıkartmanız da mümkün. Genellikle takım kredi kartları avantaj sağladığı için tercih ediliyor. Her banka taraftar kartı verdiği için de istediğiniz bankadan başvuru yaparak almanız da mümkün.

Taraftar Kartı Nedir?

Taraftar kartları genelde takım tutan kişilere verilen bir kredi kartıdır. Taraftar kartının en büyük avantajı mağazalardan uygun indirimli bir şekilde alışveriş yapıyor olmanızdır. Anlaşmalı olan üye iş yerleriyle de çeşitli kampanyaları bulunduğu için genelde birçok müşteri bankalardan taraftar kartı almayı tercih ederi.

Taraftar Kartı Bilgileri

Ülkemizde hizmet veren hemen hemen her banka da taraftar kredi kartı bulunur. Bu kartları almak için bankalara başvuru da bulunmanız gerekiyor.

  • Fenerbahçe bonus kredi kartı
  • Galatasaray bonus kredi kartı
  • Trabzonspor bonus kredi kartı
  • Beşiktaş bonus kredi kartı

Bu gibi bonus olarak hizmet veren her kartın da çeşitli özellikleri bulunur. Bankaların sunmuş olduğu avantajlardan yararlanarak taraftar kredi kartı almanız da mümkün.

Taraftar Kredi Kartı Özellikleri

Taraftar kredi kartını aldığınız zaman bankalar sizlere avantaj sunar. Hangi taraftar kartını alırsanız alın belli bir miktara kadar temassız ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Hangi takımın kartını alıyorsanız o takımın stad ve otopark girişleri de ücretsiz olur.

Aynı zamanda kendi mağazalarında belli bir miktara kadar indirim almış olursunuz. Kredi kartlarından yapılan tüm alışverişler de bonus kazanabilirsiniz. Kartlardan alışveriş yaparken taksitli bir şekilde ödemeleri de gerçekleştirmeniz mümkün.

Taraftar Kredi Kartı Başvurusu

Taraftar kredi kartı başvuru yapacağınız zaman istediğiniz bankanın şubesine gitmeniz ve online olarak da almanız yeterlidir. Genelde bankalardan kredi kartını ile birlikte başvuru yapabilirsiniz.

Ancak bankayla daha önceden çalışmadıysanız eğer maaş bordrosu da talep eder. Genelde her banka kendi müşterisine belli bir miktara kadar kredi kartı verir. Ancak online uygulamayı kullanarak daha fazla limit arttırmanız da mümkün.

Taraftar Kredi Kartı Avantajlı Mı?

Taraftar kredi kartları genelde diğer banka kartlarına göre daha fazla avantaj sağlar. Özellikle takımların mağazalarından çok alışveriş yapanlar için indirim uygulandığı için birçok kişi taraftar kartı almayı tercih eder. Aynı zamanda bazı taraftar kredi kartlarında yıllık ücret de kesilmez.

Diğer bankaların vermiş olduğu çoğu kredi kartı yıllık ücret keser. Bu nedenle taraftar kredi kartı alarak hem daha uygun bir şekilde takım mağazalarından alışveriş yapabilir hem de yıllık ücret ödemesi yapmamış olursunuz.